Narzędzia malarskie

Profesjonalne narzędzia malarskie - sprzęt i akcesoria

Decydując się na samodzielnie malowanie pomieszczeń w domu czy mieszkaniu, oprócz odpowiednich farb, należy zaopatrzyć się także w narzędzia malarskie. Odpowiedni sprzęt malarski znacząco ułatwia wykonywanie poszczególnych czynności, a także przyspiesza zakończenie remontu. W naszym sklepie znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria do malowania.

Profesjonalne narzędzia malarskie - czyli jakie?

Nasz sklep narzędziowy posiada bogatą ofertę, a doświadczeni i rzetelni pracownicy chętnie pomogą w zakupach. Nie brakuje u nas narzędzi budowlanych, w tym tych, które przeznaczone są do malowania. Korzystamy z usług jedynie najbardziej renomowanych dostawców, co zapewnia najwyższą jakość naszych produktów. W naszej ofercie znaleźć można między innymi:

  • różnego typu pędzle malarskie: chlapaki, pędzle angielskie, pędzle do farb akrylowych, pędzle do pasków, pędzle do tapet, pędzle kaloryferowe, pędzle ławkowce, pędzle malarskie, pędzle okrągłe, pędzle płaskie, pędzle półangielskie, pedzle PROFI oraz zestawy pędzli,
  • wszelkiego rodzaju wałki malarskie,
  • folie malarskie,
  • kuwety i kratki malarskie,
  • wiadra malarskie,
  • przeróżne mieszadła: do farb ( w tym także ręczne), mieszadła do klejów, mieszadła do gipsu, mieszadła do zapraw, mieszadło spiralne, mieszadła Turbo i inne. 

W sprzedaży posiadamy także profesjonalne narzędzia malarskie, tak jak pistolety do malowania ścian oraz agregaty malarskie hydrodynamiczne. Urządzenia te pompują oraz sprężają farbę, nie wykorzystując do tego powietrza. W przypadku tego typu narzędzi malarskich dochodzi do przetoczenia farby przez niewielkich wymiarów otwór w dyszy. Odbywa się to pod bardzo wysokim ciśnieniem. W trakcie tego procesu farba zostaje rozpylona strumieniem o stale kontrolowanej szerokości, który zależy od prędkości przepływu, a także rozmiaru dyszy. 

Warto wspomnieć o dostępnej w naszym sklepie podporze teleskopowej, bez której remonty nie mogą się odbyć. Głównie służy ona do czasowego unieruchamiania elementów czy zabudów w konkretnej pozycji. Dzięki rozporowemu mechanizmowi jest w stanie utrzymać duży ciężar, zachowując przy tym całkowitą stabilność.

Jakościowe narzędzia malarskie i dobrze zaplanowany remont

Wszelkie zmiany, a w szczególności remont domu czy mieszkania wiążą się ze sporym zamieszaniem i rozgardiaszem. Dlatego też przed przystąpieniem do malowania warto poświęcić czas na przygotowanie i zakup niezbędnego sprzętu. Nasz sklep posiada w sprzedaży tanie narzędzia malarskie odznaczające się najwyższą jakością, w tym niezbędne akcesoria do malowania ścian, które sprawią, że prace przebiegną szybko i sprawnie. 

Inne artykuły budowlane: