DNI DARMOWEJ DOSTAWY! OD 99 PLN!
Do końca promocji pozostało:
9 9 9 9
1 1 1 1
3 3 3 3
4 4 4 4
0 0 0 0
3 3 3 3

Tarcza hamulcowa TRW DF4364

Tarcza hamulcowa TRW  DF4364
Tarcza hamulcowa TRW DF4364
Powiększ
TRW

Producent: TRW

Kod produktu: DF4364

Jednostka: szt

Wymiar gwintu 13,5

Typ tarczy hamulcowej wentylowany

Średnica [mm] 260

Grubość tarczy hamulcowej [mm] 22

Średnica otworu centrującego [mm] 61

Wysokość [mm] 44

Ilość otworów 4

Średnica otworu [mm] 100

Przetwarzanie wysoko nawęglany

Minimalna grubość [mm] 19,8

Kolor czarny

Powierzchnia lakierowany

EAN 3322937402779

118,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Dostawa: Darmowa dostawa ?
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa DF4364 TRW

  • Wymiar gwintu:  13,5
  • Typ tarczy hamulcowej:  wentylowany
  • Średnica [mm]:  260
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]:  22
  • Średnica otworu centrującego [mm]:  61
  • Wysokość [mm]:  44
  • Ilość otworów:  4
  • Średnica otworu [mm]:  100
  • Przetwarzanie:  wysoko nawęglany
  • Minimalna grubość [mm]:  19,8
  • Kolor:  czarny
  • Powierzchnia:  lakierowany
Widok karty produktu w PDF: Tarcza hamulcowa (TRW DF4364)
Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 17440
A.B.S. 17541
A.P. 24825
APEC DSK2277
ATE 24012202161
BENDIX 562268B
BENDIX 562268BC
BENDIX 562230B
BENDIX 562230BC
BLUEPRINT ADN143112
BORG BECK BBD4434
BOSCH 0 986 479 943
BOSCH 0 986 479 103
BOSCH 0 986 479 B73
BRAKE ENG DI956234
BREMBO 09907875
BREMBO 09907811
BREMBO 9907810
BREMBO 09.9078.10
CAR 142593
CAR HPD593
DACIA 77 01 207 795
DELPHI BG3762C
DELPHI BG3762
FEBI 24165
FERODO DDF12011
FERODO DDF1201C1
FERODO DDF1201
FIRST LINE FBD1420
FIRST LINE FBD1472
FTE BS5369
GIRLING 6043641
HBJAKOPART J3301088
HELLA 8DD 355 109-321
HELLA 8DD 355 109-331
JURID 562230JC
JURID 562268J
JURID 562268JC
JURID 562230J
LADA 7701207795
LEMFO 33777 01
LPR N2003V
MAG 353613286240
MAPCO 45510
METELLI 230641
METZGER 24825
MEYLE 16-15 521 0009/PD
MEYLE 16155210039PD
MEYLE 16-15 521 0009
MEYLE 16155210039
MGA D1501
MIN MDC1607
MIN MDK0200
NATIONAL NBD1284
NISSAN 40206-AX603
NISSAN 40206-AX60A
NISSAN 40206-EE320
NISSAN 40206-AX602
NISSAN 40206-AX600
NISSANDFAC 402063AW0A
NK 202264
PAGID 54192
PAGID 54192PRO
PEX 140836N
PEX 140836
PILENGA V885
QH BENELUX 58223
QH BENELUX 58141
QUINTON HA BSF5369
QUINTON HA BDC5369
QUINTON HA 668310
REMSA 668310
RENAULT 77 01 207 795
ROADHOUS 668310
ST-TEMPLIN 0311023020
ST-TEMPLIN 0311023025
SWAG 60924165
TEXTAR 92119203
TEXTAR 92119200
TRISCAN 812025131
TRISCAN 812025131C
TRUSTING DF972
VALEO 186764
VALEO 297764
WOKING P668310
ZIMMERMANN 470241600
ZIMMERMANN 470241620
ZIMMERMANN 470241652
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Tarcza hamulcowa DF4364 TRW

