Wahacze - zestaw kompletny MASTER-SPORT 36790-SET-MS (Oś przednia po obydwu stronach)

Wahacze - zestaw kompletny MASTER-SPORT  36790-SET-MS (Oś przednia po obydwu stronach)
Wahacze - zestaw kompletny MASTER-SPORT 36790-SET-MS (Oś przednia po obydwu stronach)
Powiększ
MASTER-SPORT

Producent: MASTER-SPORT

Kod produktu: 36790-SET-MS

Jednostka: komplet

Lokalizacja w aucie Oś przednia po obydwu stronach

Artykuł oraz informacja uzupełniająca z dodatkami

724,00 Cena za komplet. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: 1 sztuka dostępna OD RĘKI   wysyłka od 1-3 dni

?
Dostawa: Darmowa dostawa ?
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach

Zestaw zawiera następujące elementy:

Ilość Nazwa Nr części
1 szt. Łącznik stabilizatora 21555-PCS-MS
1 szt. Łącznik stabilizatora 21554-PCS-MS
1 szt. Wahacz zawieszenia koła 13673-PCS-MS
1 szt. Wahacz zawieszenia koła 13677-PCS-MS
1 szt. Wahacz zawieszenia koła 13676-PCS-MS
1 szt. Wahacz zawieszenia koła 13720-PCS-MS
1 szt. Wahacz zawieszenia koła 21029-PCS-MS
1 szt. Wahacz zawieszenia koła 21030-PCS-MS
1 szt. Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego 25863-PCS-MS
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Wahacze - zestaw kompletny 36790-SET-MS MASTER-SPORT

