Organizery samochodowe

Znaleziono produktów: 13
Sortuj:
Widok:   
z 1

Organizer do bagażnika na rzepy VIRAGE

40,00 z VAT
Kod: 93023 Producent części: AMTRA
Wysyłka od ręki! ?

Organizer na plecy fotela Multipocket (kolor czarny)

64,00 z VAT
Kod: 554092064010 Producent części: KEGEL-BŁAŻUSIAK

Organizer do bagażnika Kangaroo (kolor czarny)

65,00 z VAT
Kod: 599022674010 Producent części: KEGEL-BŁAŻUSIAK

Kieszeń oparcia BMW 52122406212

456,00 z VAT
Kod: 52122406212 Producent części: OEM

Organizer do samochodu VORDON (czarny)

89,00 z VAT
Kod: VORDONORGANIZERBLACK Producent części: VORDON

Organizer do samochodu VORDON (szary)

90,00 z VAT
Kod: VORDONORGANIZERGREY Producent części: VORDON

Organizer do samochodu VORDON (beżowy)

90,00 z VAT
Kod: VORDONORGANIZERBEIGE Producent części: VORDON

Organizer do samochodu VORDON (brązowy)

90,00 z VAT
Kod: VORDONORGANIZERBROWN Producent części: VORDON

Organizer samochodowy

Dla wielu kierowców samochód jest drugim domem, a jak wiadomo o swój dom trzeba dbać. Dotyczy to nie tylko konserwacji poszczególnych podzespołów, mycia nadwozia czy wymiany płynów eksploatacyjnych, ale również uporządkowania wnętrza pojazdu. Pomoże w tym na pewno praktyczny organizer samochodowy, który zadba o ład i porządek w każdym pojeździe.

Organizer do samochodu

Organizer samochodowy to niezwykle proste, a przy tym bardzo praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno podczas codziennej eksploatacji auta, jak i w trakcie dłuższych podróży, np. wakacyjnych, lub podczas większych zakupów. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego typu akcesoriów samochodowych, jak np. organizer do bagażnika czy organizer na fotel samochodowy. W zależności od modelu oraz zastosowania takie produkty mogą posiadać dodatkowe kieszenie boczne lub/i uchwyty przeznaczone do przechowywania podstawowych narzędzi serwisowych czy też niezbędnych akcesoriów samochodowych. Takie organizery, o ile posiadają również dodatkowe zamknięcie czy przegrody, stają się idealną przestrzenią do przechowywania np. trójkąta, apteczki czy też zestawy naprawczego do kół.

Organizer do bagażnika samochodowego

Organizery samochodowe mogą mieć również postać kufra. Tego typu produkty są najczęściej wykonywane z bardzo mocnego materiału, dzięki któremu możliwe jest przewożenie przedmiotów o większej wadze oraz nieregularnych kształtach. Takie kufry często są wyposażone w zewnętrzne rzepy, które umożliwiają przytwierdzenie organizera do dna lub ścian bocznych bagażnika pojazdu, co zapobiega swobodnemu przesuwaniu się kufra oraz jego zawartości po całej powierzchni załadunkowej auta. Organizer samochodowy może mieć również postać siatki, mocowanej w bagażniku za pomocą specjalnie przystosowanych do tego uchwytów. Stosowanie siatek gwarantuje bezpieczeństwo wszystkim transportowanym przedmiotom, eliminując również możliwość ich przemieszczenia się do kabiny pasażerskiej w razie ewentualnej stłuczki lub poważniejszej kolizji drogowej.

Organizer na fotel samochodowy

Organizer na fotel samochodowy to idealne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku dłuższych podróży z małym dzieckiem na pokładzie. Taki produkt jest wówczas odpowiednim miejscem do przechowywania butelek z napojem, przekąsek, zabawek czy tableta, z których maluch może samodzielnie korzystać, nie powodując przy tym bałaganu w całym samochodzie. Organizer jest również doskonałą ochroną dla samego fotela przed uszkodzeniami mechanicznymi powodowanymi przez przypadkowe kopnięcie, zadrapanie czy oblanie tylnej powierzchni siedziska.

Popularni producenci organizerów samochodowych

  • Amtra
  • Kegel-Błażusiak
  • Vordon

O porządek w kabinie pasażerskiej samochodu najlepiej zadbać, kupując tanie organizery do auta w iParts.pl. Szeroki wybór tego typu akcesoriów pozwoli dobrać odpowiedni produkt do konkretnego modelu samochodu. Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe i zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów mających wymagane certyfikaty odnośnie jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Powiązane kategorie produktowe

Organizery samochodowe od iParts.pl pozwolą na uporządkowanie chaosu panującego w wielu polskich samochodach, zapewniając ład i szybki dostęp do wszystkich niezbędnych podczas podróży oraz codziennej eksploatacji auta akcesoriów.