Preparaty do felg i opon

Znaleziono produktów: 61
Sortuj:
Widok:   
z 3

18,00 z VAT
Kod: K157M Producent części: K2

37,00 z VAT
Kod: 435300 Producent części: SONAX

100,00 z VAT
Kod: M190 Producent części: K2
1 | 2 | 3  Następna  

Czyszczenie felg i opon

Niezabrudzone opony i czyste, połyskujące felgi to doskonałe dopełnienie idealnie prezentującego się samochodu po zabiegu car detailingu . Dlatego postanowiliśmy wprowadzić do oferty wysoce efektywne i bezpieczne preparaty do czyszczenia felg i opon. Zachęcamy do zapoznana się z asortymentem iParts w tym segmencie produktowym, gdzie znajdziecie m.in. płyny do czyszczenia felg, pianki do opon, żele nabłyszczające, preparaty do konserwacji opon, a także specjalistyczne ściereczki do felg.

Najlepsi producenci i najniższe ceny

Posiadamy wyłącznie produkty znanych i renomowanych w branży motoryzacyjnej firm, którym zaufały miliony zadowolonych Klientów na całym świecie. Produkty Sonax, Turtle Wax, Amtra i K2 to doskonały wybór i gwarancja zadowolenia. Uwaga: Jako że zależy nam na zadowoleniu każdego Klienta, postanowiliśmy maksymalnie obniżyć cenę produktów ww. firm.

Efektywność i bezpieczeństwo

Każdy preparat do czyszczenia felg i opon, który posiadamy to gwarancja łatwego, efektywnego i przede wszystkim bezpiecznego stosowania. Wysokiej jakości produkty pozwolą odzyskać pierwotny, fabryczny wygląd felg i opon, dzięki efektywnemu czyszczeniu. Ponadto, odpowiednia konserwacja zapewni długotrwały efekt i zwiększy odporność na zabrudzenia.