  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia po obydwu stronach
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  z dodatkami
Część znajduje się w kategorii: Wahacz
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
3RG 21737
3RG 21738
3RG 31709
3RG 31710
3RG 31713
3RG 31714
3RG 31715
3RG 31716
3RG 31718
3RG 32719
A.B.S. 210044
A.B.S. 210045
A.B.S. 210046
A.B.S. 210047
A.B.S. 210048
A.B.S. 210290
A.B.S. 210300
A.B.S. 210608
A.B.S. 210609
A.B.S. 230021
A.B.S. 260018
A.B.S. 260019
ALANKO 340518
ALANKO 340520
ALANKO 340521
ALANKO 340637
ALANKO 340873
ALANKO 340874
ALANKO 340876
ALANKO 340878
ALANKO 340950
ALANKO 341940
ALANKO 341941
ALANKO 350388
AUDI 8D0 498 998
AUDI 4D0498998
AUDI 4B0 419 811 B
AUDI 4B0 419 811 E
AUDI 4B0 419 811 F
AUDI 4D0 407 151 A
AUDI 4D0 407 151 C
AUDI 4D0 407 151 E
AUDI 4D0 407 151 G
AUDI 4D0 407 151 H
AUDI 4D0 407 151 J
AUDI 4D0 407 151 P
AUDI 4D0 407 509 B
AUDI 4D0 407 509 D
AUDI 4D0 407 509 F
AUDI 4D0 407 509 G
AUDI 4D0 407 509 H
AUDI 4D0 407 509 J
AUDI 4D0 407 509 K
AUDI 4D0 407 510 B
AUDI 4D0 407 510 D
AUDI 4D0 407 510 F
AUDI 4D0 407 510 G
AUDI 4D0 407 510 H
AUDI 4D0 407 510 J
AUDI 4D0 407 510 K
AUDI 4D0 407 693 AC
AUDI 4D0 407 693 E
AUDI 4D0 407 693 H
AUDI 4D0 407 693 K
AUDI 4D0 407 693 M
AUDI 4D0 407 693 N
AUDI 4D0 407 694 AC
AUDI 4D0 407 694 E
AUDI 4D0 407 694 H
AUDI 4D0 407 694 K
AUDI 4D0 407 694 M
AUDI 4D0 407 694 N
AUDI 4D0 411 317 G
AUDI 4D0 411 317 J
AUDI 4D0 411 318 G
AUDI 4D0 411 318 J
AUDI 4D0 419 811 A
AUDI 4D0 419 811 B
AUDI 4F0 419 811 B
AUDI 4F0 419 811 E
AUDI 4F0 498 811
AUDI 4Z7 407 505 A
AUDI 4Z7 407 506 A
AUDI 8D0 407 151 E
AUDI 8D0 407 151 F
AUDI 8D0 407 505 B
AUDI 8D0 407 505 F
AUDI 8D0 407 505 H
AUDI 8D0 407 505 K
AUDI 8D0 407 506 B
AUDI 8D0 407 506 F
AUDI 8D0 407 506 H
AUDI 8D0 407 506 K
AUDI 8D0 407 509 C
AUDI 8D0 407 509 Ea
AUDI 8D0 407 510 C
AUDI 8D0 407 510 E
AUDI 8D0 411 317 D
AUDI 8D0 411 318 D
AUDI 8E0 407 505 A
AUDI 8E0 407 506 A
AUDI 8E0 407 509 A
AUDI 8E0 407 510 A
AUDI 8E0 407 693
AUDI 8E0 407 693 AG
AUDI 8E0 407 693 E
AUDI 8E0 407 693 H
AUDI 8E0 407 693 K
AUDI 8E0 407 693 P
AUDI 8E0 407 693 Q
AUDI 8E0 407 694
AUDI 8E0 407 694 AG
AUDI 8E0 407 694 E
AUDI 8E0 407 694 H
AUDI 8E0 407 694 K
AUDI 8E0 407 694 P
AUDI 8E0 407 694 Q
AUDI 8E0 419 811 B
BENDIX 040683B
BENDIX 041643B
BENDIX 041644B
BENDIX 041645B
BENDIX 041646B
BENDIX 041647B
BENDIX 041658B
BENDIX 041659B
BENDIX 041675B
BENDIX 041680B
BENDIX 041792B
BENDIX 041793B
BENDIX 042715B
BENDIX 042716B
BENDIX 043340B
BENDIX 043341B
BORG BECK BCA5817
BORG BECK BCA5818
BORG BECK BCA5819
BORG BECK BCA5820
BORG BECK BCA5829
BORG BECK BCA5830
BORG BECK BCA5831
BORG BECK BCA5912
BORG BECK BCA5913
BORG BECK BCA6112
BORG BECK BDL6449
BORG BECK BDL6450
BORG BECK BTR4724
BSG BSG 90-310-001
BSG BSG 90-310-002
BSG BSG 90-310-003
