Nożyce pneumatyczne

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

Nożyce pneumatyczne proste

146,00 z VAT
Kod: YT09945 Producent części: YATO

Nożyce pneumatyczne kątowe

153,00 z VAT
Kod: YT09944 Producent części: YATO

Nożyce pneumatyczne do warsztatu, do cięcia blachy i drutu

Nożyce pneumatyczne to narzędzia, które w znaczny sposób przyspieszają proces przecinania blachy. Są one wykorzystywane przede wszystkim w warsztatach blacharskich oraz w różnych sektorach przemysłu obróbczego, jako podstawowe narzędzie do cięć prostopadłych blach stalowych, aluminiowych oraz ocynkowanych. Nożyce pneumatyczne do cięcia blachy są również niezastąpione w zakładach przemysłowych, w których ma miejsce intensywna produkcja.

Narzędzia pneumatyczne do cięcia

Proste nożyce pneumatyczne przydają się wszędzie tam, gdzie ręczne narzędzia do metalu nie są w stanie sprostać wymaganiom oraz oczekiwaniom. Pozwalają one zaoszczędzić sporo czasu i energii, a także wykonywać o wiele precyzyjniejsze cięcia.

Nożyce pneumatyczne do warsztatu wykorzystuje się do cięcia blachy lub aluminium bez wypaczeń czy zadziorów. Tego rodzaju narzędzia pneumatyczne nie powodują ani odkształceń materiału, ani nie pozostawiają ostrych krawędzi. Używa się ich głównie w serwisach i zakładach przemysłowych nastawionych na intensywną produkcję, a także w mniejszych przedsiębiorstwach. Nożyce pneumatyczne są nieodłącznym atrybutem w pracy blacharzy samochodowych, dekarzy oraz producentów mebli z metalu. Są również coraz częstszym wyposażeniem przydomowych warsztatów, pozwalając majsterkowiczom na uzyskanie profesjonalnych efektów swojej pracy.

Konserwacja i serwisowanie

Proste nożyce pneumatyczne do cięcia blachy są w stanie przeciąć blachę o grubości do 5,5mm, natomiast nożyce do blachy falistej poradzą sobie ze stalą o grubości do 1,4mm oraz aluminium do 2mm grubości. Nożyce pneumatyczne do cięcia drutu oraz blachy cechują się trwałością oraz niezawodnością działania, jednak, aby w pełni cieszyć się z ich możliwości i wygody pracy, należy zadbać o ich systematyczną konserwację i odpowiednie serwisowanie. Tego typu urządzenia powinny być zasilane czystym i suchym powietrzem, a ich konserwacja powinna się opierać w głównej mierze na czyszczeniu ostrzy ze zgromadzonego brudu oraz opiłków.

Topowe nożyce pneumatyczne w iParts.pl

Najlepsze nożyce pneumatyczne kątowe czy proste nożyce do cięcia blachy od czołowych producentów narzędzi pneumatycznych dostępne są w iParts.pl w najniższej cenie na polskim rynku. Wszystkie produktu oferowane przez sklep narzędziowy iParts.pl cechują się najlepszą jakością w przystępnej cenie.

Inne narzędzia pneumatyczne: