Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
9 9 9 9
3 3 3 3
6 6 6 6
3 3 3 3
7 7 7 7

Tarcza hamulcowa MINTEX MDC1555

Tarcza hamulcowa MINTEX  MDC1555
Tarcza hamulcowa MINTEX MDC1555
Powiększ
MINTEX

Producent: MINTEX

Kod produktu: MDC1555

Jednostka: szt

Typ tarczy hamulcowej Wentylowana wewnętrznie

Średnica [mm] 281

Grubość tarczy hamulcowej [mm] 28,0

Wysokość [mm] 38,0

Wzór otworów/Ilosć otworów 05/05

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Bez piasty koła

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Bez sworznia mocującego koła

Minimalna grubość [mm] 25,3

Średnica otworu [mm] 114,3

Średnica otworu centrującego [mm] 73,4

Ciężar [kg] 7,1

Długożć opakowania [cm] 31,5

Szerokość opakowania [cm] 30

Wysokość opakowania [cm] 10

187,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa MDC1555 MINTEX

  • Typ tarczy hamulcowej:  Wentylowana wewnętrznie
  • Średnica [mm]:  281
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]:  28,0
  • Wysokość [mm]:  38,0
  • Wzór otworów/Ilosć otworów:  05/05
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Bez piasty koła
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Bez sworznia mocującego koła
  • Minimalna grubość [mm]:  25,3
  • Średnica otworu [mm]:  114,3
  • Średnica otworu centrującego [mm]:  73,4
  • Ciężar [kg]:  7,1
  • Długożć opakowania [cm]:  31,5
  • Szerokość opakowania [cm]:  30
  • Wysokość opakowania [cm]:  10
Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 09897711
A.B.S. 17353OE
APEC DSK2118
ATE 24012801481
ATE 428148
AUGRO 5973410P
BELACO BDI1153
BORG BECK BBD4122
BORG BECK BBD4418
BOSCH 0986478109
BRAKE ENG DI956147
BREMBO 09897710
BREMBO 09897711
BREMBO 09897714
BREMBO 9897710
CHRYS 04721820AC
CHRYS 04721820AF
CHRYS 04721820AG
CHRYS 05073069
CHRYS 05073069AA
CHRYS 4721820AC
CHRYS 4721820AF
CHRYS 4721820AG
CHRYS 5073069
CHRYS 5073069AA
COMLINE ADC2304V
COMLINE AND6871
DELPHI BG3715
DON PCD14632
FERODO DDF1214
FERODO DDF12141
GIRLING 6045501
HELLAPAGID 355107891
HELLAPAGID 8DD355107891
ICER 78BD30022
ICER 78BD53472
JURATEK CHR100
JURID 563030JC
KAWE 6104710
METZGER 6110382
MGA D1509
NK 209313
NK 319313
OPTIMAL BS8194
PAGID 50332
PAGID 50332PRO
REMSA 6104710
ROADHOUS 6104710
SBS 1815209313
SBS 1815319313
TEXTAR 92108300
TEXTAR 92108303
TRW DF4550
VALEO 186733
VALEO 197069
WAGNER WGR12141
WOKING D6104710
ZIMMERMANN 155390300
ZIMMERMANN 155390320
ZIMMERMANN 155390370
ZIMMERMANN 155390372
ZIMMERMANN 155390375
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (19)

Opinie o Tarcza hamulcowa MDC1555 MINTEX

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2015-12-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam!!! szybka wysyłka i fachowa obsługa
opinie puchar
2015-08-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Tarcze hamulcowe oczywiście są godne polecenia. Wszystko OK.
opinie puchar
2015-05-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobre tarcze Mintexa. Mondeo posiadam 2 miesiące i pierwsze co właśnie wymieniłem w nim tarcze i sprawują się świetnie
opinie puchar
2015-01-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Solidne wykonanie, paczka porządnie zapakowana, szybka dostawa, no i niska cena - czego więcej oczekiwać po sklepie internetowym
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Tarcze całkiem dobrze wykonane, polecam
opinie puchar
2015-01-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobre tarcze, polecam
opinie puchar
2015-01-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobre tarcze, po 10 tysiącach mocniejszej jazdy cały czas bez bicia :)
opinie puchar
2014-12-24
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
wszystko ok, polecam
opinie puchar
2014-12-24
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
dobra jakość za rozsądne pieniądze
opinie puchar
2014-12-24
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
Dobre tarcze, polecam!
opinie puchar
2014-10-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobre tarcze Mintex, idealnie pasują i szybka wysyłka od iparts
opinie puchar
2014-08-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Mondziak przyjął je z uśmiechem ;) POLECAM
opinie puchar
2013-04-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
niezwykle solidne tarcze hamulcowe polecam
opinie puchar
2013-04-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Nie spodziewalem sie ze w takiej cenie znajde jakiekolwiek tarcze do Mercedesa. Jestem bardzo zaskoczony
opinie puchar
2013-04-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
mintex to bardzo dobra firma podobnei jak sklep iparts.pl
opinie puchar
2013-04-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam w 100%!
opinie puchar
2012-03-22
4/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
dobre tarcze, trzeci raz je wrzuciłem, chodzi wszystko jak na ate, czy innych, a za niższą kasę! polecam z czystym sumieniem!
opinie puchar
2012-03-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jakość świetna, gdybym wiedział to bym od razu kupił mintexy ;)
opinie puchar
2012-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Scenic Brata wreszcie nie huczy jak stary czołg !! przez te zintegrowane łożyska Polecam w 100%

Tarcza hamulcowa MDC1555

Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe to typowy eksploatacyjny element samochodowego układu hamulcowego, który wymaga okresowej wymiany. Stan tarcz hamulcowych należy sprawdzać możliwe jak najczęściej z zachowaniem odpowiedniej regularności, ponieważ ich sprawność przekłada się na bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Nagła awaria układu hamulcowego może z kolei doprowadzić do bardzo groźnych konsekwencji.

Najczęstszym objawem zużytych tarcz hamulcowych jest tzw. bicie tarcz podczas hamowania samochodem, które da się wyczuć mocnymi drganiami na kierownicy. Taki objaw jest już stosunkowo niebezpieczny i to w zasadzie ostateczny znak dla kierowcy, by jak najszybciej wymienić tarcze na nowe. Zużycie tarcz dyktowane jest przede wszystkim stylem jazdy kierowcy. Im bardziej agresywny styl, tym szybsze zużycie się tarcz.

Producenci części do układów hamulcowych zalecają, by tarcze hamulcowe wymieniać w przedziale 60 000 a 80 000 kilometrów przebiegu. Nie jest to jednak sztywna reguła, bo wiele nadal zależeć będzie od stylu jazdy kierowcy. Dlatego najlepszym sposobem nadal pozostaje regularna kontrola stanu technicznego samochodu i sprawdzanie grubości oraz stanu tarcz.

Wybór nowych tarcz hamulcowych do samochodu nie należy do łatwych. Rynek części zamiennych do samochodów oferuje bardzo dużą ilość modeli tarcz do układu hamulcowego, dedykowanych wielu popularnym markom samochodów. Podczas wyboru najlepiej unikać kupowania zamienników nieznanych producentów i wybrać produkty znanych i cenionych marek. Tylko takie tarcze hamulcowe znajdziecie na iParts.pl.

MINTEX

Mintex to firma motoryzacyjna, która od ponad 100 lat specjalizuje się w produkcji układów hamulcowych. Wysoko cenione przez fachowców są klocki oraz tarcze hamulcowe tej marki. Pozostałe części układu również należą do najlepszych w swoich kategoriach. Warto zaznaczyć, że producent posiada w asortymencie także elementy do starszych, dzisiaj mniej popularnych układów, w tym bębny hamulcowe, wciąż obecne w wielu samochodach.

Producent układów hamulcowych Mintex za cel stawia sobie kompleksowe spełniane potrzeb swoich klientów. Dlatego też poza klockami czy tarczami hamulcowymi, w ofercie znajdują się również okładziny, bez wątpienia należące do najwytrzymalszych na rynku. Producent wspiera klientów również w zakresie konserwacji układów hamulcowych, oferując także środki chemiczne zapobiegające korozji. Ponadto, odpowiednie preparaty marki Mintex wydłużają żywotność hamulców oraz przyciszają odgłosy towarzyszące ich pracy. Klienci, dla których ograniczenie hałasu to priorytet, mogą również rozważyć zakup foli tłumiących lub blaszek marki Mintex.

Przedsiębiorstwo Mintex to dostawca części układów hamulcowych do samochodów osobowych, jednak od lat firmie ufają również zespoły wyścigowe. Z pewnością wykorzystywanie układów hamulcowych w pojazdach wyścigowych to dowód ich najwyższej jakości. Hamulce Mintex są zdolne do intensywnej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponad 100-letnie doświadczenie oraz stałe doskonalenie produkowanych podzespołów w 14 centrach badawczych zapewniają najwyższą jakość układów hamulcowych produkowanych przez Mintex.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X