BSG BSG 90-310-004
BSG BSG 90-310-006
BSG BSG 90-310-051
BSG BSG 90-310-052
BSG BSG 90-310-053
BSG BSG 90-315-006
BSG BSG 90-315-007
BSG BSG 90-315-008
BSG BSG 90-315-009
BSG BSG 90-315-010
BSG BSG 90-315-012
BSG BSG 90-315-013
COMLINE CCA1006
COMLINE CCA1007
COMLINE CCA2006
COMLINE CCA2007
COMLINE CCA2008
COMLINE CCA3000
COMLINE CSL5000
COMLINE CSL6000
COMLINE CTR3017
DEEZA AD-M116
DEEZA AD-M117
DEEZA AD-M122
DEEZA AD-M123
DEEZA AD-S117
DEEZA AD-S201
DEEZA VW-H119
DEEZA VW-H120
DEEZA VW-H121
DEEZA VW-H122
DEEZA VW-H123
DEEZA VW-H124
DEEZA VW-H125
DEEZA VW-H126
DEEZA VW-H127
DEEZA VW-H128
DEEZA VW-H129
DELPHI TA1908
DELPHI TC1177
DELPHI TC1178
DELPHI TC768
DELPHI TC770
DELPHI TC801
DELPHI TC802
DELPHI TC929
DELPHI TC930
DENCKERMAN D120006
DENCKERMAN D120008
DENCKERMAN D120013
DENCKERMAN D120184
DENCKERMAN D120185
DENCKERMAN D120386
DENCKERMAN D130239
DENCKERMAN D140056
DITAS A1-2179
DITAS A1-2329
DITAS A1-3070
DITAS A1-3071
DITAS A1-3744
DITAS A1-3749
DITAS A1-3751
DITAS A1-3752
DITAS A2-3401
DITAS A2-3718
DJ PARTS DA1193
DJ PARTS DA1326
DJ PARTS DA1327
DJ PARTS DA1387
DJ PARTS DA1388
FEBI 11137
FEBI 11138
FEBI 11224
FEBI 11225
FEBI 11350
FEBI 11351
FEBI 11352
FEBI 11353
FEBI 14314
FEBI 14316
FEBI 15410
FEBI 17214
FEBI 17216
FEBI 19702
FEBI 21196
FEBI 21198
FEBI 21892
FEBI 21904
FEBI 21906
FEBI 22044
FEBI 37179
FEBI 39076
FEBI 41881
FIRST LINE FCA5817
FIRST LINE FCA5818
FIRST LINE FCA5819
FIRST LINE FCA5820
FIRST LINE FCA5829
FIRST LINE FCA5830
FIRST LINE FCA5831
FIRST LINE FCA5912
FIRST LINE FCA5913
FIRST LINE FCA6112
FIRST LINE FDL6449
FIRST LINE FDL6450
FIRST LINE FTR4724
FORMPART 1101003
FORMPART 1105018
FORMPART 1105020
FORMPART 1108010
FRAP 1648
FRAP 1712
FRAP 1714
FRAP 1715
FRAP 1733
FRAP 1734
FRAP 1735
FRAP 1736
FRAP 2278
FRAP 2279
JPG 1140100879
JPG 1140100889
JPG 1140101079
JPG 1140101089
JPG 1140101809
JPG 1140102979
JPG 1140102989
JPG 1140402989
KAMOKA 9937268
KAMOKA 9937269
KAMOKA 9937360
KAMOKA 9937630
KAMOKA 9937670
KAMOKA 9937671
KAMOKA 9937672
KAMOKA 9937673
KAMOKA 9937675
KAMOKA 9937676
KAMOKA 9937677
KRAFT AUTO 4210060
KRAFT AUTO 4300257
KRAFT AUTO 4300258
KRAFT AUTO 4300380
KRAFT AUTO 4300390
KRAFT AUTO 4300400
KRAFT AUTO 4300410
KRAFT AUTO 4300420
KRAFT AUTO 4300430
KRAFT AUTO 4310190
LEMFO 13673 01
LEMFO 13676 02
LEMFO 13677 02
LEMFO 13719 01
LEMFO 13719 02
LEMFO 13720 01
LEMFO 13720 02
LEMFO 21029 01
LEMFO 21030 01
LEMFO 21554 02
LEMFO 21555 02
LEMFO 25863 01
MAPCO 49680HPS
MAPCO 49680OES
MAPCO 49681HPS
MAPCO 49681OES
MAPCO 49683/1HPS
MAPCO 49683OES
MAPCO 49684/1HPS
MAPCO 49684/1OES
MAPCO 49684OES
MAPCO 49708HPS
MAPCO 49708OES
MAPCO 49709HPS
MAPCO 49709OES
MAPCO 49710HPS
MAPCO 49710OES
MAPCO 49791OES
MAPCO 49792HPS
MAPCO 49792OES
MAPCO 59382
METZGER 53006012
METZGER 53006111
METZGER 54005418
METZGER 54005518
METZGER 58008912
METZGER 58009011
