DNI DARMOWEJ DOSTAWY OD 99 PLN! KOD: DARMOWA
Do końca promocji pozostało:
0 0 0 0
3 3 3 3
4 4 4 4
6 6 6 6
2 2 2 2
7 7 7 7

Twornik, rozrusznik HC-CARGO 232891

Twornik, rozrusznik HC-CARGO 232891
Twornik, rozrusznik HC-CARGO 232891
Powiększ
HC-CARGO

Producent: HC-CARGO

Kod produktu: 232891

Jednostka: szt.

Napięcie [V]: 24

Średnica zewnętrzna [mm]: 84.60

Długożć trzonka [mm]: 391

Ilość zębów: 19

Stan: Fabrycznie nowy

579,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Twornik, rozrusznik 232891 HC-CARGO

Parametry
Napięcie [V]:  24
Średnica zewnętrzna [mm]:  84.60
Długożć trzonka [mm]:  391
Ilość zębów:  19
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AS-PL SA1013
DELCOREMY 10472559
DELCOREMY 10478815
DELCOREMY 10478817
DELCOREMY 10478898
DELCOREMY 10478925
DELCOREMY 10478961
DELCOREMY 10479013
DELCOREMY 10479024
DELCOREMY 1993995
WAI 61-144
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Opinie (0)

Opinie o Twornik, rozrusznik 232891 HC-CARGO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Obsługa klienta