Pistolety do przedmuchiwania

Znaleziono produktów: 28
Sortuj:
Widok:   
z 1

Pistolet do przedmuchiwania

27,00 z VAT
Kod: YT23731 Producent części: YATO

Pistolet do przedmuchiwania 320mm

31,00 z VAT
Kod: YT23732 Producent części: YATO

Pistolet do przedmuchiwania 520mm

37,00 z VAT
Kod: YT23733 Producent części: YATO

Pistolet do przedmuchiwania

45,00 z VAT
Kod: RH04111 Producent części: REXXER

Pistolet do przedmuchu krótki

52,00 z VAT
Kod: OK041134 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki! ?

Pistolet do przedmuchu długi, 190 mm

53,00 z VAT
Kod: OK041135 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki! ?

Pistolet do czyszczenia i przedmuchiwania z dyszą venturi

123,00 z VAT
Kod: OK040306 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki! ?

Pistolet czyszczący turbo, dysza stalowa

318,00 z VAT
Kod: OK040301 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki! ?

Pistolet do przedmuchiwania

24,00 z VAT
Kod: 12540 Producent części: NEO TOOLS

Pistolet do konserwacji z wężykiem

65,00 z VAT
Kod: 12556 Producent części: NEO TOOLS

Pistolet czyszczący turbo

137,00 z VAT
Kod: OK040307 Producent części: ROOKS

Pistolety pneumatyczne do przedmuchiwania

W ofercie sklepu iParts znajdziesz każde narzędzie, którego potrzebujesz. Oferujemy między innymi liczne narzędzia pneumatyczne, a wśród nich między innymi pistolety do przedmuchiwania. Sprawdź ofertę w tym zakresie, a także dowiedz się, do czego służą pistolety wydmuchowe.

Czym są pistolety do przedmuchiwania i do czego służą?

Tak zwane pistolety do przedmuchiwania to narzędzia pneumatyczne, określane często również jako pistolety wydmuchowe lub odmuchowe. Ponadto sprzęt ten bywa nazywany pistoletem czyszczącym. Generalnie mowa o urządzeniu, które pozwala na aplikację powietrza pod bardzo wysokim ciśnieniem, co powoduje usunięcie z powierzchni rozmaitych zanieczyszczeń, w tym wiórów, pyłów, ale też cieczy. Pistolet czyszczący pozwala usunąć zanieczyszczenia z powierzchni płaskich, ale też z zakamarków maszyn i urządzeń, w tym z silników. Dzięki temu pistolety do przedmuchiwania znajdują szerokie zastosowanie, zarówno w każdym zakładzie przemysłowym na hali produkcyjnej, jak i na budowie, w warsztacie samochodowym czy w warsztacie przydomowym.

Pistolety pneumatyczne do przedmuchiwania

Ze względu na fakt wykorzystywania przez pistolet do przedmuchiwania sprężonego powietrza, urządzenie to należy nazwać sprzętem pneumatycznym. Zastanawiasz się może, czym tak właściwie jest pneumatyka? To nauka zgłębiająca kwestie sprężania powietrza i możliwości jego wykorzystania. Zatem narzędzia pneumatyczne to wszystkie narzędzia wykorzystujące w jakiś sposób powietrze pod ciśnieniem.

Pistolet do przedmuchiwania długi czy krótki?

Nasz sklep oferuje rozmaite narzędzia pneumatyczne. Również wybór pistoletów do przedmuchiwania jest bardzo duży. Pistolet do przedmuchiwania długi to propozycja dobra w przypadku konieczności usuwania groźnych zanieczyszczeń oraz konieczności dotarcia do zakamarków konstrukcji. Pistolety na sprężone powietrze z krótkimi końcówkami służą usuwaniu mniej groźnych zanieczyszczeń z miejsc łatwo dostępnych. W ofercie posiadamy zarówno sprzęt amatorski, który cechuje się umiarkowanie wysokimi parametrami, jak również pistolety do przedmuchiwania o wysokiej mocy. W zastosowaniu specjalistycznym przydają się urządzenia z turbo dyszami oraz systemem chłodzącym powierzchnie. Rzecz jasna w naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór takich pistoletów do przedmuchiwania.

Pistolety wydmuchowe, które posiadamy, to sprzęt zaawansowany techniczne i jakościowy. Korzystamy z usług najlepszych producentów, aby dostarczać Klientom niezawodne narzędzia pneumatyczne, które posłużą im sprawnie przez wiele lat.

Inne pistolety pneumatyczne: