Uzwojenie wzbudzające, rozrusznik AS-PL SF0052S

Uzwojenie wzbudzające, rozrusznik AS-PL  SF0052S
Uzwojenie wzbudzające, rozrusznik AS-PL SF0052S
Powiększ
AS-PL

Producent: AS-PL

Kod produktu: SF0052S

Jednostka: szt

Napięcie [V] 12

Moc znamionowa [kW] 2,2

Wysokość [mm] 124,50

Średnica zewnętrzna [mm] 79,00

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Uzwojenie wzbudzające, rozrusznik SF0052S AS-PL

  • Napięcie [V]:  12
  • Moc znamionowa [kW]:  2,2
  • Wysokość [mm]:  124,50
  • Średnica zewnętrzna [mm]:  79,00
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AS-PL 0001109015
AS-PL 0001109018
AS-PL 0001109026
AS-PL 0001109028
AS-PL 0001109034
AS-PL 0001109040
AS-PL 0001109052
AS-PL 0001109055
AS-PL 0001109057
AS-PL 0001109058
AS-PL 0001109062
AS-PL 0001109063
AS-PL 0001109064
AS-PL 0001109065
AS-PL 0001109066
AS-PL 0001109067
AS-PL 0001109068
AS-PL 0001109069
AS-PL 0001109070
AS-PL 0001109202
AS-PL 0001109203
AS-PL 0001109204
AS-PL 0001109205
AS-PL 0001109250
AS-PL 0001109252
AS-PL 0001109253
AS-PL 0001109256
AS-PL 0001109258
AS-PL 0001109259
AS-PL 0001109260
AS-PL 0001109261
AS-PL 0001109262
AS-PL 0001109263
AS-PL 0001109264
AS-PL 0001109265
AS-PL 0001109266
AS-PL 0001109267
AS-PL 0001109268
AS-PL 0001109269
AS-PL 0001109270
AS-PL 0001109271
AS-PL 0001109272
AS-PL 0001109273
AS-PL 0001109274
AS-PL 0001109300
AS-PL 0001109301
AS-PL 0001109302
AS-PL 0001109303
AS-PL 0001109304
AS-PL 0001109305
AS-PL 0001109306
AS-PL 0001109307
AS-PL 0001109324
AS-PL 0001109325
AS-PL 0001109335
AS-PL 0001109344
AS-PL 0001125025
AS-PL 0001125053
AS-PL 0001125054
AS-PL 0001125057
AS-PL 0001125602
AS-PL 0001125605
AS-PL 0001125607
AS-PL 0001125608
AS-PL 0001125609
AS-PL 0001145001
AS-PL B001116118
AS-PL BOS1005001808
AS-PL EC4752
AS-PL S0105
AS-PL S0159
AS-PL S0177
AS-PL S0189
AS-PL S0214
AS-PL S0270
AS-PL S0292
AS-PL S0482
AS-PL SFB5572
AS-PL SFB7897
AS-PL UD42761SF
BOSCH 0001145001
BOSCH 1005001808
BOSCH 1005001826
BOSCH 1005001843
BOSCH 1005001943
BOSCH 1005001948
FIAT 9949594
HC-CARGO 137897
HC-CARGO 235572
IVECO 500053156
POWERMAX 1011080
POWERMAX 1017405
POWERMAX 81011080
POWERMAX 81017405
SUZUKI 31110-79J00
SUZUKI 3111079J00000
SUZUKI 31110T79J000
SUZUKI 31110T79J0000
TOYOT 28120-0L070
VW 03G911255
VW 059911255D
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Opinie (1)

Opinie o Uzwojenie wzbudzające, rozrusznik SF0052S AS-PL

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-08-28
4/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
DZIAŁA

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X