Młotki pneumatyczne

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

Młotek pneumatyczny kompozytowy

83,00 z VAT
Kod: YT09904 Producent części: YATO

Pneumatyczny młotek igłowy

118,00 z VAT
Kod: YT09910 Producent części: YATO

Młot pneumatyczny z szybkozłączem, vibro system

456,00 z VAT
Kod: OK040100 Producent części: ROOKS

Młot igłowy pneumatyczny, precyzyjny mini

609,00 z VAT
Kod: OK040040 Producent części: ROOKS

Młotek pneumatyczny

141,00 z VAT
Kod: YT09903 Producent części: YATO

Młotek pneumatyczny

281,00 z VAT
Kod: YT0990 Producent części: YATO

Młotki pneumatyczne do warsztatu

Młotki pneumatyczne, jak sama nazwa wskazuje, to narzędzia pneumatyczne zasilane strumieniem sprężonego powietrza. Tego typu urządzenie pozwala m.in. na cięcie, dłutowanie, przybijanie czy przebijanie metalu. Założenie odpowiedniej złączki pozwala przyłączyć młotek do układu pneumatycznego, natomiast szeroki wybór wymiennych końcówek umożliwia pracę tym narzędziem w bardzo zróżnicowanym zakresie. Dodatkowo sprężyna zabezpieczająca pozwala na bezpieczne i wygodne użytkowanie młotka w każdych warunkach.  

Młotek igłowy i udarowy

Młotek pneumatyczny to niezbędne narzędzie w każdym zakładzie produkcyjnym czy warsztacie samochodowym. Dzięki niemu możliwe jest m.in. usuwanie piasku z odlewów, farb z metalu, rdzy, wszelkich nierówności, spawów, nitów czy skaz, które wpływają negatywnie na końcową estetykę wykonania.

Młotek pneumatyczny jest narzędziem, które jako narzędzie pneumatyczne zasilane przez sprężone powietrze występuje w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to młotek tzw. palcowy przeznaczony do prac wykonywanych najczęściej za pomocą elektrycznej młotowiertarki. (narzędzia końcowe to dłuto lub przecinak). Drugi wariant to młotek pneumatyczny igłowy, który rzadziej występuje w wersji z zasilaniem elektrycznym. Służy on przede wszystkim do czyszczenia powierzchni za pomocą specjalnych igieł, które "ostukują" powierzchnię, usuwając z niej rdzę, stare powłoki, itp. niechciane pozostałości. Igłowy młotek pneumatyczny jest często wykorzystywany w warsztatach blacharskich oraz mechanicznych.

Szerokie zastosowanie ma również udarowy młotek pneumatyczny, który także jest zasilany sprężonym powietrzem i pozwala na pracę z różnymi materiałami. Dzięki temu narzędziu, bez konieczności użycia siły, można wykonać cięższe i inwazyjne prace wyburzeniowe, skracając jednocześnie czas takiej operacji.

Zastosowanie młotków pneumatycznych

Dzięki różnym długościom oraz kształtom końcówek roboczych (grotów), młotki pneumatyczne znajdują szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle maszynowym, odlewniczym, w budownictwie czy przy pracach instalatorskich, a także w branży samochodowej i warsztatowej.

W iParts.pl znajdziesz najlepszy młotek pneumatyczny do warsztatu dostarczany przez czołowych producentów narzędzi pneumatycznych na świecie. Sklep narzędziowy iParts.pl to najlepsza relacja ceny do jakości na polskim rynku!

Inne narzędzia pneumatyczne: