Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
9 9 9 9
0 0 0 0
1 1 1 1
4 4 4 4
9 9 9 9

Wahacz zawieszenia koła JAPANPARTS BS-602R (Z przodu po prawej)

Wahacz zawieszenia koła JAPANPARTS  BS-602R (Z przodu po prawej)
Wahacz zawieszenia koła JAPANPARTS BS-602R (Z przodu po prawej)
Powiększ
JAPANPARTS

Producent: JAPANPARTS

Kod produktu: BS-602R

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie Z przodu po prawej

Rodzaj wahacza Wahacz wzdłużny Wahacz wzdłużny jest to sztywny element zawieszenia o niezmiennej długości, który pracuje w układzie zawieszenia utrzymując koła w wyznaczonej pozycji podczas jazdy. Zamontowany względem koła równolegle. Zawieszenie niezależne koła jezdnego zapewnia albo pojedynczy wahacz wzdłużny albo para wahaczy wzdłużnych.
dowiedz się więcej...

Wysokość zabudowy 80

Średnica zabudowy [mm] 15,5

Gwint zewn. [mm] 12 X 1,25

Średnica wewnętrzna [mm] 14,5

254,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Wahacz zawieszenia koła BS-602R JAPANPARTS

  • Lokalizacja w aucie:  Z przodu po prawej
  • Rodzaj wahacza:  Wahacz wzdłużny
  • Wysokość zabudowy:  80
  • Średnica zabudowy [mm]:  15,5
  • Gwint zewn. [mm]:  12 X 1,25
  • Średnica wewnętrzna [mm]:  14,5
Część znajduje się w kategorii: Wahacz
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ASHIKA 72-06-602R
ASHUKI 1473-9006
BLUEPRINT ADD68624
COMLINE CCA2235
DAIHA 43068-87401
DAIHA 48068-87403
DAIHA 4806887401
DAIHA 4806887401000
DAIHA 4806887402000
DAIHA 4806887403000
DAIHA 4806887405
DAIHA 4806887405000
FIRST LINE FCA6229
HBJAKOPART J4916009
JAPKO 72602R
KAVO PARTS SCA-1505
MDR MSA-8603
NIPPARTS J4916009
SIDEM 73175
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (4)

Opinie o Wahacz zawieszenia koła BS-602R JAPANPARTS

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-01-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobry wahacz do japońskich samochodów, polecam
opinie puchar
2018-02-16
2/5
Jakość:
1/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownia
3/5
Ogólne wrażenia
2/5
Wahacz zamontowany po prawej stronie wytrzymał zaledwie 18 miesięcy i jakieś 15 tyś km przebiegu. Także jakość raczej kiepska.
opinie puchar
2013-11-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
jakość bardzo dobra jestem zadowolony mogę szczerze polecić
opinie puchar
2013-10-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wszystko w porządku, dlatego i komentarz pozytywny. Polecam.

Wahacz zawieszenia koła BS-602R

Wahacz

Wahacz to podstawowy i zarazem kluczowy element układu zawieszenia samochodowego, który jest podzespołem eksploatacyjnym, wymagającym po jakimś czasie wymiany. Niestety stan dróg w naszym kraju nie należy do najlepszych a poszczególne elementy układu zawieszenia to jedne z najszybciej zużywających się części w aucie. To właśnie wahacze i znajdujące się w nich tuleje ulegają stosunkowo szybkiemu wyeksploatowaniu.

Wahacz to sztywny element układu zawieszenia, który podczas jazdy samochodem jest wprowadzany w cykliczny ruch obrotowy. Ponadto to podzespół, który łączy piastę koła z nadwoziem pojazdu. Na końcach wahacza umieszczone zostały tuleje metalowo-gumowe, odpowiedzialne za wytłumienie drgań przenoszonych z drogi.

Podstawowa rola wahaczy w każdym aucie sprowadza się do maksymalnej stabilizacji samochodu podczas jazdy oraz zapewnieniu tym samym jak największego komfortu podróżowania pojazdem. Jeżeli dochodzi do uszkodzenia jednego z wahaczy kierowcy nie pozostaje nic innego, jak jego najszybsza wymiana na nowy.

Uszkodzony wahacz zawieszenia nie tylko obniża komfort podróżowania. Jazda z niesprawnym wahaczem zawieszenia, poza mniejszym komfortem jazdy, wpływa także na gorszą kontrolę nad samochodem i płynność jazdy. Ponadto można tu zaobserwować efekt domino – awaria wahacza może przyspieszyć zużycie pozostałych elementów układu zawieszenia – np. końcówek drążka kierowniczego.

Kompletna wymiana wahaczy układu zawieszenia samochodowego niestety do najtańszych nie należy i potrafi nieco nadwyrężyć domowy budżet. Mimo to zawsze zaleca się wybór markowych wahaczy, dzięki czemu kierowca odzyska pierwotne cechy układu zawieszenia. Tylko takie wahacze znajdziecie na stronie naszego sklepu – iParts.pl.

JAPANPARTS

Japanparts zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą części do wielu modeli samochodów pochodzących od azjatyckich oraz amerykańskich producentów, takich jak Toyota, Mazda, Mitsubishi, Chrysler i wielu innych. Wieloletnia obecność w branży oraz przywiązanie do jakości sprawia, że usługi i części z logiem marki Japanparts słyną ze znakomitej jakości i są cenione przez klientów na całym świecie. Firma działa od 1988 roku i obecnie eksportuje swoje produkty do ponad 150 krajów z całego świata.

Marka oferuje swoim klientom szeroki wybór części samochodowych, są to głównie filtry, elementy układu hamowania, sprzęgła, zawieszenia i układu kierowniczego, a także silnika oraz jego osprzętu. Każdy ze sprzedawanych produktów przechodzi specjalne badania, które mają za zadanie potwierdzenie jej znakomitej jakości oraz trwałości. Do oferty ciągle trafiają nowe pozycje, które dzięki znakomitej jakości oraz wysokim standardom wykonania są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów.

Dzięki wspomnianym cechom, firma Japanparts jest jedną z najchętniej wybieranych wśród właścicieli aut japońskich, koreańskich oraz niektórych modeli pojazdów amerykańskich i zapewnia im pewność, komfort, a co najważniejsze bezpieczeństwo na drodze.

Cechy Cześci

Wahacz wzdłużny - Wahacz wzdłużny jest to sztywny element zawieszenia o niezmiennej długości, który pracuje w układzie zawieszenia utrzymując koła w wyznaczonej pozycji podczas jazdy. Zamontowany względem koła równolegle. Zawieszenie niezależne koła jezdnego zapewnia albo pojedynczy wahacz wzdłużny albo para wahaczy wzdłużnych.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X