Akcesoria pneumatyczne

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

12,00 z VAT
Kod: OK041125 Producent części: ROOKS

12,00 z VAT
Kod: OK041132 Producent części: ROOKS

12,00 z VAT
Kod: OK041131 Producent części: ROOKS

14,00 z VAT
Kod: OK041128 Producent części: ROOKS

14,00 z VAT
Kod: OK041133 Producent części: ROOKS

14,00 z VAT
Kod: OK041127 Producent części: ROOKS

16,00 z VAT
Kod: OK041130 Producent części: ROOKS

16,00 z VAT
Kod: OK041129 Producent części: ROOKS

12,00 z VAT
Kod: OK041126 Producent części: ROOKS

40,00 z VAT
Kod: RH13906 Producent części: REXXER

Akcesoria do narzędzi i urządzeń pneumatycznych - do warsztatu

Narzędzia pneumatyczne coraz bardziej zyskują na popularności zarówno wśród profesjonalistów, jak i przydomowych majsterkowiczów. Aby jednak w pełni wykorzystać ich potencjał, niezbędne są odpowiednie akcesoria do narzędzi pneumatycznych, które pomagają w przemieszczaniu mas powietrza (lub innego medium) z jednej strony na drugą w bardzo szybkim tempie, zasilając mechanizm urządzenia i umożliwiając jego prawidłowe działanie.  

Akcesoria do urządzeń pneumatycznych

Akcesoria pneumatyczne obejmują szeroki asortyment produktów pomocniczych wykorzystywanych do przyłączania elementów układów sterowania pneumatycznego. Pozwalają one na rozprowadzenie medium roboczego pomiędzy odbiornikami i montaż instalacji pneumatycznych. Akcesoria do urządzeń pneumatycznych to m.in. złączki proste i kątowe, złączki redukcyjne, złączki grodziowe, mufki, trójniki, czwórniki, kolektory, korki, tłumiki hałasu oraz króćce.

Nie zapominajmy również o szybkozłączkach służących do szybkiego łączenia i rozłączania przewodów w instalacjach pneumatycznych. Każde rozłączenie przewodu powoduje w tym przypadku odcięcie przepływu medium roboczego, nie powodując przy tym strat ciśnienia w układzie. Szybkozłączki i króćce nadają się przede wszystkim do łączenia narzędzi pneumatycznych, a także znajdują szerokie zastosowanie w warsztatach samochodowych.

Akcesoria pneumatyczne takie, jak złączki wtykowe i skręcane dostępne są z różnymi rodzajami gwintów wewnętrznych i zewnętrznych (typ G, Rc, NTP, UNF i M). Akcesoria dostępne w iParts.pl charakteryzują się wielkością gwintów zewnętrznych lub wewnętrznych od M5 do G1. Elementy te stosuje się do łączenia z przewodami polietylenowymi, poliamidowymi, nylonowymi oraz teflonowymi, a także z rurami z tworzyw sztucznych oraz elementami stalowymi. Dodatkowo stanowią osprzęt dla siłowników pneumatycznych oraz zaworów sterujących.

Do akcesoriów pneumatycznych można również zaliczyć tłumiki hałasu, które powinny być stosowane w systemach pneumatyki jako elementy minimalizujące głośność pracy poszczególnych elementów. Tłumiki spełniają również rolę dodatkowego zabezpieczenia elementów przed dostawaniem się do ich wnętrza zanieczyszczeń z otoczenia podczas eksploatacji.

Najlepsze akcesoria pneumatyczne od iParts.pl

Akcesoria do narzędzi pneumatycznych w iParts.pl to największy wybór tego typu elementów w Polsce, dostępnych w najniższej rynkowej cenie. Zapraszamy po najwyższej jakości złączki proste i kątowe, złączki redukcyjne, złączki grodziowe, mufki, trójniki, czwórniki, kolektory, korki, tłumiki hałasu oraz króćce.