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-02-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jak zwykle TRW = najwyższa jakość! od lat stosuje ich materiały w samochodach i nie mam nic do zarzucenia!
opinie puchar
2019-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobre i znakomicie wykonane tarcze od trw
opinie puchar
2019-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW to gwarancja jakości, polecam
opinie puchar
2019-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Po 20 tysiącach zero drgań, cicho chodzą, polecam
opinie puchar
2019-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
eleganckie tarcze, dobry stosunek jakości do ceny, polecam
opinie puchar
2019-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jedna z lepszych opcji dostepnych na rynku, używałem ich wcześniej i duużo wytrzymały
opinie puchar
2019-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Co tu kombinować, każdy kto choć trochę interesuje się motoryzacja nie od dziś wie, że TRW to jakość sama w sobie i nie ma co się specjalnie sprzeczać, polecam i tyle
opinie puchar
2019-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
pierwszy raz kupiłem tarcze firmy TRW i powiem szczerze, że jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie, polecam!
opinie puchar
2019-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
O wiele taniej niż u mnie w sklepie w mieście gdzie mieszkam. Warto zamawiać w sklepie internetowym i nie dawać się naciągać.
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zamontowałem do klocków z TWR i działaja idealnie
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
nie wiem jak spisują się z innymi klockami, ale ja zamontowane mam u siebie z TRW i bardzo spoko to działa, chyba tak powinno. Staram się nie mieszać marek
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
zamówienie przyszło szybko, wszystko zgodne z opisem
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW są najlepsi na rynku. klocki i tarcze tylko od nich mam
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Warto dbać o hamulce i nie dawać im byle czego. rtw to dla mnie gwarancja jakości i 50k spokojnie zrobisz
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
potrzebowałem czegoś na przednią oś i wybór padł na TRW, nie żałuję, sprawdzają się idealnie, a jeżdżę dużo i intensywnie
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW robi najlepsze tarcze i klocki na rynku, dla mnie nie ma innego wyboru. Co jak co, ale klocki muszą działać idealnie, bezpieczeństwo jest najważniejsze.
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
cenowo do zaakceptowania, a jakość najwyższa na rynku. Taniej nie ma
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
kupiłem w super cenie, szybka dostawa, wszystko bardzo ok, polecam!
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Ponoć mają najmniej reklamacji, dlatego wybieram TRW
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Śmiało mogę zarekomendować tarcze TRW, działają cicho i mam nadzieję, że będą bardzo trwałe. Poprzednie wytrzymały 50 tysięcy intensywnej jazdy!
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
zamówienie przyszło szybko, razem z klockami od razu, wszystko zgodne z opisem, polecam sklep
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5

Zdałem się na mojego mechanika, to on polecił mi TRW, tarcze chodzą idealnie, cichutko, polecam

opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
O wiele taniej niż u mnie w sklepie w mieście. Warto zamawiać w sklepie internetowym i nie dawać się naciągać
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW posiada najszerszą ofertę i najlepsza jakość, ceny bardzo konkurencyjne!
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
używam go u siebie w warsztacie tylko TRW, zazwyczaj zamawiam mega dużo to na przesyłkę za darmo się załapię. Polecam
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jeździłem grubo ponad 40 tysięcy, a intensywnie jezdze. polecam!!!!
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dla wymagającego klienta jakim jestem, nie miałem nigdy problemów z tarczami od trw
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
pierwszy raz kupiłem tarcze TRW i powiem szczerze, że jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie, polecam szczerze
opinie puchar
2018-12-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
TRW robi najlepsze tarcze na rynku, dla mnie nie ma innego wyboru. Co jak co, ale tarcze i klocki muszą działać idealnie, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego polecam trw!
opinie puchar
2018-12-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo tanie i wytrzymałe tarcze hamulcowe od trw

Tarcza hamulcowa DF4364

Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe to typowy eksploatacyjny element samochodowego układu hamulcowego, który wymaga okresowej wymiany. Stan tarcz hamulcowych należy sprawdzać możliwe jak najczęściej z zachowaniem odpowiedniej regularności, ponieważ ich sprawność przekłada się na bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Nagła awaria układu hamulcowego może z kolei doprowadzić do bardzo groźnych konsekwencji.

Najczęstszym objawem zużytych tarcz hamulcowych jest tzw. bicie tarcz podczas hamowania samochodem, które da się wyczuć mocnymi drganiami na kierownicy. Taki objaw jest już stosunkowo niebezpieczny i to w zasadzie ostateczny znak dla kierowcy, by jak najszybciej wymienić tarcze na nowe. Zużycie tarcz dyktowane jest przede wszystkim stylem jazdy kierowcy. Im bardziej agresywny styl, tym szybsze zużycie się tarcz.

Producenci części do układów hamulcowych zalecają, by tarcze hamulcowe wymieniać w przedziale 60 000 a 80 000 kilometrów przebiegu. Nie jest to jednak sztywna reguła, bo wiele nadal zależeć będzie od stylu jazdy kierowcy. Dlatego najlepszym sposobem nadal pozostaje regularna kontrola stanu technicznego samochodu i sprawdzanie grubości oraz stanu tarcz.

Wybór nowych tarcz hamulcowych do samochodu nie należy do łatwych. Rynek części zamiennych do samochodów oferuje bardzo dużą ilość modeli tarcz do układu hamulcowego, dedykowanych wielu popularnym markom samochodów. Podczas wyboru najlepiej unikać kupowania zamienników nieznanych producentów i wybrać produkty znanych i cenionych marek. Tylko takie tarcze hamulcowe znajdziecie na iParts.pl.

TRW

TRW to marka części samochodowych znana niemal na całym świecie. Firma jest aktualnie jednym z liderów w branży motoryzacyjnej. Ogromne zakłady produkcyjne położone w 186 lokalizacjach pozwoliły na produkcję szerokiej gamy oryginalnych części samochodowych, a także części zamiennych dedykowanych na rynek wtórny.

Produkcję części zamiennych TRW rozpoczęło seryjnie w latach 60. Najpierw duży nacisk położony został na podzespoły elektroniki samochodowej, ale z czasem konsekwentnie uzupełniano katalog w części dedykowane kolejnym systemom i układom samochodowym.

Dzięki doskonałej jakości, części samochodowe TRW zyskały uznanie branży motoryzacyjnej na całym świecie. Według statystyk branżowych magazynów motoryzacyjnych jeden na trzy samochody w Europie, a także jeden na dwa samochody w Japonii jest wyposażony w części marki TRW. Części dedykowane są nie tylko samochodom osobowym, dostawczym, sportowym, ale także ciężarowym.

Obsługa klienta