ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 20 PLN!
Do końca promocji pozostało:
6 6 6 6
9 9 9 9
2 2 2 2
5 5 5 5
5 5 5 5
6 6 6 6

Zestaw reflektorów do jazdy dziennej PHILIPS 12820WLEDX1

Zestaw reflektorów do jazdy dziennej PHILIPS 12820WLEDX1
Zestaw reflektorów do jazdy dziennej PHILIPS 12820WLEDX1
Powiększ

Producent: PHILIPS

Kod produktu: 12820WLEDX1

Jednostka: komplet

Rodzaj lampy: LED Lampy LED stanowią obecnie najnowocześniejszy stosowany w produkcji seryjnej rodzaj oświetlenia. Źródłem światła w ich przypadku są specjalne diody elektroluminescencyjne znajdujące się w obudowie. Obudowa ta sprawia, że lampy LED mogą być umieszczane w standardowej oprawie przeznaczonej dla klasycznych żarówek poszczególnych typów.
dowiedz się więcej...

Moc znamionowa [W]: 5

Napięcie [V]: 12

Rodzaj gniazda: Click 2

Stan: Fabrycznie nowy

319,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Zestaw reflektorów do jazdy dziennej

Opis produktu

W ostatnim czasie producenci samochodów zaczęli wyposażać swoje produkty w światła do jazdy dziennej (DRL – Daytime Running Lights), co podyktowane jest wymogami prawnymi oraz ekologią. Samochody wyposażone w światła do jazdy dziennej zużywają średnio o 0,25l/100km, niż takie same pojazdy korzystające w dzień w konwencjonalnych świateł mijania. Olbrzymie zainteresowanie kierowców światłami DRL sprawiło, że czołowi producenci oświetlenia posiadają w swojej ofercie przynajmniej kilka akcesoryjnych zestawów opartych głównie na technologii LED.

 

Jednym z modeli świateł do jazdy dziennej uznanej firmy PHILIPS jest zestaw PHILIPS Daylight 4. Główną zaletą tego produktu jest obudowa wykonana z aluminium, które zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne przy zachowaniu wyjątkowego designu. Inteligentny system montażu click-on sprawia, że sama instalacje jest wyjątkowo szybka i prosta, a moduły świetlne są przy tym bardzo dobrze chronione przed kradzieżą. W opakowaniu PHILIPS Daylight 4 znajduje się całe okablowanie niezbędne do połączenia z instalacją elektryczną samochodu. Trwałość modułów świetlnych prognozowana jest na 5000h.

 

Oświetlenie PHILIPS Daylight 4 jest dopuszczone do użytkowania na drogach publicznych na podstawie homologacji ECE E87.

Parametry
Rodzaj lampy:  LED
Moc znamionowa [W]:  5
Napięcie [V]:  12
Rodzaj gniazda:  Click 2
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (4)

Opinie o Zestaw reflektorów do jazdy dziennej

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-10-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Super żarówka. Właśnie ostatnio szukałem do swojego samochodu nowych bo musiałem wymienić i zdecydowałem się właśnie na ten model. Uważam, że warto je kupić bo dają dobrej jakości światło. Polecam te żarówki

opinie puchar
2019-10-18
5/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Najtańsze żarówki Philips jakie znalazłem na necie. Ogólnie jest to bardzo dobra firma i często kupuje ich produkty. Teraz wybór padł na żarówki i jestem bardzo zadowolony. Dają bardzo dobre światło. Polecam
opinie puchar
2017-01-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobre światła, łatwy montaż
opinie puchar
2015-11-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Trochę drożej niż dalekowschodnie produkcje rodem z popularnych portali aukcyjnych, ale jakość wykonania i poziom oświetlenia nie mają sobie równych. Philips siedzi w tym od lat i wie jak robić części. 100% polecam.

Zestaw reflektorów do jazdy dziennej 12820WLEDX1

Światła do jazdy dziennej

Światła do jazdy dziennej to dodatkowe oświetlenie samochodu, z którego kierowcy mogą korzystać opcjonalnie. Mimo braku wymogu korzystania ze świateł dziennych, od 2011 roku producenci samochodów, którzy działają na terenie Unii Europejskiej, mają obowiązek ich instalacji w nowych pojazdach.

