ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 20 PLN NA PIERWSZE ZAKUPY!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
4 4 4 4
3 3 3 3
6 6 6 6
4 4 4 4
8 8 8 8

Wirnik,alternator HC-CARGO 135872

Wirnik,alternator HC-CARGO 135872
Wirnik,alternator HC-CARGO 135872
Powiększ
HC-CARGO

Producent: HC-CARGO

Kod produktu: 135872

Jednostka: szt.

Napięcie [V]: 14

Prąd ładowania alternatora [A]: 85

Średnica zewnętrzna [mm]: 93.40

Długożć trzonka [mm]: 154

Dla żrednicy wałka [mm]: 17.00

Wymiar gwintu: M16-1.50

Stan: Fabrycznie nowy

161,00 Cena zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Wirnik,alternator 135872 HC-CARGO

Parametry
Napięcie [V]:  14
Prąd ładowania alternatora [A]:  85
Średnica zewnętrzna [mm]:  93.40
Długożć trzonka [mm]:  154
Dla żrednicy wałka [mm]:  17.00
Wymiar gwintu:  M16-1.50
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
BOSCH 0120484002
BOSCH 0120484003
BOSCH 0120484004
BOSCH 0120484005
BOSCH 0120484006
BOSCH 0120484009
BOSCH 0120484010
BOSCH 0120484013
BOSCH 0120484014
BOSCH 0120484016
BOSCH 0120484020
BOSCH 0120484043
BOSCH 0120484045
BOSCH 0120484046
BOSCH 0120484047
BOSCH 0120484048
BOSCH 1124034347
BOSCH 1124034650
BOSCH 1124034653
BOSCH 9120060023
BOSCH 9120690448
BOSCH 9121064043
BOSCH B120402304
BOSCH B120402358
BOSCH B120402359
BOSCH B120402426
BOSCH B120402511
BOSCH B120402656
BOSCH B120402671
BOSCH B120402820
HC-CARGO 138262
JOHN DEERE AL81437
THERMOK 5D38604G01
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Opinie (0)

Opinie o Wirnik,alternator 135872 HC-CARGO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Obsługa klienta