Zatyczki styropianowe

Znaleziono produktów: 1
Sortuj:
Widok:   
z 1

Zatyczki do styropianu niezbędnym elementem izolacji ociepleniowej

Trwałość domu oraz jego komfort cieplny zapewnia dobrze wykonana izolacja tego budynku. Aby spełniała swoje zadania należy dobrać stosowne produkty ociepleniowe, które oprócz trwałości zapewniają także ognioodporność, paroprzepuszczalność i izolację akustyczną. W naszym sklepie narzędziowym, w dziale narzędzi budowlanych, znaleźć można wszystkie niezbędne akcesoria do izolacji. Dostępne są między innymi styropianowe zatyczki termoizolacyjne zabezpieczające trzpienie kołków, które łączą płyty ociepleniowe. Inne produkty w tej kategorii to krążki styropianowe. Jednak to dopiero początek długiej listy produktów, znajdujących się w naszym asortymencie.

Zaślepki styropianowe - zastosowanie

Zaślepki styropianowe służą jako wypełniacze oraz zatyczki styropianowe do otworów. Dzięki swojemu kształtowi oraz elastyczności idealnie dopasowują się do już istniejących wcięć. Ponadto, potrafią tworzyć jednolitą warstwę termoizolacyjną, charakteryzującą się dużą trwałością. Krążki styropianowe można mocować w świeżych otworach po zamocowaniu płyt styropianowych do powierzchni budynku, celem zrobienia elewacji docieplającej.

Zaślepki do styropianu muszą być solidnie wykonane. Profesjonalne krążki styropianowe zapobiegają powstawaniu mostków cieplnych, które przyczyniają się do znaczącej utraty ciepła w domu. Użycie zatyczki styropianowej gwarantuje pełną termoizolację ściany. Zaślepki są niezbędne przy budowie energooszczędnego domu. W naszym sklepie narzędziowym kupić można tanie zatyczki styropianowe, które jednocześnie są solidnie wykonane i trwałe. Wszystko za sprawą starannego doboru dostawców. Współpracujemy tylko z najlepszymi.

Zatyczki styropianowe jako krążki

Krążki styropianowe dostępne są w różnych wersjach. Chodzi tu głównie o spełnianą przez nie funkcję. Generalnie tego typu zatyczki styropianowe idealnie dopełniają całość dociepleń elewacyjnych. Zakupić można np. zatyczki styropianowe z białego bądź grafitowego styropianu . Ponadto do wycinania krążków niezbędna jest specjalnie zaprojektowana frezarka. 

Szukając styropianowych zatyczek termoizolacyjnych, warto wybrać odpowiedni sklep narzędziowy. iParts to gwarancja wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. W razie jakichkolwiek  wątpliwości, pomocy naszym Klientom udzielają wykwalifikowani i niezwykle doświadczeni fachowcy. Dzięki profesjonalnej poradzie z pewnością znajdą Państwo produkty, które spełnią wszystkie Wasze potrzeby.