Oświetlenie do jazdy dziennej to światła przednie, wykorzystujące żarówki LED. Zastosowanie tego rodzaju żarówek jest w tym przypadku kluczowe. To dzięki nim światła do jazdy dziennej stanowią korzystną alternatywę dla świateł mijania. Żarówki LED pobierają bowiem nawet kilkukrotnie mniej energii niż klasyczne żarówki. Tym samym włączenie świateł do jazdy dziennej oznacza zarówno oszczędność, jak i wydłużenie czasu eksploatacji świateł mijania.

Światła mijania to obowiązkowe oświetlenie samochodowe, z którego kierowca ma obowiązek korzystać przez całą dobę, w warunkach dobrej jak i złej widoczności. Natomiast mogą, a nawet powinny one zostać wyłączone wtedy, gdy zapalone zostaną światła do jazdy dziennej. Należy jednak pamiętać, że dotyczy to jedynie jazdy w dzień przy dobrej widoczności. Zarówno zmrok, jak i ograniczenia widoczności (mgła, zachmurzenie i inne) zobowiązują do wyłączenia świateł dziennych i korzystania ze świateł mijania. Niedostosowanie się do tych wymagań może skutkować nałożeniem mandatu w wysokości nawet 200 zł.

Niesprawność świateł do jazdy dziennej może być konsekwencją uszkodzenia elektryki samochodu. Częściej jednak wynika z przepalenia żarówki. Co prawda żarówki LED cechują się długą żywotnością, jednak nawet one w końcu ulegają zużyciu. Brak sprawnych świateł do jazdy dziennej nie będzie skutkował nałożeniem mandatu, jednak warto dokonać wymiany, aby móc nadal oszczędzać poprzez ograniczanie korzystania ze świateł mijania.

PHILIPS

Philips to firma, której prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać. Holenderski gigant to przedsiębiorstwo doskonale znane na całym świecie. Firma Philips od lat działa w rozmaitych sektorach, oferują między innymi produkty z kategorii: elektronika użytkowa, RTV, AGD. Przedsiębiorstwo Philips jest jedną z największych korporacji nie tylko w branży, ale i ogółem. Jedną z odnóg działalności przedsiębiorstwa jest produkcja oświetlenia, w tym również dla motoryzacji.

Philips to jeden z liderów wśród producentów oświetlenia samochodowego oraz świateł dla motocykli. W ofercie znajdziemy wszelkiego typu lampy i reflektory, a także wydajne żarówki. Produkty oświetleniowe marki Philips uchodzą za niezwykle wydajne, klasyfikując się pod tym względem w światowej czołówce. Marka Philips uważana jest za synonim innowacyjności i najnowocześniejszej technologi. Wystarczy zauważyć, że firma jest jedną z 3 korporacji składających najwięcej wniosków patentowych. Ponadto, podążając za obecnymi wymaganiami rynku i społeczeństwa, Philips przystosowuje swoje produkty do konieczności oszczędzania energii. Tworząc produkty oświetleniowe naciski na firmę Philips odnośnie wprowadzania oszczędnych rozwiązań są wyjątkowo silne. Producent jednak nie zawodzi, w ostatnich latach znacząco zwiększając wydajność swoich produktów. Zakup żarówki marki Philips to niemal pewność nabycia produktu, który nie zawiedzie przez co najmniej kilka lat.

Philips to marka, która jest obecna na rynku od prawie 130 lat. Obecnie produkty desygnowane logo Philips'a pojawiają się na całym świecie, będąc docenianymi przez użytkowników oraz fachowców.

Cechy Cześci

Lampa LEDowa - Lampy LED stanowią obecnie najnowocześniejszy stosowany w produkcji seryjnej rodzaj oświetlenia. Źródłem światła w ich przypadku są specjalne diody elektroluminescencyjne znajdujące się w obudowie. Obudowa ta sprawia, że lampy LED mogą być umieszczane w standardowej oprawie przeznaczonej dla klasycznych żarówek poszczególnych typów.

Obsługa klienta