Odbierz do -9% dodatkowego rabatu! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
1 1 1 1
3 3 3 3
8 8 8 8
5 5 5 5
9 9 9 9

Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 129-631

Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 129-631
Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 129-631
Powiększ
HELLA PAGID

Producent: HELLA PAGID

Kod produktu: 8DD355129-631

EAN 4082300661422

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa 8DD355129-631 HELLA PAGID

Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 09B57011
A.B.S. 18169OE
APEC DSK2968
ATE 24012802541
ATE 24032802541
BARUM BAR28254
BELACO BDI1827
BLUEPRINT ADB114356
BMW 34106787490
BMW 34106879122
BORG BECK BBD6027S
BOSCH 0986479771
BREMBO 09B57011
CAR 1421661
DELPHI BG9108
DON PCD11701
FERODO DDF2314C1
GIRLING 6062205
HELLAPAGID 355119531
HELLAPAGID 355119532
HELLAPAGID 355121561
HELLAPAGID 355123891
HELLAPAGID 355129631
HELLAPAGID 8DD355119531
HELLAPAGID 8DD355119532
HELLAPAGID 8DD355121561
HELLAPAGID 8DD355123891
ICER 78BD22122
JURATEK BMW193
JURID 562891JC1
KAWE 6145410
MEYLE 3155210012PD
MIN MDC2549
NK 2015104
NK 3115104
NK 341510
OPTIMAL BS9048
OPTIMAL BS9048C
PAGID 55571
REMSA 6145410
ROADHOUS 6145410
SBS 18152015104
SBS 18153115104
SBS 1815341510
TEXTAR 92257103
TEXTAR 92257105
TRW DF6220S
WOKING D6145410
ZIMMERMANN 150349420
ZIMMERMANN 150349452
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Tarcza hamulcowa 8DD355116761 HELLA PAGID

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2015-07-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam tę tarczę! Kupiłem i jest mega dobra! Cena jak najbardziej adekwatna do jakości!
Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie najpopularniejszy rodzaj hamulców wykorzystywany ...

Sprawdź Tarcze hamulcowe

Systemy hamulcowe marki Hella Pagid

Firma HELLA PAGID jest jedną z wiodących marek na rynku motoryzacyjnym. Zastosowane innowacyjne technologie oraz obecność na rynku międzynarodowym sprawia, że HELLA PAGID dąży skutecznie do osiągnięcia pozycji lidera w przemyśle samochodowym. 

Łączenie nowinek technologicznych z technologiami inżynieryjnymi sprawiło, że firma HELLA PAGID jest czołowym światowym dostawcą systemów hamulcowych na niezależnym rynku. 

Systemy ...

Szukaj cześci HELLA PAGID

Obsługa klienta