URODZINOWE DNI DARMOWEJ DOSTAWY OD 99 PLN!
Do końca promocji pozostało:
7 7 7 7
6 6 6 6
1 1 1 1
8 8 8 8
4 4 4 4
3 3 3 3

Tarcza hamulcowa MAXGEAR 19-1314MAX

Tarcza hamulcowa MAXGEAR  19-1314MAX
Tarcza hamulcowa MAXGEAR 19-1314MAX
Powiększ
MAXGEAR

Producent: MAXGEAR

Kod produktu: 19-1314MAX

Jednostka: szt.

Typ tarczy hamulcowej: Wentylowana wewnętrznie Typ tarczy hamulcowej, w której pomiędzy dwoma talerzami części ścieralnej, znajduje się odstęp, dzięki któremu tarcza jest chłodzona podczas jazdy, a w przypadku hamowania gorące powietrze wyrzucane jest na zewnątrz podzespołu dzięki ułożonym pomiędzy talerzami, słupkom kierunkowym.
dowiedz się więcej...

Średnica [mm]: 280

Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25

Wysokość [mm]: 42,5

Wzór otworów/Ilosć otworów: 04/07

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: Bez piasty koła

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: Bez sworznia mocującego koła

Minimalna grubość [mm]: 22

Średnica otworu [mm]: 100

Średnica otworu centrującego [mm]: 60

Ciężar [kg]: 6,6

Powierzchnia: Pokryty dodatkową warstwą

Stan: Fabrycznie nowy

109,00 Cena zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Dostawa: Darmowa dostawa ?
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa 19-1314MAX MAXGEAR

Parametry
Typ tarczy hamulcowej:  Wentylowana wewnętrznie
Średnica [mm]:  280
Grubość tarczy hamulcowej [mm]:  25
Wysokość [mm]:  42,5
Wzór otworów/Ilosć otworów:  04/07
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Bez piasty koła
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Bez sworznia mocującego koła
Minimalna grubość [mm]:  22
Średnica otworu [mm]:  100
Średnica otworu centrującego [mm]:  60
Ciężar [kg]:  6,6
Powierzchnia:  Pokryty dodatkową warstwą
Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
APEC DSK2328
ATE 24.0325-0148.1
ATE 24012501481
ATE 24032501481
ATE 425148
ATE 525148
AUGRO 5290077P
BARUM BAR25148
BENDIX 562278B
BENDIX 562278BC
BLUEPRINT ADG043203
BOSCH 0 986 479 077
BOSCH 0986479077
BOSCH 986479077
BREMBO 08508521
BREMBO 09915910
BREMBO 09915911
BREMBO 09915914
BREMBO 9915911
COMLINE ADC1130V
DELPHI BG3933
DELPHI BG3989
FEBI 28167
FERODO DDF12361
FERODO DDF1236C1
FERODO DDF13741
FREMAX BD9001
GALFER B1G22501481
GM 93175376
HELLAPAGID 355110241
HELLAPAGID 355110251
HELLAPAGID 8DD355110241
HELLAPAGID 8DD355110251
JURID 562278J
JURID 562278JC
MAG 360406008400
MAG 360406108100
MAG 361302040156
MEYLE 615 521 6035
MGA D1491
MIN MDC1673
NATIONAL NBD1280
NK 1815203652
NK 203652
NK 313652
OPEL 569006
OPTIMAL BS7910
OPTIMAL BS7910C
PAGID 54246
PAGID 54246PRO
QUARO QD9173
REMSA 668510
ROADHOUS 668510
SBS 1815203652
TEXTAR 92124603
TRW DF4426
VALEO 186869
WAGNER WGR12361
ZIMMERMANN 430260000
ZIMMERMANN 430260020
ZIMMERMANN 430260070
ZIMMERMANN 430260072
ZIMMERMANN 430260075
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (21)

Opinie o Tarcza hamulcowa 19-1314MAX MAXGEAR

opinie puchar
2020-02-11
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Tarcze tanie i dobre jakości jak za taką cenę , mechanik nie narzekał i zamontował bez problemu , zrobiłem już ponad 5tys KM i na razie nie ma problemu.
POLECAM.
opinie puchar
2015-07-29
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Relacja cena-jakość naprawdę zasługuje na pochwałę. Sprzęt sprawdza się świetnie, polecam!
opinie puchar
2015-06-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Maxgear to moim zdaniem najlepsza firma z częściami. Tak samo zamówiłem ich tarczę hamulcową i jest bardzo dobra
opinie puchar
2015-03-02
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Zakupione, zamontowane w mojej Becie. :) wszystko ok
opinie puchar
2015-03-02
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobra tarcza, świetna praca. Polecam
opinie puchar
2015-01-27
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
porządne tarcze, polecam
opinie puchar
2015-01-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jakość godna uwagi. Używam od lat. Polecam
opinie puchar
2015-01-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
tarcze godne polecenia
opinie puchar
2015-01-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
fajnie wykonane tarcze, polecam
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jakość godna uwagi. Używam od lat. Polecam
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobre części na iparts, Najlepsze ceny na rynku.
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka dostawa, towar zgodny z oczekiwaniami. Polecam
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szybka dostawa, towar zgodny z oczekiwaniami. Polecam
opinie puchar
2015-01-19
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Hamują. Polecam!
opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Świetna komunikacja, profesjonalna obsługa. Polecam iParts!!!
opinie puchar
2015-01-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobre tarcze dla włochów :) polecam
opinie puchar
2015-01-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
dobre tarcze, za niskie pieniądze
opinie puchar
2014-12-31
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
przejechałem na nich już 30 000 km i wszystko w porządku, polecam
opinie puchar
2014-12-24
4/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownika
4/5
Ogólne wrażenia
4/5
Odpowiednia jakość do ceny
opinie puchar
2014-12-23
5/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wszystko pasowało, tarcze ok!
opinie puchar
2013-12-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Superj jakość za bardzo dobrą cenę. Polecam wszystkim saabowiczom ;)

