Odbierz zimowy płyn do spryskiwaczy za 1PLN! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
1 1 1 1
3 3 3 3
1 1 1 1
4 4 4 4
4 4 4 4

Tuleja osadzenia świecy zapłonowej w głowicy MAPCO 53832 (Oś przednia, z lewej strony) (Oś przednia, z prawej) (Na dole)

Tuleja osadzenia świecy zapłonowej w głowicy MAPCO  53832 (Oś przednia, z lewej strony) (Oś przednia, z prawej) (Na dole)
Tuleja osadzenia świecy zapłonowej w głowicy MAPCO 53832 (Oś przednia, z lewej strony) (Oś przednia, z prawej) (Na dole)
Powiększ
MAPCO

Producent: MAPCO

Kod produktu: 53832

Jednostka: szt

Jednostka ilości Zestaw

Lokalizacja w aucie Oś przednia, z lewej strony

Lokalizacja w aucie Oś przednia, z prawej

Lokalizacja w aucie Na dole

Gwint zewn. [mm] M14x1,5

Gwint zewn. [mm] M42x1,5

Wymiar stożka [mm] 16,4

Ilość montowana w aucie 1

98,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach

Zestaw zawiera następujące elementy:

Ilość Nazwa Nr części
2 szt. Sworzeń wahacza MAPCO 59832
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tuleja osadzenia świecy zapłonowej w głowicy 53832 MAPCO

  • Jednostka ilości:  Zestaw
  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia, z lewej strony
  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia, z prawej
  • Lokalizacja w aucie:  Na dole
  • Gwint zewn. [mm]:  M14x1,5
  • Gwint zewn. [mm]:  M42x1,5
  • Wymiar stożka [mm]:  16,4
  • Ilość montowana w aucie:  1
Część znajduje się w kategorii: Sworzeń wahacza
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
MAPCO 59832
MERCEDES-BENZ 163 330 0035
MERCEDES-BENZ 163 330 0135
TOPRAN 401 359
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Tuleja osadzenia świecy zapłonowej w głowicy 53832 MAPCO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Tuleja osadzenia świecy zapłonowej w głowicy 53832

Sworzeń wahacza

Sworzeń wahacza ma postać kulowego przegubu i stanowi element zwrotnicy samochodowej. Jego podstawowa rola sprowadza się do połączenia zwrotnicy z wahaczem układu zawieszenia. To obrotowa część, która skręca i porusza się razem ze zwrotnicą, co umożliwia skręcanie przednich kół z jednoczesnym utrzymaniem ich w odpowiedniej pozycji.

Element ten uznaje się za jeden z ważniejszych w układzie zawieszenia samochodu. Nawet niewielkie uszkodzenie może okazać się bardzo groźne, dlatego nie warto ignorować niesprawności sworznia wahacza i w razie konieczności jak najszybciej wymienić ten podzespół na nowy.

Sworzeń jest typowym elementem eksploatacyjnym, który z czasem ulega zużyciu i przysłowiowemu wybiciu. Pojawia się wtedy dużo luzów, objawiających się stukaniem z okolic układu zawieszenia oraz pogorszeniem się jakości oraz komfortu prowadzenia samochodu. W skrajnych przypadkach na skutek uszkodzenia sworznia wahacza może dojść do wypadnięcia sworznia zwrotnicy, co może zakończyć się groźnym wypadkiem.

Mimo że sworzeń wahacza to element niewielki to pełni bardzo ważną rolę. Dlatego kupując nowy sworzeń najlepiej będzie wybierać spośród produktów renomowanych firm, gwarantujących najwyższą jakość. Przełoży się to na zminimalizowanie ryzyka wybicia się sworznia na nierównej drodze.

Przed zakupem warto upewnić się co do jakości wykonania tego elementu. Wszelkie rysy i mikro ubytki będą bowiem świadczyć o niskiej jakości. Montaż takiego sworznia wahacza może doprowadzić do szybkiego powstania luzów i konieczności ponownej wymiany w stosunkowo niedużym odstępie czasu.

MAPCO

MAPCO to francuski producent części samochodowych o globalnym zasięgu. Firma posiada dziesiątki linii produkcyjnych, oferując autoczęści niezbędne do konstrukcji niemal wszystkich układów samochodowych. Co więcej, w niektórych kategoriach produktowych MAPCO gwarantuje pokrycie niespełna 100% rynku. Tak jest choćby w przypadku części układu hamulcowego MAPCO. Ponadto, główne obszary działania przedsiębiorstwa to również produkcja części zawieszenia i układu kierowniczego.

Producent części samochodowych MAPCO posiada w asortymencie również takie części, jak: elementy układu chłodzenia, czujniki elektryczne, komponenty systemu tworzenia mieszanki paliwowej, zestawy sprzęgieł ich poszczególne części oraz wiele więcej autoczęści z różnorodnych kategorii.

Referencje katalogowe MAPCO to pozycje odnoszące się do części samochodowych przeznaczonych do aut osobowych, jak i pojazdów dostawczych i ciężarowych. Osobną grupę produktów stanowią autoczęści MAPCO z oznaczeniem HPS. Rozwinięcie skrótu HPS – High Performance Standard – oznacza specjalne wzmocnienie części desygnowanych tym oznaczeniem. Produkty tego rodzaju to części klasy premium przeznaczone do pojazdów najnowszej generacji – głównie do aut sportowych.

MAPCO to marka, która pojawiła się na rynku motoryzacyjnym przeszło 40 lat temu. Francuska firma dość szybko została doceniona również poza granicami kraju. Wysoka jakość części samochodowych oraz stałe doskonalenie produktów przyczyniły się do rozwoju przedsiębiorstwa. Dzisiaj filie firmy MAPCO są obecne również w innych krajach europejskich. Natomiast części samochodowe MAPCO są dystrybuowane do kilkudziesięciu krajów na całym świecie.

Obsługa klienta