Tarcza hamulcowa KRAFT AUTOMOTIVE 6050190

Tarcza hamulcowa KRAFT AUTOMOTIVE 6050190
Tarcza hamulcowa KRAFT AUTOMOTIVE 6050190
Powiększ
KRAFT AUTOMOTIVE

Producent: KRAFT AUTOMOTIVE

Kod produktu: 6050190

Jednostka: szt

Typ tarczy hamulcowej pełny Najczęściej wykonana z żeliwa tarcza hamulcowa składająca się z pojedynczego pierścienia części ścieralnej, która rozgrzewa się podczas hamowania. Najprostszej budowy typ tarczy hamulcowej, dostępnej na rynku części zamiennych w niskich cenach.
dowiedz się więcej...

Ilość otworów 5

Średnica [mm] 245

numer produkcyjny 6050190

Grubość tarczy hamulcowej [mm] 10

Wysokość [mm] 39,8

Średnica otworu centrującego [mm] 68

EAN 5901159204743

63,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa 6050190 KRAFT AUTOMOTIVE

  • Typ tarczy hamulcowej:  pełny Najczęściej wykonana z żeliwa tarcza hamulcowa składająca się z pojedynczego pierścienia części ścieralnej, która rozgrzewa się podczas hamowania. Najprostszej budowy typ tarczy hamulcowej, dostępnej na rynku części zamiennych w niskich cenach.
    dowiedz się więcej...
  • Ilość otworów:  5
  • Średnica [mm]:  245
  • numer produkcyjny:  6050190
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]:  10
  • Wysokość [mm]:  39,8
  • Średnica otworu centrującego [mm]:  68
Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ATE 24.0110-0261.1
ATE 24 0110 0261 1
ATE 24 0310 0261 1
ATE 24 1110 0261 1
BARUM BAR10261
BENDIX 561863 B
BENDIX 562192 B
BENDIX 561863B
BENDIX 562192B
BOSCH 0 986 478 986
BRADI 1.0106.5.5
BRADI 1.0106.5.6
BREMBO 08 5213 20
BREMBO 08 9136 10
BREMBO 08 9136 11
BREMBO 08 9136 75
BREMBO 08.5213.20
BREMBO 08.9136.10
BREMBO 08.9136.11
BREMBO 08.9136.75
CAR 142.281
CAR 142.745
DELPHI BG2753
DELPHI BG3673
FERODO DDF1232
FERODO DDF1709
FERODO DDF1709C-1
FERODO DDF1709-1
FERODO DDF543
FTE BS3935
FTE BS5307
FTE BS5307B
GRAF DF29748
JURID 561863 J
JURID 562192 J
JURID 562192JC
JURID 561863J
JURID 562192J
LPR A1007P
LPR A1007PR
LUCAS_ELEC DF 4186
LUCAS_ELEC DF2655
LUCAS_ELEC 6041863
MAG 353610106560
MAG 360406012200
MAG 431602040880
METELLI 23-0748
METELLI 23-0748C
METELLI 800-748
MIN MDC1155
MIN MDC1523
NUOVA TECN HPD 281
PAGID 50311
PAGID 50311PRO
PAGID 53917
PEX 14.0023
PEX 14.0023N
PILENGA 5865
PILENGA 5869
QUINTON HA BDC3935
QUINTON HA BDC5307
QUINTON HA BSF5307
REMSA 6429.00
REMSA 6753.00
ROADHOUS 6429 00
ROULUNDS D2590
ROULUNDS B D2590
SBS 1815204778
SBS 204778
TEXTAR 92068200
TEXTAR 92106200
TEXTAR 92106203
TEXTAR 98200 0682 0 1
TEXTAR 98200 1062
TEXTAR 98200 1062 0 1
TEXTAR 98200 1062 0 1 PRO
TRUSTING DF964
TRW DF2655BP
TRW DF4186
TRW DF4186BP
VAG 895 615 601 A
VAG 8E0 615 601 B
VAG 8E0 615 601 P
VALEO 186807
VALEO 186292
ZIMMERMANN 100.1225.00
ZIMMERMANN 100.1225.50
ZIMMERMANN 100.1243.00
ZIMMERMANN 100.1243.20
ZIMMERMANN 100.1243.50
ZIMMERMANN 100.1243.52
ZIMMERMANN 100.3314.00
ZIMMERMANN 100.3314.20
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Zamienniki
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Tarcza hamulcowa 6050190 KRAFT AUTOMOTIVE

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Ocena 0/5
0 opinii
Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie najpopularniejszy rodzaj hamulców wykorzystywany ...

Czytaj więcej o Tarcze hamulcowe

Auto części firmy Kraft Automotive

Marka KRAFT AUTOMOTIVE charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością produktów, szerokim asortymentem oraz atrakcyjną ceną. Dzięki zapewnieniu swoim odbiorcom pełnego wsparcia technicznego, które realizowane jest przez wykwalifikowaną grupę specjalistów, firma zyskuje wielu zwolenników. 

Wysoki standard i nowoczesne technologie użyte do części KRAFT AUTOMOTIVE zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania w każdych ...

Czytaj więcej o KRAFT AUTOMOTIVE

Obsługa klienta