Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
5 5 5 5
3 3 3 3
2 2 2 2
5 5 5 5
9 9 9 9

Wahacz zawieszenia koła SWAG 30 93 7193 (Oś przednia, z lewej strony) (Na dole)

Wahacz zawieszenia koła SWAG  30 93 7193 (Oś przednia, z lewej strony) (Na dole)
Wahacz zawieszenia koła SWAG 30 93 7193 (Oś przednia, z lewej strony) (Na dole)
Powiększ
SWAG

Producent: SWAG

Kod produktu: 30937193

Jednostka: szt

Parzyste numery artykułów 30 93 7194

Rodzaj wahacza Wahacz poprzeczny Wahacz poprzeczny zamontowany jest w samochodzie prostopadle względem koła i jest sztywnym elementem zawieszenia o niezmiennej długości. Standardowe zawieszenia niezależne kół na wahaczach poprzecznych cechuje prowadzenie każdego z kół przez dwa wahacze, które tworzą układ równoległy lub układ trapezowy.
dowiedz się więcej...

Lokalizacja w aucie Oś przednia, z lewej strony

Lokalizacja w aucie Na dole

Ciężar [kg] 3,78

222,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Wahacz zawieszenia koła 30937193 SWAG

  • Parzyste numery artykułów:  30 93 7194
  • Rodzaj wahacza:  Wahacz poprzeczny
  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia, z lewej strony
  • Lokalizacja w aucie:  Na dole
  • Ciężar [kg]:  3,78
Część znajduje się w kategorii: Wahacz
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 210502
AUTOMEGA 110047710
AYD 9701740
AYD 9704258
AYWIPARTS AW1360142L
BBR 001-10-19942
BENDIX 042189B
BIRTH BR1354
BORG BECK BCA5778
COMLINE CCA1251
CORTECO 49397125
CORTECO 49397156
CPB 505488
CPB 505538
DELPHI TC752
DIEDERICHS 1221200
DYS 10-01095-2
ETS 31.TC.637
FAI SS894
FAST FT15675
FEBI 37193
FIRST LINE FCA5778
FLENNOR FL535-G
FORMPART 2909094
FR REDAELL 6-931
FR REDAELL 6-BL931
GSP S060715
JPG 1140102570
KAGER 87-0358
KAWE 8500 29538
KLOKKERH 9522363
LEMFO 38562 01
LYNXAUTO C5333L
MAPCO 49664
METZGER 58013011
MGA SB8508
MONROE L29538
MOOG VO-WP-0530
MOTAQUIP VSA906
MS 49664M-PCS-MS
NK 5014739
OCAP 0790204
OCAP 0790541
OCAP 0791006
OPTIMAL G6-646
OSSCA 07364
QUINTON HA QSA1668S
RIW VW6012
RIW VW6012J
RIW VW6015
RIW VW6015J
RTS 76-00984-2
RUV 935430
RYME 4408108
RYME 4408110
RYME 4408115
RYME 4409060
RYME 4413106
SASIC 7476117
SASIC 9005753
SBS 19025014739
SEAT 1H0 407 151 A
SEAT 1H0 407 151 A S1
SIDEM 63584
STELLOX 57-03562-SX
STELLOX 57-03562A-SX
TALOSA 30-09592
TEKNOROT V-536
TEKNOROT V-536S
TOPRAN 103 032
TRICLO 773585
TRISCAN 8500 29538
TRW JTC947
VAICO V10-7075
VAICO V10-7075-1
VEMA 16161
VEMA 16163
VW 1H0 407 151 A
VW 1H0 407 151 A S1
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Zamienniki

Zamienniki SWAG 30 93 7193

Dostępność: dostępny
63,00 zł
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (19)

Opinie o Wahacz zawieszenia koła 30937193 SWAG

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-10-02
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kumpel w swoim Audi też ma ten zestaw wahaczy i jeździ na nim długo. Niedawno ja też musiałem je wymienić i kupiłem te same. SWAG to dość znana firma, która produkuje dobrej jakości sprzęt. Polecam! ;)

opinie puchar
2019-10-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Do swojego Audi kupiłem te wahacze. Jeżdżę na nich już drugi miesiąc i żadnych problemów. W wyborze pomogła mi obsługa sklepu, z czego jestem bardzo zadowolony. Uważam, że warto korzystać z pomocy w przypadku tak drogich części. Polecam!

opinie puchar
2019-10-31
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

W swoim Mercedesie właśnie musiałem wymienić ten wahacz. W dobrej cenie znalazłem go w sklepie iParts, z czego jestem bardzo zadowolony. Produkt przyszedł dość szybko, a po zamontowaniu problemy podczas jazdy minęły. Polecam!

opinie puchar
2019-10-25
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Kupiłem ten wahacz do swojego Mercedesa i jak na razie wszystko ok. Z tego co wiem jest to solidny model, więc powinienem chwile na nim pojeździć. Obsługa sklepu bardzo pomocna i potrafi doradzić. Polecam!

opinie puchar
2019-10-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Do swojej Audi A4 kupiłem ten zestaw. Nie chciałem wybierać niczego taniego, ani też najdroższych częsci, dlatego zdecydowałem się na ten model. Jak na chwilę obecną to wszystko super. Dość dobrze zaopatrzony sklep

opinie puchar
2019-01-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobra jakość, pasuje idealnie, wysyłka za free polecam
opinie puchar
2019-01-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
zamówiłem wahacze i kilka innych rzeczy, nie miałem zadnego problemu, polecam sklep
opinie puchar
2019-01-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
kompletny zestaw który jets wystarczający, polecam
opinie puchar
2019-01-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
spisuje się bardzo poprawnie, polecam, wysyłka za free
opinie puchar
2019-01-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobra jakość od swag, pasuje idealnie do mojego mercedesa, polecam
opinie puchar
2015-11-30
4/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
4/5
Zestaw spisuje się dobrze. Jakość lepsza niż wiekszośc dostpenych na allegro. Jak na razie daję 5/5
opinie puchar
2015-06-01
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
świetna jakość wykonania, cena także atrakcyjna. Polecam
opinie puchar
2014-01-28
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Precyzyjnie wykonany, dopasowany, pewny, wytrzymały i w fajnej cenie. Moja opinia jest pozytywna a ocena sklepu, asortymentu i transakcji zakupu na 5 z plusem.
opinie puchar
2013-10-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
rewelka!!!! zdecydowanie polecam!!!
opinie puchar
2013-10-01
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobry produkt w adekwatnej cenie, polecam!!!
opinie puchar
2013-10-01
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
W porządku, naprawdę bardzo ok. Szybka wysyłka, przystepne ceny i miła obsługa - to trzy cechy, które najlepiej opisują sklep iparts. Polecam zakupy tutaj.
opinie puchar
2013-08-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Tak jak się spodziewałem - wszystko w porządku. To już moje kolejne zakupy w iparts.pl i za każdym razem transakcje stoją na wysokim poziomie.
opinie puchar
2013-05-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobre wahacze zawieszenia! Polecam sklep iparts!!
opinie puchar
2013-04-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
100% zadowolenia!! polecam iparts.pl!!!

Wahacz zawieszenia koła 30 93 7193

Wahacz

Wahacz to podstawowy i zarazem kluczowy element układu zawieszenia samochodowego, który jest podzespołem eksploatacyjnym, wymagającym po jakimś czasie wymiany. Niestety stan dróg w naszym kraju nie należy do najlepszych a poszczególne elementy układu zawieszenia to jedne z najszybciej zużywających się części w aucie. To właśnie wahacze i znajdujące się w nich tuleje ulegają stosunkowo szybkiemu wyeksploatowaniu.

Wahacz to sztywny element układu zawieszenia, który podczas jazdy samochodem jest wprowadzany w cykliczny ruch obrotowy. Ponadto to podzespół, który łączy piastę koła z nadwoziem pojazdu. Na końcach wahacza umieszczone zostały tuleje metalowo-gumowe, odpowiedzialne za wytłumienie drgań przenoszonych z drogi.

Podstawowa rola wahaczy w każdym aucie sprowadza się do maksymalnej stabilizacji samochodu podczas jazdy oraz zapewnieniu tym samym jak największego komfortu podróżowania pojazdem. Jeżeli dochodzi do uszkodzenia jednego z wahaczy kierowcy nie pozostaje nic innego, jak jego najszybsza wymiana na nowy.

Uszkodzony wahacz zawieszenia nie tylko obniża komfort podróżowania. Jazda z niesprawnym wahaczem zawieszenia, poza mniejszym komfortem jazdy, wpływa także na gorszą kontrolę nad samochodem i płynność jazdy. Ponadto można tu zaobserwować efekt domino – awaria wahacza może przyspieszyć zużycie pozostałych elementów układu zawieszenia – np. końcówek drążka kierowniczego.

Kompletna wymiana wahaczy układu zawieszenia samochodowego niestety do najtańszych nie należy i potrafi nieco nadwyrężyć domowy budżet. Mimo to zawsze zaleca się wybór markowych wahaczy, dzięki czemu kierowca odzyska pierwotne cechy układu zawieszenia. Tylko takie wahacze znajdziecie na stronie naszego sklepu – iParts.pl.

SWAG

Swag to niemiecki producent części samochodowych o globalnym zasięgu. Przedsiębiorstwo jest dziś zależne od korporacji Bilstein, uchodzącej za jednego z największych producentów autoczęści na świecie. Oferta firmy Swag jest kompleksowa. Producent oferuje autoczęści z 5 głównych kategorii: układ kierowniczy, układ silnika, układ hamowania, podwozie, układ elektryczny.

Do elementów układu kierowniczego, które produkuje Swag, należą drążki, końcówki drążków i przeguby. Od początku działalności firma Swag jest znana z produkcji części rozrządu. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją części bezpośrednio powiązanych z pracą silnika. W ofercie znajdziemy zatem m.in. układy chłodzenia silnika, układy paliwowe oraz zawieszenie jednostki napędowej. Części Swag to także tarcze i klocki hamulcowe. Na szczególne wyróżnienie zasługują właśnie klocki hamulcowe Swag, które dzięki wykorzystaniu podczas produkcji specjalnej technologii termicznej, wykazują niemal maksymalną efektywność działania również bez nagrzewania.

Swag to firma z ponad 50 letnią historią. Obecnie marka należy do grupy Bilstein, co umożliwia szerszą dystrybucję części samochodowych Swag. Przynależność do międzynarodowego potentata zwiększa również możliwości firmy w zakresie produkcji części samochodowych. Dzisiaj produkty Swag pojawiają się na całym świecie. Producent głównie tworzy części przeznaczone na aftermarket, jednak współpracuje również z kilkoma producentami samochodowymi. Podczas pierwszego montażu autoczęści Swag są wykorzystywane m.in. przez Mercedesa czy Volkswagena.

Cechy Cześci

Wahacz poprzeczny - Wahacz poprzeczny zamontowany jest w samochodzie prostopadle względem koła i jest sztywnym elementem zawieszenia o niezmiennej długości. Standardowe zawieszenia niezależne kół na wahaczach poprzecznych cechuje prowadzenie każdego z kół przez dwa wahacze, które tworzą układ równoległy lub układ trapezowy.

Obsługa klienta