Tarcza hamulcowa MINTEX MDC1193

Tarcza hamulcowa MINTEX  MDC1193
Tarcza hamulcowa MINTEX MDC1193
Powiększ
MINTEX

Producent: MINTEX

Kod produktu: MDC1193

Jednostka: szt

463,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa MDC1193 MINTEX

Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AUGRO 5293647P
BELACO BDI621
PAGID 52616
PORSC 92835104109
PORSC 92835140103
TEXTAR 98200021101
ZIMMERMANN 460101200
ZIMMERMANN 460101220
ZIMMERMANN 460101270
ZIMMERMANN 460101272
ZIMMERMANN 460101275
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (19)

Opinie o Tarcza hamulcowa MDC1193 MINTEX

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2015-12-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam!!! szybka wysyłka i fachowa obsługa
opinie puchar
2015-08-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Tarcze hamulcowe oczywiście są godne polecenia. Wszystko OK.
opinie puchar
2015-05-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dobre tarcze Mintexa. Mondeo posiadam 2 miesiące i pierwsze co właśnie wymieniłem w nim tarcze i sprawują się świetnie
opinie puchar
2015-01-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Solidne wykonanie, paczka porządnie zapakowana, szybka dostawa, no i niska cena - czego więcej oczekiwać po sklepie internetowym
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Tarcze całkiem dobrze wykonane, polecam
opinie puchar
2015-01-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobre tarcze, polecam
opinie puchar
2015-01-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobre tarcze, po 10 tysiącach mocniejszej jazdy cały czas bez bicia :)
opinie puchar
2014-12-24
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
wszystko ok, polecam
opinie puchar
2014-12-24
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownika
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
dobra jakość za rozsądne pieniądze
opinie puchar
2014-12-24
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownika
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
Dobre tarcze, polecam!
opinie puchar
2014-10-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobre tarcze Mintex, idealnie pasują i szybka wysyłka od iparts
opinie puchar
2014-08-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Mondziak przyjął je z uśmiechem ;) POLECAM
opinie puchar
2013-04-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
niezwykle solidne tarcze hamulcowe polecam
opinie puchar
2013-04-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Nie spodziewalem sie ze w takiej cenie znajde jakiekolwiek tarcze do Mercedesa. Jestem bardzo zaskoczony
opinie puchar
2013-04-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
mintex to bardzo dobra firma podobnei jak sklep iparts.pl
opinie puchar
2013-04-05
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam w 100%!
opinie puchar
2012-03-22
4/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
dobre tarcze, trzeci raz je wrzuciłem, chodzi wszystko jak na ate, czy innych, a za niższą kasę! polecam z czystym sumieniem!
opinie puchar
2012-03-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jakość świetna, gdybym wiedział to bym od razu kupił mintexy ;)
opinie puchar
2012-03-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Scenic Brata wreszcie nie huczy jak stary czołg !! przez te zintegrowane łożyska Polecam w 100%

Tarcza hamulcowa MDC1193

Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe to typowy eksploatacyjny element samochodowego układu hamulcowego, który wymaga okresowej wymiany. Stan tarcz hamulcowych należy sprawdzać możliwe jak najczęściej z zachowaniem odpowiedniej regularności, ponieważ ich sprawność przekłada się na bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Nagła awaria układu hamulcowego może z kolei doprowadzić do bardzo groźnych konsekwencji.

Najczęstszym objawem zużytych tarcz hamulcowych jest tzw. bicie tarcz podczas hamowania samochodem, które da się wyczuć mocnymi drganiami na kierownicy. Taki objaw jest już stosunkowo niebezpieczny i to w zasadzie ostateczny znak dla kierowcy, by jak najszybciej wymienić tarcze na nowe. Zużycie tarcz dyktowane jest przede wszystkim stylem jazdy kierowcy. Im bardziej agresywny styl, tym szybsze zużycie się tarcz.

Producenci części do układów hamulcowych zalecają, by tarcze hamulcowe wymieniać w przedziale 60 000 a 80 000 kilometrów przebiegu. Nie jest to jednak sztywna reguła, bo wiele nadal zależeć będzie od stylu jazdy kierowcy. Dlatego najlepszym sposobem nadal pozostaje regularna kontrola stanu technicznego samochodu i sprawdzanie grubości oraz stanu tarcz.

Wybór nowych tarcz hamulcowych do samochodu nie należy do łatwych. Rynek części zamiennych do samochodów oferuje bardzo dużą ilość modeli tarcz do układu hamulcowego, dedykowanych wielu popularnym markom samochodów. Podczas wyboru najlepiej unikać kupowania zamienników nieznanych producentów i wybrać produkty znanych i cenionych marek. Tylko takie tarcze hamulcowe znajdziecie na iParts.pl.

MINTEX

Mintex to firma motoryzacyjna, która od ponad 100 lat specjalizuje się w produkcji układów hamulcowych. Wysoko cenione przez fachowców są klocki oraz tarcze hamulcowe tej marki. Pozostałe części układu również należą do najlepszych w swoich kategoriach. Warto zaznaczyć, że producent posiada w asortymencie także elementy do starszych, dzisiaj mniej popularnych układów, w tym bębny hamulcowe, wciąż obecne w wielu samochodach.

Producent układów hamulcowych Mintex za cel stawia sobie kompleksowe spełniane potrzeb swoich klientów. Dlatego też poza klockami czy tarczami hamulcowymi, w ofercie znajdują się również okładziny, bez wątpienia należące do najwytrzymalszych na rynku. Producent wspiera klientów również w zakresie konserwacji układów hamulcowych, oferując także środki chemiczne zapobiegające korozji. Ponadto, odpowiednie preparaty marki Mintex wydłużają żywotność hamulców oraz przyciszają odgłosy towarzyszące ich pracy. Klienci, dla których ograniczenie hałasu to priorytet, mogą również rozważyć zakup foli tłumiących lub blaszek marki Mintex.

Przedsiębiorstwo Mintex to dostawca części układów hamulcowych do samochodów osobowych, jednak od lat firmie ufają również zespoły wyścigowe. Z pewnością wykorzystywanie układów hamulcowych w pojazdach wyścigowych to dowód ich najwyższej jakości. Hamulce Mintex są zdolne do intensywnej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponad 100-letnie doświadczenie oraz stałe doskonalenie produkowanych podzespołów w 14 centrach badawczych zapewniają najwyższą jakość układów hamulcowych produkowanych przez Mintex.

Obsługa klienta