Odbierz do -9% dodatkowego rabatu! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
8 8 8 8
5 5 5 5
9 9 9 9
2 2 2 2
4 4 4 4

Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe MAPCO 6907

Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe MAPCO  6907
Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe MAPCO 6907
Powiększ
MAPCO

Producent: MAPCO

Kod produktu: 6907

Jednostka: komplet

EAN 4043605672926

109,00 Cena za komplet. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe 6907 MAPCO

Część znajduje się w kategorii: Klocki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ATE 13.0460-2707.2
BENDIX 573252B
BOSCH 0 986 424 775
BREMBO P23109
DELPHI LP1845
FERODO FDB1796
FIAT 77362273
FIAT 77363579
FIAT 77363580
FIAT 77363818
FIAT 77363819
FIAT 77364273
FIAT 9949203
FTE BL1958A3
JURID 573252J
METZGER 0878.00
NK 221025
QUINTON HA BP1409
TEXTAR 2376001
TEXTAR 2376002
TRW GDB1490
VEMA 837990
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe 6907 MAPCO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-01-13
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownia
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Dobra skuteczność hamowania , sprawdzone w innych autach , dobra cena
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową podstawą. ...

Sprawdź Klocki hamulcowe

O częściach MAPCO

MAPCO Autotechnik GmbH istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1977 roku. Firma założona we Francji obecnie posiada placówki również w Niemczech i Holandii, a produkowane części samochodowe MAPCO dystrybuuje do krajów na wszystkich kontynentach. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji komponentów do układów hamulcowych, kierowniczych i zawieszeń, stanowiących jedną z większych grup produktowych. Jednak w swojej ofercie MAPCO posiada też ...

Szukaj cześci MAPCO

Obsługa klienta