-10% na KLOCKI i TARCZE HAMULCOWE! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
2 2 2 2
3 3 3 3
0 0 0 0
2 2 2 2

Zacisk hamulcowy FTE RX369820A0

Zacisk hamulcowy FTE  RX369820A0
Zacisk hamulcowy FTE RX369820A0
Powiększ
FTE

Producent: FTE

Kod produktu: RX369820A0

Jednostka: szt.

Otwór o śr[mm]: 36

Typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym to model 2w1, który gwarantuje dużą efektywność hamowania. Hamulec pomocniczy wspiera pracę głównego hamulca, przez co zacisk nie tylko dociska klocki hamulcowe do tarcz, ale również bierze bezpośredni udział w procesie hamowania.
dowiedz się więcej...

Parzyste numery artykułów: RX369819A0

Kolor zacisku hamulcowego: Szarość żeliwowa

Materiał: Żeliwo szare

Lokalizacja w aucie: oś tylna strona prawa

EAN: 4028569488202

Stan: Fabrycznie nowy

Uwagi: Kaucja 143.00 ?
609,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Zacisk hamulcowy RX369820A0 FTE

Opis produktu

Uwaga! Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego! Do ceny doliczana kaucja zwracana klientowi po odesłaniu wymontowanej, starej części i spełnieniu jej warunków przyjęcia rdzenia nadającego się do regeneracji przez Producenta. Aby sprawdzić wysokość kaucji dodaj towar do koszyka.
Parametry
Otwór o śr[mm]:  36
Typ zacisku hamulca:  Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym
Parzyste numery artykułów:  RX369819A0
Kolor zacisku hamulcowego:  Szarość żeliwowa
Materiał:  Żeliwo szare
Część znajduje się w kategorii: Zacisk hamulcowy
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 623732
ATE 24.3364-1704.5
ATE 240310
BENDIX 691376B
BOSCH 0 986 473 105
BOSCH 0 986 473 281
BOSCH 0 986 47A 281
BRAKE ENG CA1479R
BUDWEG 342361
DELPHI LC7091
DRI 4212610
ECP 133590241
ELSTOCK 86-1162
FORD 1044225
FORD 1044227
FORD 1118406
FORD 1328617
FORD 1478335
FORD 6669768
FORD 93BB2552AA
FORD 93BB2552AB
FORD 93BB2552AC
FORD 93BB2552AD
FORD R93BX2552AD
FORD R93BX2552AE
HELLA 8AC 355 382-301
HELLAPAGID 8AC 355 382-301
KAWE 342360
LAUBER 77.0455
MAPCO 4743
METZGER 6250541
NK 2125132
QH BENELUX BC50784
QUINTON HA QBS1678
REMY DC72361
SBS 13012125132
TEXTAR 38092800
TRISCAN 8170 342361
TRW BHN266E
UBD 54043
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (2)

Opinie o Zacisk hamulcowy RX369820A0 FTE

opinie puchar
2020-03-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobra jakość zacisku hamulowego, bardzo dobra cena
opinie puchar
2016-11-07
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
dobrej jakości zacisk. Jak ktoś szuka czegoś konkretnego to szczerze śmiało polecam.

Co sądzisz o produkcie: Zacisk hamulcowy?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zacisk hamulcowy RX369820A0

Zacisk hamulcowy

Zacisk hamulcowy to integralny element każdego hamulca tarczowego. Ponadto to kluczowy element układu hamulcowego w samochodzie, który ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego jeżeli dojdzie do jakichkolwiek uszkodzeń lub awarii, kierowca powinien jak najszybciej reagować i dokonać naprawy.

Zaciski hamulcowe montuje się na stałe do zwrotnicy koła samochodowego, a w ich wnętrzu znajdziemy klocki hamulcowe. Zacisk w dobie obecnej motoryzacji jest najpopularniejszym rozwiązaniem jeśli chodzi o systemy hamulcowe.

Praca zacisków hamulcowych nie należy do łatwych. Środowisko pracy jest bardzo ciężkie ze względu na wysokie temperatury. Zacisk mocno nagrzewa się podczas hamowania, tak samo jak wszystkie elementy z nim współpracujące.  Ponadto zaciski często muszą sprostać działaniu stosunkowo dużych sił, gdy np. kierowca chce zatrzymać pędzący z prędkością 100 km/h samochód. Ze względu na położenie zaciski narażone zostały także na procesy korozyjne.

Typowy objaw awarii zacisków hamulcowych to m.in. ściąganie samochodu w jedną stronę podczas hamowania. Z reguły to symptom zatarcia się zacisków na którymś z hamulców. Ponadto na skutek zapieczenia się zacisków hamulcowych można dostrzec opór podczas jazdy samochodem a także poczuć delikatny smród. Zapieczenie zacisków można także zdiagnozować po mocno rozgrzanej feldze koła.

FTE

FTE Automotive to wiodący, międzynarodowy producent części samochodowych, w tym głównie elementów układu hamulcowego oraz części systemów sterowania sprzęgłem. Korzenie firmy sięgają roku 1943. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy uruchamiano nowe linie produkcyjne i poszerzano asortyment oferowanych części do aut. Aktualnie marka FTE należy do koncernu Valeo.

FTE jest nie tylko wiodącym partnerem koncernu Valeo w zakresie rozwoju, ale także dużym dostawcą części jakości OE dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego (wiele popularnych marek, np. Renault oraz Citroen). Ponadto marka jest także preferowanym partnerem na niezależnym rynku części zamiennych.

Firma korzysta z ogromnego doświadczenia i wiedzy, co pozwala na produkcję części samochodowych o bardzo wysokiej jakości i niezawodności. FTE oferuje duży zakres części zamiennych - od części do układu sterowania sprzęgłem, przez części do układu hamulcowego, aż po płyny hamulcowe.

Każda z części do samochodów FTE to pierwszorzędna jakość i trwałość na najwyższym, światowym poziomie. Części zamienne tej marki można kupić w naprawdę dobrej cenie. Oferta skierowana jest do samochodów osobowych i użytkowych, głównie produkcji europejskiej.

Cechy Cześci

Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym - Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym to model 2w1, który gwarantuje dużą efektywność hamowania. Hamulec pomocniczy wspiera pracę głównego hamulca, przez co zacisk nie tylko dociska klocki hamulcowe do tarcz, ale również bierze bezpośredni udział w procesie hamowania.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X