Pracujemy i dostarczamy zamówienia bez żadnych zmian #zostanwdomu
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
8 8 8 8
3 3 3 3
6 6 6 6
2 2 2 2
7 7 7 7

Zacisk hamulcowy GENERAL RICAMBI AR6009 (Oś tylna strona lewa)

Zacisk hamulcowy GENERAL RICAMBI  AR6009 (Oś tylna strona lewa)
Zacisk hamulcowy GENERAL RICAMBI AR6009 (Oś tylna strona lewa)
Powiększ
GENERAL RICAMBI

Producent: GENERAL RICAMBI

Kod produktu: AR6009

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie: Oś tylna strona lewa

Typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)

System hamulcowy: LUCAS

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 11

Uwagi: Kaucja 67.00 ?
366,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Zacisk hamulcowy AR6009 GENERAL RICAMBI

  • Lokalizacja w aucie:  Oś tylna strona lewa
  • Typ zacisku hamulca:  Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)
  • System hamulcowy:  LUCAS
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]:  11
Część znajduje się w kategorii: Zacisk hamulcowy
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALFA 717229000
ALFA 9947426
ALFA 9947428
ALFA 9947612
ALFA 9947614
ALFA 9950709
ALFA 9950711
BUDWEG 342650
NK 2123119
SBS 13012123119
SHAFTEC BC9685
TRW BHQ255E
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Zacisk hamulcowy AR6009 GENERAL RICAMBI

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Zacisk hamulcowy AR6009

Zacisk hamulcowy

Zacisk hamulcowy to integralny element każdego hamulca tarczowego. Ponadto to kluczowy element układu hamulcowego w samochodzie, który ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego jeżeli dojdzie do jakichkolwiek uszkodzeń lub awarii, kierowca powinien jak najszybciej reagować i dokonać naprawy.

Zaciski hamulcowe montuje się na stałe do zwrotnicy koła samochodowego, a w ich wnętrzu znajdziemy klocki hamulcowe. Zacisk w dobie obecnej motoryzacji jest najpopularniejszym rozwiązaniem jeśli chodzi o systemy hamulcowe.

Praca zacisków hamulcowych nie należy do łatwych. Środowisko pracy jest bardzo ciężkie ze względu na wysokie temperatury. Zacisk mocno nagrzewa się podczas hamowania, tak samo jak wszystkie elementy z nim współpracujące.  Ponadto zaciski często muszą sprostać działaniu stosunkowo dużych sił, gdy np. kierowca chce zatrzymać pędzący z prędkością 100 km/h samochód. Ze względu na położenie zaciski narażone zostały także na procesy korozyjne.

Typowy objaw awarii zacisków hamulcowych to m.in. ściąganie samochodu w jedną stronę podczas hamowania. Z reguły to symptom zatarcia się zacisków na którymś z hamulców. Ponadto na skutek zapieczenia się zacisków hamulcowych można dostrzec opór podczas jazdy samochodem a także poczuć delikatny smród. Zapieczenie zacisków można także zdiagnozować po mocno rozgrzanej feldze koła.

GENERAL RICAMBI

General Ricambi to włoski producent części zamiennych. Firma zajmuje się produkcją rozmaitych autoczęści, jednak główne linie produkcyjne stanowią elementy układu przenoszenia napędu oraz układu kierowniczego. W katalogu produktów znajdują się m.in. przekładnie kierownicze, ale również przeguby, półosie oraz wały napędowe. Ponadto, firma wprowadza do produkcji coraz więcej elementów układu hamulcowego. Już dzisiaj wybór zacisków hamulcowych General Ricambi jest całkiem spory.

Przekładnie kierownicze General Ricambi, jak również elementy układu przeniesienia napędu oraz układu hamulcowego to części samochodowe, które są nie tylko produkowane, ale również dystrybuowane przez włoskie przedsiębiorstwo. Firma posiada liczne magazyny zlokalizowane we Włoszech oraz w Hiszpanii. Rozległe hale oraz nowoczesne systemy logistyczne zapewniają szybką i sprawną dystrybucję części samochodowych General Ricambi.

Marka General Ricambi jest znana we Włoszech od ponad 30 lat. Nieco krócej, jednak również od wielu lat, firma działa także na rynkach zagranicznych. Obecnie autoczęści General Ricambi są eksportowane do 17 krajów. Firma posiada bogatą ofertę części zamiennych, które trafiają na aftermarket. Jednak General Ricambi współpracuje również z producentami samochodów, dostarczając części do pierwszego montażu. Z roku na rok General Ricambi staje się coraz bardziej rozpoznawalną i cenioną marką, już nie tylko we Włoszech, ale w całej Europie.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X