Klucze i narzędzia pneumatyczne

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

389,00 z VAT
Kod: 61030E Producent części: MASTER AIR TOOL

707,00 z VAT
Kod: 68530E Producent części: MASTER AIR TOOL

1157,00 z VAT
Kod: 68270E Producent części: MASTER AIR TOOL

Klucze i inne narzędzia pneumatyczne

Z roku na rok w warsztatach przybywa narzędzi pneumatycznych. Niewątpliwie w ostatnich latach można zauważyć rosnącą popularność sprzętu pneumatycznego. Urządzenia pneumatyczne zasadniczo pełnią te same funkcje, co elektronarzędzia. Różnica polega na tym, że są one zupełnie inaczej zasilane. Czynnikiem roboczym nie jest w tym przypadku prąd, lecz powietrze. W naszej ofercie znajdziesz liczne tanie narzędzia pneumatyczne do warsztatu, garażu, czy też do wykorzystania podczas codziennych drobnych napraw.

Narzędzia pneumatyczne i ich zalety

Popularność kluczy pneumatycznych i innych narzędzi napędzanych powietrzem nie jest przypadkowa. Posiadają one szereg zalet, które sprawiają, że dzisiaj każdy sklep narzędziowy ma je w swojej ofercie. Najczęściej wymieniane zalety narzędzi pneumatycznych, to:

  • niewielka waga,
  • brak iskrzeń,
  • bezawaryjność

Pneumatyczne narzędzia warsztatowe w dużej mierze wypełnione są powietrzem. Dzięki temu niektóre z nich są nawet dwukrotnie lżejsze od swoich elektrycznych odpowiedników. Tym samym transport narzędzi pneumatycznych jest bardzo ułatwiony. Również korzystanie z nich staje się łatwiejsze, dzięki temu, że narzędzie nie męczy ręki, w której jest trzymane.

Wiele osób decyduje się kupić narzędzia pneumatyczne do warsztatu ze względu na brak iskrzeń. Nie niosą one za sobą ryzyka pożaru czy poparzenia. Korzystanie z nich jest zatem nie tylko wygodne, ale również bardzo bezpieczne.

Ważną cechą narzędzi pneumatycznych jest ich bezawaryjność. Wynika ona między innymi z prostej konstrukcji urządzeń pneumatycznych. Zwyczajnie niewiele jest elementów, które mogą się w nich zepsuć. Jak wspomniano, nie występują również iskrzenia. Tym samym nie dochodzi do wielu awarii, które mają miejsce w przypadku elektronarzędzi. Ponadto klucze pneumatyczne i inne narzędzia tego typu dają się dość prosto i tanio naprawić.

Jakościowe i tanie narzędzia pneumatyczne

Oferujemy wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne, wyróżniające się efektywnością działania i wytrzymałością. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami, którzy dostarczają nam wielokrotnie testowane produkty. Prowadzimy długą i udaną współpracę z licznymi producentami, co umożliwia nam uzyskiwanie atrakcyjnych cen zakupu narzędzi. Dlatego właśnie oferujemy tanie narzędzia pneumatyczne, przy zachowaniu ich najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdują się w niej zarówno proste narzędzia do domowych warsztatów, jak i skomplikowane, profesjonalne urządzenia pneumatyczne.