Pokrowce na motocykle

Znaleziono produktów: 13
Sortuj:
Widok:   
z 1

Pokrowce motocyklowe

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego szanującego się motocyklisty jest na pewno pokrowiec zabezpieczający jednoślad przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Motocykl pozostawiony na postoju, szczególnie przez dłuższy czas, może szybko paść ofiarą niekorzystnego działania czynników zewnętrznych takich, jak wiatr, wilgoć czy też zanieczyszczenia atmosferyczne, które skutecznie niszczą powłoką lakierniczą oraz mechaniczne elementy pojazdu. Aby temu zapobiec, warto zaopatrzyć się w odpowiedni pokrowiec motocyklowy.

Pokrowce na motocykle również do garażu

Pokrowce motocyklowe sprawdzą się doskonale nie tylko na otwartej przestrzeni, ale również w zamkniętym garażu, zabezpieczając jednoślad np. przed wszędobylskim kurzem, który nagromadzony w dużych ilościach na powierzchni motocykla może zmatowić warstwę lakierniczą, a także doprowadzić do powstania przypadkowych zarysowań powłoki.

Pokrowce na motocykle to stosunkowo tanie, wytrzymałe oraz lekkie elementy wykonane najczęściej z cienkiej i przewiewnej tkaniny. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli pokrowców, różniących się między sobą ceną oraz właściwościami. Odpowiedni pokrowiec należy więc dobrać zgodnie z naszymi potrzebami oraz oczekiwaniami.

W iParts.pl przygotowano wysokiej klasy pokrowce motocyklowe pochodzące od sprawdzonych producentów motoryzacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach.