WEEKEND DARMOWEJ DOSTAWY! OD 99 PLN!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
7 7 7 7
2 2 2 2
1 1 1 1
2 2 2 2
1 1 1 1

Wkładka stacyjki BUGIAD BSP21749

Wkładka stacyjki BUGIAD  BSP21749
Wkładka stacyjki BUGIAD BSP21749
Powiększ

Producent: BUGIAD

Kod produktu: BSP21749

Jednostka: szt

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Wkładka stacyjki

Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
VAG 115 988 064
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Wkładka stacyjki

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Wkładka stacyjki BSP21749

Wkładka zamka

Zamek samochodowy zabezpiecza pojazd przed kradzieżą, uniemożliwiając dostanie się do środka niepożądanym osobom. Dzisiejsze zamki to nowoczesne urządzenia, które trudno sforsować bez pasującego klucza czy odpowiedniego pilota.

W nowych samochodach od lat montuje się zamki centralne. Umożliwiają one otwarcie wszystkich pojedynczych zamków obecnych w pojeździe za pomocą jednego kluczyka czy też przy użyciu pilota. Elementem, który bezpośrednio umożliwia otwarcie i zamknięcie pojedynczego zamka, jest natomiast wkładka. Po włożeniu i przekręceniu klucza lub też wysłaniu sygnału pilotem, zapadki zostają schowane, a wkładka się przekręca, otwierając drzwi.

Niestety, zarówno te skomplikowane, jak i proste zamki ulegają awariom, a przede wszystkim zużyciu wskutek długiej eksploatacji. Czasami wystarczy wymienić wkładkę zamka samochodowego, aby wszystko wróciło do normy, innym razem niezbędna jest wymiana całego pojedynczego zamka lub też wszystkich zamków samochodowych. W przypadku wymiany wkładki, zwłaszcza w konstrukcjach starego typu, sprawa jest prosta. Dostęp do niej jest zwykle łatwy, a po wyjęciu wystarczy włożyć nowy element i cieszyć się ponownie działającym zamkiem. Jeżeli kierowca nie chce dołączać do swojego zestawu kolejnego klucza, wcześniej powinien zlecić dostosowanie nowego wkładu do starego kluczyka. Dzięki temu nadal jeden klucz będzie otwierał wszystkie zamki. Jeżeli awaria obejmuje złącza elektryczne zamka centralnego problem jest poważniejszy. W takim przypadku nie obejdzie się bez pomocy fachowca i niestety większego wydatku.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X