DNI DARMOWEJ DOSTAWY! JUŻ OD 99 PLN!
Do końca promocji pozostało:
7 7 7 7
7 7 7 7
2 2 2 2
5 5 5 5
3 3 3 3
7 7 7 7

Termostat układu chłodzenia MAL? TER001

Termostat układu chłodzenia MAL?  TER001
Termostat układu chłodzenia MAL? TER001
Powiększ
MAL?

Producent: MAL?

Kod produktu: TER001

Jednostka: szt

Temperatura otwarcia [°c] 87

Wysokość 1 [mm] 15

Artykuł oraz informacja uzupełniająca z uszczelnieniem

Rodzaj koprusu obudowa metalowa

40,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 99 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Termostat układu chłodzenia TER001 MAL?

  • Temperatura otwarcia [°c]:  87
  • Wysokość 1 [mm]:  15
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  z uszczelnieniem
  • Rodzaj koprusu:  obudowa metalowa
Część znajduje się w kategorii: Termostat
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUTOB 0007545958
AUTOB 0007589135
AUTOB 0075459580
AUTOB 0075813190
AUTOB 7545958
AUTOB 75459580
AUTOB 75813190
AUTOB 7589135
BEHR 70808923
BEHR TI 68 87D
BERTOLOTTI TF881087
CALORSTAT TH506987J
FACET 78124
GATES TH14887G1
ITAL2 0007545958
ITAL2 0007589135
ITAL2 0007789135
ITAL2 7545958
ITAL2 7589135
ITAL2 7789135
WAHLER 3105.87D
WAHLER 310587D
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Termostat układu chłodzenia TER001 MAL?

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Termostat układu chłodzenia TER001

Termostat

Sprawny układ chłodzenia gwarantuje optymalne warunki pracy nie tylko jednostce napędowej, ale również układowi klimatyzacji oraz ogrzewania. Jednym z podstawowych elementów układu chłodzenia jest termostat.

Termostat to kluczowy podzespół w układzie chłodzenia każdego samochodu wyposażonego w silnik spalinowy. To element prosty w budowie. Termostaty produkuje się z mosiężnej blachy, a budowa przypomina formą grzyb. Niestety pomimo prostej budowy, termostat stosunkowo często ulega niespodziewanym awariom.

Podstawowa rola termostatu sprowadza się do otwierania i zamykania się. Taki proces sprawia, że płyn chłodniczy dostaje się do małego lub dużego obiegu. Termostat pozostaje w pozycji zamkniętej, gdy płyn chłodniczy jest zimny, a otwiera się, kiedy płyn osiągnie temperaturę około 95 stopni Celsjusza.

Usterka termostatu także sprowadza się do jego położenia. Pierwsza awaria zachodzi w pozycji otwartej i objawia się większym spalaniem oraz problemami z nagrzaniem kabiny samochodu. Usterka w pozycji zamkniętej da się rozpoznać natomiast po gwałtownym podniesieniu się wskaźnika temperatury silnika na desce rozdzielczej.

Naprawa termostatu polega na jego wymianie na nowy. Zanim zdecydujemy się na zakup nowego zamiennika warto zapoznać się z opiniami na temat poszczególnych producentów części do układu chłodzenia. Ponadto należy upewnić się, czy dany termostat na pewno pasuje do wersji posiadanego samochodu.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X