Trójkąty ostrzegawcze

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

Trójkąt ostrzegawczy

26,00 z VAT
Kod: AA501 Producent części: K2

Trójkąt ostrzegawczy

33,00 z VAT
Kod: 180101R Producent części: GODMAR

Trójkąt ostrzegawczy w futerale

14,00 z VAT
Kod: AA501 Producent części: INTERGLOBAL

Samochodowe trójkąty ostrzegawcze - odblaskowe

Na wyposażeniu każdego samochodu osobowego musi znaleźć się kilka niezbędnych akcesoriów. Warto o tym pamiętać, ponieważ za brak któregokolwiek z nich policja może nałożyć karę pieniężną. Przepisy mówią, że do obowiązkowych elementów wyposażenia auta należą przede wszystkim: gaśnica samochodowa, kamizelka odblaskowa oraz trójkąt ostrzegawczy. Solidny trójkąt ostrzegawczy do samochodu znajdziesz w ofercie sklepu internetowego iParts.

Przydatny trójkąt ostrzegawczy

Trójkąt ostrzegawczy odblaskowy jest niewielkim, lecz niezwykle przydatnym akcesorium samochodowym. Ten niepozorny przedmiot ma olbrzymie znaczenie, ponieważ używany zgodnie z przepisami prawa może zapobiec niejednej tragedii na drodze. W przypadku nagłego zatrzymania na jezdni wystawiony za pojazdem samochodowy trójkąt ostrzegawczy zapewnia bezpieczeństwo. Zwłaszcza jeśli do groźnej sytuacji doszło w niebezpiecznym lub słabo widocznym miejscu, trójkąt ostrzegawczy jest nieoceniony. Jego odpowiednie ustawienie ma na celu zapobiegnięcie sytuacji, w której inny pojazd najedzie na uszkodzony samochodów. W zależności od rodzaju drogi, na której dojdzie do awarii lub wypadku, obowiązują nieco inne przepisy dotyczące tego, ile metrów od auta należy ustawić trójkąt ostrzegawczy. W terenie zabudowanym jest to odległość 30-50 m, natomiast na drodze ekspresowej do 100 m. Dzięki temu zarówno kierowca uszkodzonego pojazdu, jak i inni uczestnicy ruchu drogowego, mają zapewnione bezpieczeństwo.

Nie ma już wątpliwości, że zarówno ze względów prawnych, jak i zdroworozsądkowych, trójkąty ostrzegawcze w samochodach są absolutnie niezbędne. Warto zatem zapoznać się z bogatą ofertą sklepu iParts, w której znajdziesz liczne trójkąty ostrzegawcze odblaskowe, spełniające wszelkie określone normy prawne.

Trójkąty ostrzegawcze i wiele więcej

Posiadamy trójkąty odblaskowe zarówno bez etui, jak i w futerałach ułatwiających przechowywanie. Nasz asortyment to akcesoria samochodowe najwyższej jakości oraz od polskich producentów – w dodatku z gwarancją bezkonkurencyjnej ceny. Jednocześnie każdy z naszych trójkątów ostrzegawczych to produkt najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, ponieważ oprócz trójkątów odblaskowych posiadamy w sprzedaży także m.in.: gaśnice samochodowe, kamizelki odblaskowe czy inne profesjonalne akcesoria. Zaopatrz się w trójkąt ostrzegawczy i inne niezbędne akcesoria. Jeśli masz problem przy wyborze, skontaktuj się z nami. Zespół naszych fachowych doradców z pewnością Cię nie zawiedzie.