METZGER 58009112
METZGER 58009211
METZGER 58009318
METZGER 58009512
METZGER 58009611
METZGER 83006012
METZGER 83006111
METZGER 84005418
METZGER 88008912
METZGER 88009112
METZGER 88009211
METZGER 88009318
METZGER 88009512
METZGER 88009611
MEYLE 116 020 8228/HD
MEYLE 116 050 8228/HD
MEYLE 116 050 8292/HD
MEYLE 116 050 8293/HD
MEYLE 116 050 8297/HD
MEYLE 116 050 8298/HD
MEYLE 116 050 8299/HD
MEYLE 116 050 8300/HD
MEYLE 116 060 0007
MEYLE 116 060 0008
MONROE L29111
MONROE L29145
MONROE L29525
MONROE L29527
MONROE L29528
MONROE L29543
MONROE L29544
MONROE L29607
MONROE L29608
MOOG AU-TC-0674
MOOG AU-TC-0674P
MOOG AU-TC-0678
MOOG AU-TC-0678P
MOOG VO-ES-8227
MOOG VO-LS-0356
MOOG VO-LS-0357
MOOG VO-TC-4000
MOOG VO-TC-4000P
MOOG VO-TC-4001
MOOG VO-TC-4001P
MOOG VO-TC-8228
MOOG VO-TC-8228P
MOOG VO-TC-8229
MOOG VO-TC-8229P
MOOG VO-TC-8230
MOOG VO-TC-8230P
NK 5014716
NK 5014719
NK 5014720
NK 5014727
NK 5014728
NK 5114703
NK 5114704
OPTIMAL G1-544
OPTIMAL G1-544A
OPTIMAL G5-524
OPTIMAL G5-525
OPTIMAL G5-527
OPTIMAL G5-528
OPTIMAL G5-529
OPTIMAL G5-566
OPTIMAL G5-567
OPTIMAL G5-588
OPTIMAL G5-596
OPTIMAL G5-748
OPTIMAL G5-749
OPTIMAL G7-1322
OPTIMAL G7-1323
OPTIMAL G7-517
OPTIMAL G7-518
QUINTON HA QLS3237S
QUINTON HA QLS3238S
QUINTON HA QR9973S
QUINTON HA QSA2475S
QUINTON HA QSJ1583S
QUINTON HA QSJ1584S
QUINTON HA QSJ1588S
QUINTON HA QSJ1680S
QUINTON HA QSJ1681S
QUINTON HA QSJ1704S
RIW AU2214
RIW AU4008
RIW AU4009
RIW AU5007
RIW AU5007A
RIW AU5008
RIW AU5008A
RIW AU5009
RIW AU5009A
RIW AU5010
RIW AU5011
RIW AU5012
RIW AU5013
RTS 91-05966
RTS 95-05948
RTS 95-05949-1
RTS 95-05949-2
RTS 95-05972-1
RTS 95-05972-2
RTS 95-05973-1
RTS 95-05973-2
RTS 95-05985-1
RTS 95-05985-2
RTS 97-05963-156
RTS 97-05963-256
RUV 915781
RUV 935721
RUV 935724
RUV 935725
RUV 935730
RUV 935731
RUV 935738
RUV 935739
RUV 935740
RUV 935741
RUV 935749
RUV 935752
RUV 935753
SASIC 9005140
SASIC 9005141
SASIC 9005154
SASIC 9005156
SASIC 9005157
SASIC 9005747
SASIC 9005748
SASIC 9005749
SASIC 9005750
SASIC 9006413
SBS 19025014716
SBS 19025014719
SBS 19025014720
SBS 19025014727
SBS 19025014728
SBS 19025114703
SBS 19025114704
SIDEM 37268
SIDEM 37269
SIDEM 37360
SIDEM 37630
SIDEM 37670
SIDEM 37671
SIDEM 37672
SIDEM 37673
SIDEM 37675
SIDEM 37676
SIDEM 37677
SIDEM 37972
SIDEM 37973
SKODA 4B0 419 811 B
SKODA 4B0 419 811 E
SKODA 4B0 419 811 F
SKODA 4D0 407 151 A
SKODA 4D0 407 151 B
SKODA 4D0 407 151 C
SKODA 4D0 407 151 E
SKODA 4D0 407 151 G
SKODA 4D0 407 151 J
SKODA 4D0 407 151 P
SKODA 4D0 407 693 AC
SKODA 4D0 407 693 E
SKODA 4D0 407 693 H
SKODA 4D0 407 693 K
SKODA 4D0 407 693 M
SKODA 4D0 407 693 N
SKODA 4D0 407 694 AC
SKODA 4D0 407 694 E
SKODA 4D0 407 694 H
SKODA 4D0 407 694 K
SKODA 4D0 407 694 M
SKODA 4D0 407 694 N
SKODA 4D0 419 811 A
SKODA 4D0 419 811 B
SKODA 4F0 419 811 B
SKODA 4F0 419 811 E
