Wzmacniacze przewody filtry anten

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

25,00 z VAT
Kod: PA01 Producent części: KUFIETA AKCESORIA

31,00 z VAT
Kod: PA02 Producent części: KUFIETA AKCESORIA

39,00 z VAT
Kod: GSMP03 Producent części: KUFIETA AKCESORIA

42,00 z VAT
Kod: PWA Producent części: KUFIETA AKCESORIA

47,00 z VAT
Kod: GSMP06 Producent części: KUFIETA AKCESORIA

29,00 z VAT
Kod: FP Producent części: KUFIETA AKCESORIA

37,00 z VAT
Kod: PA05 Producent części: KUFIETA AKCESORIA

Wzmacniacze i przedłużacze do anten samochodowych

Słaby odbiór radia w samochodzie może być irytujący, szczególnie dla kierowców podróżujących z dużą częstotliwością i na długich trasach. Z tym problemem można sobie poradzić montując samochodowy wzmacniacz radiowy do wzmocnienia sygnału odbiornika oraz poprawy zasięgu i jakości odbioru. Wzmacniacze montuje się pomiędzy anteną samochodową a radiem. Zasilane są napięciem 12V z instalacji samochodowej. O wzmacniacz sygnału radiowego nie muszą się martwić użytkownicy samochodów z grupy Volkswagena (m.in. Seat, Volkswagen, Skoda, Audi), ponieważ w tych autach standardem jest wbudowany w stopkę anteny wzmacniacz sygnału.

Filtry anten

Trzaski, zakłócenia, nieczystość dźwięku to bardzo częste problemy użytkowników radioodbiorników samochodowych. Problemy te można szybko rozwiązać stosując wysokiej jakości przeciwzakłóceniowe filtry anten.

Standardowe filtry przeciwzakłóceniowe są zbudowane z kondensatorów oraz odpowiednio dobranych elementów indukcyjnych. Ich głównym zadaniem jest polepszenie jakości pracy urządzeń nadawczo-odbiorczych znajdujących się w samochodzie, a więc radioodtwarzaczy, CB-radia, itp. Przeciwzakłóceniowe filtry anten to zaawansowana technologia eliminująca wszelkie zakłócenia wynikające m.in. z pracy alternatora, przerywaczy czy też wentylatorów w samochodzie. Filtry tłumią powstające zakłócenia radioelektryczne powodowane przez radioodbiorniki oraz wzmacniacze.

Przedłużacz antenowy

Aby jak najbardziej optymalnie i według własnego uznania umieścić antenę nadawczo-odbiorczą na samochodzie, wystarczy zastosować odpowiedniej długości i jakości przedłużacz do anteny samochodowej. Dostępne są obecnie na rynku przedłużacze o długości nawet do 5 metrów. Pozwalają one umieścić antenę w dowolnym miejscu samochodu bez obawy o stratę mocy oraz jakości sygnału radiowego.