Co sądzisz o produkcie: Tarcza hamulcowa?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tarcza hamulcowa 19-1314MAX

Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe to typowy eksploatacyjny element samochodowego układu hamulcowego, który wymaga okresowej wymiany. Stan tarcz hamulcowych należy sprawdzać możliwe jak najczęściej z zachowaniem odpowiedniej regularności, ponieważ ich sprawność przekłada się na bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Nagła awaria układu hamulcowego może z kolei doprowadzić do bardzo groźnych konsekwencji.

Najczęstszym objawem zużytych tarcz hamulcowych jest tzw. bicie tarcz podczas hamowania samochodem, które da się wyczuć mocnymi drganiami na kierownicy. Taki objaw jest już stosunkowo niebezpieczny i to w zasadzie ostateczny znak dla kierowcy, by jak najszybciej wymienić tarcze na nowe. Zużycie tarcz dyktowane jest przede wszystkim stylem jazdy kierowcy. Im bardziej agresywny styl, tym szybsze zużycie się tarcz.

Producenci części do układów hamulcowych zalecają, by tarcze hamulcowe wymieniać w przedziale 60 000 a 80 000 kilometrów przebiegu. Nie jest to jednak sztywna reguła, bo wiele nadal zależeć będzie od stylu jazdy kierowcy. Dlatego najlepszym sposobem nadal pozostaje regularna kontrola stanu technicznego samochodu i sprawdzanie grubości oraz stanu tarcz.

Wybór nowych tarcz hamulcowych do samochodu nie należy do łatwych. Rynek części zamiennych do samochodów oferuje bardzo dużą ilość modeli tarcz do układu hamulcowego, dedykowanych wielu popularnym markom samochodów. Podczas wyboru najlepiej unikać kupowania zamienników nieznanych producentów i wybrać produkty znanych i cenionych marek. Tylko takie tarcze hamulcowe znajdziecie na iParts.pl.

MAXGEAR

Maxgear to firma z polskim kapitałem, zajmująca się produkcją części samochodowych. Niemal od początku swojej działalności przedsiębiorstwo produkuje pompy oraz części układu zapłonowego. Części samochodowe z wymienionych kategorii śmiało można uznać za flagowe produkty marki, jednak to tylko niewielka część oferty producenta, która obejmuje niemal wszystkie kategorie podzespołów niezbędnych w samochodach osobowych oraz w autach ciężarowych.

Części samochodowe Maxgear uchodzą za niemal bezawaryjne, dzięki wyjątkowo drobiazgowej kontroli produktów przed wypuszczeniem ich na rynek. Producent od dłuższego czasu dokłada również wszelkich starań, aby produkty desygnowane logo jego marki cechowała przyjazność wobec środowiska. Części silnika, układu napędowego czy filtracyjnego marki Maxgear sprzyjają minimalizacji emisji spalin generowanych przez pojazd mechaniczny. Troska producenta o ekologię przejawia się również na etapie produkcji części samochodowych, za sprawą modernizacji procesów produkcyjnych.

Maxgear to stosunkowo młoda firma, obecna na rynku zaledwie od kilkunastu lat. Pomimo wejścia na rynek na krótko przed światowym kryzysem gospodarczym, przedsiębiorstwo od początku charakteryzuje niezwykle dynamiczny rozwój. Początkowo posiadając w ofercie jedynie kilkaset referencji, dzisiaj producent ma ich ponad 20 000. Poszerzenie oferty oraz udoskonalenie procesów produkcyjnych umożliwiły wejście na rynek europejski, na którym dzisiaj Maxgear staje się coraz ważniejszym graczem.

Cechy Cześci

Tarcza hamulcowa wentylowana - Typ tarczy hamulcowej, w której pomiędzy dwoma talerzami części ścieralnej, znajduje się odstęp, dzięki któremu tarcza jest chłodzona podczas jazdy, a w przypadku hamowania gorące powietrze wyrzucane jest na zewnątrz podzespołu dzięki ułożonym pomiędzy talerzami, słupkom kierunkowym.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X