Gwoździe

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

Gwoździe 34x50x3mm 500szt

36,00 z VAT
Kod: YT0935 Producent części: YATO

Gwoździe 34x75x3mm 500szt

52,00 z VAT
Kod: YT0936 Producent części: YATO

Gwoździe 34x90x3mm 500szt

72,00 z VAT
Kod: YT0937 Producent części: YATO

Gwoździe i wkłady do gwoździarki niezbędnymi narzędziami budowlanymi

Budowa czy remont domu, wszelkie prace w garażu, warsztacie czy ogrodzie to nie tylko różnego rodzaju materiały, funkcjonalne elektronarzędzia oraz maszyny budowlane. Podstawą są także gwoździe, których nigdy nie może zabraknąć. Choć może wydawać się to banalne, to ich odpowiedni dobór bardzo przekłada się na sprawne przeprowadzenie zaplanowanych prac. Jakie typy gwoździ występują na rynku? Które z nich zakupisz w naszym sklepie narzędziowym. Tego, i wiele więcej, dowiesz się z poniższego tekstu. 

Gwoździe i ich rodzaje

Trzeba wiedzieć, że gwoździe można podzielić na co najmniej sześć ogólnych grup. W ramach nich oczywiście występują również podgrupy. Niemniej jednak według głównego podziału rozróżniamy:

  •  szewskie, 
  •  stolarskie oraz ogólnego przeznaczenia, 
  •  specjalne, 
  •  do przymocowywania okuć i ochronne, 
  •  bednarskie,
  •  budowlane, które są najliczniejszą grupą. 

Niezbędne gwoździe budowlane

Nasz sklep narzędziowy oferuje tanie gwoździe wysokiej jakości. Najpopularniejsze są zwykłe/standardowe oraz radełkowane do betonu. 

Oprócz tego żadne prace budowlane nie mogą się obyć bez takich narzędzi, jak:

  1. Gwoździe do betonu, które służą do zamontowania profili stalowych w suchej zabudowie. Wykorzystuje się je również, aby przybić drewniane elementy do betonu. Dostępne są gwoździe do betonu: z podkładką, zwykłe, walcowane oraz radełkowane. Warto dodać, że zazwyczaj pokrywa się je warstwą cynku zabezpieczającą gwóźdź przed korozją.
  2. Gwoździe do gwoździarki są przeważnie pakowane na taśmach lub też maszynowo - w bębnach. Dostępne są w przeróżnych rozmiarach, tak by można było je dopasować do różnych modeli gwoździarek.
  3. Gwoździe do zszywacza, niezbędne w pracach domowych oraz przy montażu m.in. folii metalowych, listew drewnianych, tkanin oraz wszelkiego rodzaju ogrodzeń drucianych czy siatek. 
  4. Wkłady do gwoździarki, które niezaprzeczalnie przydadzą się zarówno w gospodarstwie domowym do małych napraw, jak i w ogrodzie bądź w warsztacie. Mogą np. posłużyć do wykonania skomplikowanej konstrukcji domku ogrodowego,  zamocowania rabat kwiatowych czy siatki, która będzie odgradzać grządki. Używając gwoździarki można mieć pewność  że gwoździe zostaną wbite sprawnie i szybko. 

Klienci poszukujący gwoździa standardowego, bądź innego gwoździa budowlanego mogą liczyć w naszym sklepie na pomoc wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą w doborze najlepszego sprzętu. 

Inne artykuły budowlane: