Części samochodowe do Audi A4 B5

Audi A4 B5 jest bezpośrednim następcą modelu Audi 80., produkowanego w latach 1972-1996. Tak samo, jak Audi 80., model B5 klasyfikowany jest jako samochód klasy średniej, autosegmentu D. To produkowane przez niemiecki koncern Volkswagen AG auto posiada względnie duże gabaryty, przez co doskonale sprawdza się zarówno jako samochód rodzinny, jak i reprezentacyjny. Przestrzeń we wnętrzu kabiny jest wystarczająca do tego, aby modelem B5 mogło swobodnie podróżować pięcioro dorosłych pasażerów wraz z kierowcą. Auto doskonale sprawdza się zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach.

Wprawdzie wyposażenie Audi A4 B5 nie jest ta ekskluzywne, jak modeli z autosegmentu E, jednak z całą pewnością nie może też być uznane za ubogie. Nie bez powodu wszakże samochód ten zaliczany jest do klasy premium. Jego komfort potwierdza między innymi dość obszerny bagażnik, mogący pomieścić ładunek o objętości 440 l, a w wersji kombi nawet (po złożeniu tylnych siedzeń) 1250 litrów.

Podstawę konstrukcyjną do budowy modelu Audi A4 B5 stanowiła płyta podłogowa PL45 stworzona przez grupę VAG (Volkswagen Aktiengesellschaft) i która wykorzystywana była również do budowy innych modeli tego koncernu. Wyprodukowano bardzo wiele wersji silnikowych modelu B5, które dodatkowo łączono z jednym z dwóch rodzajów napędu (przedni lub quattro) oraz z różnymi modelami skrzyń biegów (5-biegowa, 4-biegowa i automatyczna). Jeśli chodzi o wersje nadwoziowe, to Audi A4 B5 posiada dwie: sedan i kombi, przy czym wersja kombi zadebiutowała dopiero w 1996 roku, a więc całe dwa lata po premierze sedana.

Posiadamy także ofertę do innych modeli Audi A4. Sprawdź części do Audi A4.

Oryginalne Amortyzatory w najlepszych cenach

AmortyzatoryAmortyzatory stanowią zasadniczą część układu zawieszenia, która ma za zadanie tłumić drgania i stabilizować jazdę oraz utrzymywać w odpowiedniej pozycji sprężyny zawieszenia. Specjaliści twierdzą, iż jest to jeden z najważniejszych podzespołów w samochodzie. Wyróżnia się dwa podstawowe typy amortyzatorów: ...

Sprawdź Amortyzatory