-10% NA AMORTYZATORY I UKŁAD ZAWIESZENIA! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
6 6 6 6
5 5 5 5
4 4 4 4
5 5 5 5
1 1 1 1

Zestaw reflektora przeciwmgłowego OSRAM LEDFOG101

Zestaw reflektora przeciwmgłowego OSRAM LEDFOG101
Zestaw reflektora przeciwmgłowego OSRAM LEDFOG101
Powiększ
OSRAM

Producent: OSRAM

Kod produktu: LEDFOG101

Jednostka: szt.

Rodzaj lampy: LED Lampy LED stanowią obecnie najnowocześniejszy stosowany w produkcji seryjnej rodzaj oświetlenia. Źródłem światła w ich przypadku są specjalne diody elektroluminescencyjne znajdujące się w obudowie. Obudowa ta sprawia, że lampy LED mogą być umieszczane w standardowej oprawie przeznaczonej dla klasycznych żarówek poszczególnych typów.
dowiedz się więcej...

Masa [g]: 1828

EAN: 4008321890566

Stan: Fabrycznie nowy

1096,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Zestaw reflektora przeciwmgłowego LEDFOG101 OSRAM

Opis produktu

Innowacyjny produkt firmy OSRAM, który łączy w jednej obudowie światła do jazdy dziennej oraz świat przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów.

 

Światła do jazdy dziennej OSRAM LeDriving Fog posiadają homologację ECE R19 F3 E1 i są doskonałym zamiennikiem oryginalnych lamp przeciwmgłowych – standardowy otwór montażowy 90mm pozwala na prostą instalację w wielu typach pojazdów. Klosze lamp OSRAM LeDriving Fog są całkowicie wodoodporne, a dzięki specjalnej powłoce są w stanie wytrzymać uderzenia nawet dużych kawałków żwiru. Integracja z kierunkowskazami pozwala doświetlać zakręty w zakresie od 30 do 45 stopni, oprócz tego lampy są zsynchronizowane z światłami awaryjnymi, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa. W konstrukcji lamp OSRAM LeDriving Fog wykorzystano technologię LightGuide, która daje jednolitą wiązkę światła w odróżnieniu od większości niemarkowych lamp LED.

 

Mała moc: 7W (światła przeciwmgłowe) i 10W (światła do jazdy dziennej) pozwala zaoszczędzić 85% energii przy zachowaniu jasnego snopa światła.

Światła OSRAM LeDriving Fog są w pełni kompatybilne z układami Start/Stop i instalacjami elektrycznymi pojazdów hybrydowych. Uniwersalne złącze 12V/24V pozwala na montaż zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych.

 

Prognozowana żywotność: 5000h.

 

Gwarancja: 5 lat.

Parametry
Rodzaj lampy:  LED
Masa [g]:  1828
Część znajduje się w kategorii: Reflektory przeciwmgielne - halogeny
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Zestaw reflektora przeciwmgłowego LEDFOG101 OSRAM

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: Zestaw reflektora przeciwmgłowego?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zestaw reflektora przeciwmgłowego LEDFOG101

Reflektory przeciwmgielne - halogeny

Reflektory przeciwmgłowe to halogeny wspierające kierowcę w warunkach ograniczonej widoczności. Montowane w przedniej części pojazdu, pomagają uzyskać lepszą widoczność zawsze wtedy, gdy warunki atmosferyczne ją ograniczają. Przeważnie do świateł przeciwmgłowych wykorzystywane są żarówki P21W.

Należy podkreślić, że reflektory przeciwmgłowe przednie nie są obowiązkowe. Jest to opcjonalne, jednak bardzo przydatne oświetlenie samochodowe. Reflektory przeciwmgielne przednie montuje się w liczbie dwóch sztuk, najczęściej poniżej świateł mijania. Producenci samochodów montują reflektory przeciwmgłowe tak nisko, jak to tylko możliwe. Rzecz w tym, iż im bliżej podłoża, tym rzadsza jest mgła. Niemniej jednak reflektor przeciwmgłowy nie powinien się znaleźć w mniejszej odległości od podłoża niż 25 cm. Samochód wyposażony jest również w reflektor przeciwmgłowy tylny. W przeciwieństwie do swoich odpowiedników w przedniej części pojazdu, jego obecność i sprawność są wymagane przez przepisy prawa drogowego.

Na co dzień w warunkach normalnej widoczności reflektory przeciwmgłowe nie są przydatne. Znajdują one zastosowanie dopiero w przypadku ograniczonej widoczności. Warto zaznaczyć, że wbrew nazwie reflektorów przeciwmgłowych, są one stosowane nie tylko w przypadku mgły. Do ich włączenia uprawnia również słaba widoczność ograniczona opadami deszczu czy śniegu. Ponadto, w jednej sytuacji kierowca ma prawo włączyć reflektory przeciwmgłowe, pomimo że widoczność nie jest ograniczona przez niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ma to miejsce po zmroku na krętej drodze, która jednak musi być odpowiednio oznaczona.

OSRAM

Osram to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją artykułów oświetleniowych. Niezwykle istotną część oferty stanowią produkty oświetleniowe dla motoryzacji. Firma Osram zajmuje się produkcją świateł motoryzacyjnych wszelkiego rodzaju. W ofercie znajdują się światła mijania, reflektory do jazdy dziennej, lampy kierunkowskazu i inne. Producent konstruuje lampy i reflektory, ale również żarówki LED oraz tradycyjne modele halogenowe, tym samym dając klientom dowolność wyboru optymalnych produktów.

Przedsiębiorstwo Osram produkuje dzisiaj światła dla samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Ponadto, w w asortymencie znajdują się również elementy oświetleniowe dla motocykli. Firma powstała już ponad 100 lat temu, w ciągu których zdobyła ogromne doświadczeni, dzięki któremu obecnie jest jednym z trzech liderów na rynku producentów oświetlenia. Oferta firmy obejmuje bowiem nie tylko oświetlenie samochodowe, ale również lampy, żarówki oraz inne przyrządy i akcesoria oświetleniowe o niezwykle zróżnicowanym zastosowaniu.

Przedsiębiorstwo coraz więcej uwagi przykłada dzisiaj do energooszczędności oferowanych produktów oświetleniowych. Żarówki marki Osram wypadają pod tym względem doskonale, plasując się w czołówce wśród żarówek do lamp samochodowych, jeśli chodzi o energooszczędność. Marka jest doceniana za jakość produkowanych elementów, które cechuje wytrzymałość mechaniczna, a także wieloletnia wydajność. Lampy i żarówki Osram zapewniają doskonałą widoczność na drodze oraz spokój kierowcy, wynikający z niezawodności produktów.

Cechy Cześci

Lampa LEDowa - Lampy LED stanowią obecnie najnowocześniejszy stosowany w produkcji seryjnej rodzaj oświetlenia. Źródłem światła w ich przypadku są specjalne diody elektroluminescencyjne znajdujące się w obudowie. Obudowa ta sprawia, że lampy LED mogą być umieszczane w standardowej oprawie przeznaczonej dla klasycznych żarówek poszczególnych typów.

Obsługa klienta