SKODA 4F0 498 811
SKODA 8D0 407 151 E
SKODA 8D0 407 151 F
SKODA 8D0 411 317 D
SKODA 8D0 411 318 D
SKODA 8E0 407 505 A
SKODA 8E0 407 506 A
SKODA 8E0 407 509 A
SKODA 8E0 407 510 A
SKODA 8E0 407 693
SKODA 8E0 407 693 AG
SKODA 8E0 407 693 E
SKODA 8E0 407 693 H
SKODA 8E0 407 693 K
SKODA 8E0 407 693 P
SKODA 8E0 407 693 Q
SKODA 8E0 407 694
SKODA 8E0 407 694 AG
SKODA 8E0 407 694 E
SKODA 8E0 407 694 H
SKODA 8E0 407 694 K
SKODA 8E0 407 694 P
SKODA 8E0 407 694 Q
SKODA 8E0 419 811 B
SPIDAN 44261
SPIDAN 44262
SPIDAN 44872
SPIDAN 44878
SPIDAN 44928
SPIDAN 44929
SPIDAN 44930
SPIDAN 44933
SPIDAN 44934
SPIDAN 46937
SPIDAN 46938
SPIDAN 57115
SPIDAN 57116
SWAG 30 91 9702
SWAG 30 92 1892
SWAG 30 93 7179
SWAG 32 61 0005
SWAG 32 61 0006
SWAG 32 71 0013
SWAG 32 73 0017
SWAG 32 73 0018
SWAG 32 73 0019
SWAG 32 73 0020
SWAG 32 73 0021
SWAG 32 73 0022
SWAG 32 73 0023
SWAG 32 73 0032
SWAG 32 73 0033
SWAG 32 79 0011
SWAG 32 92 1196
SWAG 32 92 1198
SWAG 32 93 9076
SWAG 90 94 1881
TRISCAN 8500 29145
TRISCAN 8500 29525
TRISCAN 8500 29527
TRISCAN 8500 29528
TRISCAN 8500 29543
TRISCAN 8500 29544
TRW JTC119
TRW JTC343
TRW JTC345
TRW JTC347
TRW JTC348
TRW JTC350
TRW JTC421
TRW JTE143
TRW JTS361
TRW JTS362
VAICO V10-1224
VAICO V10-1224-1
VAICO V10-1225
VAICO V10-7001
VAICO V10-7008-2
VAICO V10-7010-1
VAICO V10-7011-1
VAICO V10-7012
VAICO V10-7013
VAICO V10-7014
VAICO V10-7015
VAICO V10-7124
VAICO V10-7125
VW 4B0 419 811 B
VW 4B0 419 811 E
VW 4D0 407 151 A
VW 4D0 407 151 B
VW 4D0 407 151 C
VW 4D0 407 151 E
VW 4D0 407 151 G
VW 4D0 407 151 H
VW 4D0 407 151 J
VW 4D0 407 151 P
VW 4D0 407 509 B
VW 4D0 407 509 D
VW 4D0 407 509 F
VW 4D0 407 509 G
VW 4D0 407 509 H
VW 4D0 407 509 J
VW 4D0 407 509 K
VW 4D0 407 510 B
VW 4D0 407 510 D
VW 4D0 407 510 F
VW 4D0 407 510 G
VW 4D0 407 510 H
VW 4D0 407 510 J
VW 4D0 407 510 K
VW 4D0 407 693 AC
VW 4D0 407 693 E
VW 4D0 407 693 H
VW 4D0 407 693 K
VW 4D0 407 693 M
VW 4D0 407 693 N
VW 4D0 407 694 AC
VW 4D0 407 694 E
VW 4D0 407 694 H
VW 4D0 407 694 K
VW 4D0 407 694 M
VW 4D0 407 694 N
VW 4D0 411 317 G
VW 4D0 411 317 J
VW 4D0 411 318 G
VW 4D0 411 318 J
VW 4D0 419 811 A
VW 4D0 419 811 B
VW 4F0 419 811 B
VW 4F0 419 811 E
VW 4F0 498 811
VW 8D0 407 151 E
VW 8D0 407 151 F
VW 8D0 407 505 B
VW 8D0 407 505 F
VW 8D0 407 505 H
VW 8D0 407 505 K
VW 8D0 407 506 B
VW 8D0 407 506 F
VW 8D0 407 506 H
VW 8D0 407 506 K
VW 8D0 407 509 C
VW 8D0 407 509 E
VW 8D0 407 510 C
VW 8D0 407 510 E
VW 8D0 411 317 D
VW 8D0 411 318 D
VW 8E0 407 505 A
VW 8E0 407 506 A
VW 8E0 407 509 A
VW 8E0 407 510 A
VW 8E0 407 693
VW 8E0 407 693 AG
VW 8E0 407 693 E
VW 8E0 407 693 H
VW 8E0 407 693 K
VW 8E0 407 693 P
VW 8E0 407 693 Q
VW 8E0 407 694
VW 8E0 407 694 AG
VW 8E0 407 694 E
VW 8E0 407 694 H
VW 8E0 407 694 K
VW 8E0 407 694 P
VW 8E0 407 694 Q
VW 8E0 419 811 B
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (2)

Opinie o Wahacze - zestaw kompletny 36790-SET-MS MASTER-SPORT

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-07-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wahacz ok jednak otwory w tylnej tulei nie pasowały do otworów w samochodzie oraz śrub z oryginalnego wahacza. W oryginale śruby o średnicy 12, w zakupionym wahaczu średnica wynosi 14-do dokupienia miałem śruby oraz do rozwiercenia otwory montażowe w samochodzie. No i trochę dodatkowej roboty.
opinie puchar
2018-11-16
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
POLECAM. SWIETNE WAHACZE. WYTRZYMJĄ PONAD 80 TYS KM!

Wahacze - zestaw kompletny 36790-SET-MS

Wahacz

Wahacz to podstawowy i zarazem kluczowy element układu zawieszenia samochodowego, który jest podzespołem eksploatacyjnym, wymagającym po jakimś czasie wymiany. Niestety stan dróg w naszym kraju nie należy do najlepszych a poszczególne elementy układu zawieszenia to jedne z najszybciej zużywających się części w aucie. To właśnie wahacze i znajdujące się w nich tuleje ulegają stosunkowo szybkiemu wyeksploatowaniu.

Wahacz to sztywny element układu zawieszenia, który podczas jazdy samochodem jest wprowadzany w cykliczny ruch obrotowy. Ponadto to podzespół, który łączy piastę koła z nadwoziem pojazdu. Na końcach wahacza umieszczone zostały tuleje metalowo-gumowe, odpowiedzialne za wytłumienie drgań przenoszonych z drogi.

Podstawowa rola wahaczy w każdym aucie sprowadza się do maksymalnej stabilizacji samochodu podczas jazdy oraz zapewnieniu tym samym jak największego komfortu podróżowania pojazdem. Jeżeli dochodzi do uszkodzenia jednego z wahaczy kierowcy nie pozostaje nic innego, jak jego najszybsza wymiana na nowy.

Uszkodzony wahacz zawieszenia nie tylko obniża komfort podróżowania. Jazda z niesprawnym wahaczem zawieszenia, poza mniejszym komfortem jazdy, wpływa także na gorszą kontrolę nad samochodem i płynność jazdy. Ponadto można tu zaobserwować efekt domino – awaria wahacza może przyspieszyć zużycie pozostałych elementów układu zawieszenia – np. końcówek drążka kierowniczego.

Kompletna wymiana wahaczy układu zawieszenia samochodowego niestety do najtańszych nie należy i potrafi nieco nadwyrężyć domowy budżet. Mimo to zawsze zaleca się wybór markowych wahaczy, dzięki czemu kierowca odzyska pierwotne cechy układu zawieszenia. Tylko takie wahacze znajdziecie na stronie naszego sklepu – iParts.pl.

MASTER-SPORT

Master-sport Automobiltechnik to marka słusznie kojarzona z samochodami sportowymi, jednak bogata oferta firmy obejmuje również części samochodowe do aut osobowych. Główną linię produkcyjną firmy Master-sport tworzą filtry samochodowe, głównie filtry paliwa i oleju. Firma nie tylko produkuje i dystrybuuje, ale również projektuje układy filtracyjne. Innowacyjne systemy oczyszczania powietrza wyróżniają produkty Master-sport na tle konkurencji. Filtry kabinowe ANTI-SMOG/STOP MICROB zaliczają się do ścisłej czołówki filtrów kabinowych, zapewniając niezwykle efektywne oczyszczanie powietrza ze smogu miejskiego.

Ważną odnogę działalności producenta części samochodowych Master-spot stanowi produkcja wahaczy. Części te charakteryzuje przystosowanie do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach, w tym podczas gwałtownej jazdy po nierównym terenie i zróżnicowanej nawierzchni. Ponadto, w ofercie firmy Master-sport znajdują się również inne części układu zawieszenia – amortyzatory i sprężyny, elementy układu kierowniczego oraz klocki i tarcze hamulcowe. Rozbudowywana jest także oferta akumulatorów, części układu napędowego oraz płynów eksploatacyjnych.

Firma stale dąży do doskonalenia swoich produktów, pracując we własnych centrach badawczych oraz współpracując z najlepszymi laboratoriami na świecie. Master-Sport to firma o globalnym zasięgu, która od lat dostarcza części do pierwszego montażu takim producentom, jak Renault, Dacia, Skoda czy Łada. Ponadto, części zamienne Master-sort są ogólnodostępne na rynku wtórnym.

Obsługa klienta