Odbierz do -9% dodatkowego rabatu! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
1 1 1 1
0 0 0 0
1 1 1 1
3 3 3 3
3 3 3 3

Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 127-571

Tarcza hamulcowa HELLA PAGID  8DD 355 127-571
Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 127-571
Powiększ
HELLA PAGID

Producent: HELLA PAGID

Kod produktu: 8DD355127-571

EAN 4082300659368

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa 8DD355127-571 HELLA PAGID

Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 09869011
A.B.S. 16930OE
APEC DK6269
APEC DSK2137
APEC SDK6269
ATE 24012501371
ATE 24012501721
ATE 24032501371
ATE 24032501721
ATE 425172
ATE 525137
ATE 525172
AUDI 3B0615301B
AUDI 4B0615301A
AUDI 4B0615301C
AUDI 8D0615301J
AUDI 8E0615301R
AUGRO 5973366P
BARUM BAR25137
BELACO BDI1151
BENDIX 562199B
BENDIX 562383B
BENDIX 562383BC
BLUEPRINT ADV184318
BORG BECK BBD4243
BOSCH 0986479057
BOSCH 0986479A30
BOSCH 0986479S23
BRAKE ENG DI956130
BREMBO 09869010
BREMBO 09869011
BREMBO 09869014
BREMBO 0986901X
BREMBO 09869075
BREMBO 9869011
BREMBO 9869075
BREMBO FD145000
COMLINE ADC1431V
DELPHI BG3657
DELPHI BG3657C
DON PCD10672
FEBI 23960
FERODO DDF1156
FERODO DDF1707
FERODO DDF17071
FERODO DDF1707C
FERODO DDF1707C1
GALFER B1G22501371
GIRLING 6042625
HELLA 530032907
HELLAPAGID 355107511
HELLAPAGID 355107521
HELLAPAGID 355121201
HELLAPAGID 355121972
HELLAPAGID 355124131
HELLAPAGID 355127571
HELLAPAGID 8DD355107511
HELLAPAGID 8DD355107521
HELLAPAGID 8DD355121201
HELLAPAGID 8DD355121972
HELLAPAGID 8DD355124131
ICER 78BD40652
JURATEK VAG107
JURATEK VAG138
JURID 562199J
JURID 562199JC
JURID 562383J
JURID 562383JC
JURID 562383JC1
KAWE 659610
LPR V2003VR
METZGER 6110100
MEYLE 1155231048PD
MIN MDC1540
MIN MDC1540C
NATIONAL NBD1151
NK 2047134
NK 204773
NK 3147134
NK 314773
NK 344713
OBTEC 815424257V
OPTIMAL BS6190
OPTIMAL BS6190C
OPTIMAL BS7516
OPTIMAL BS7516C
PAGID 50310
PAGID 50310HC
PAGID 50310PRO
REMSA 659610
ROADHOUS 659610
SBS 18152047134
SBS 1815204773
SBS 18153147134
SBS 1815344713
SBS 1815314773
SEAT 3B0615301B
SEAT 4B0615301A
SEAT 4B0615301C
SEAT 8D0615301J
SEAT 8E0615301R
SKODA 3B0615301B
SKODA 4B0615301A
SKODA 4B0615301C
SKODA 8D0615301J
SKODA 8E0615301R
STOP 562383S
TEXTAR 92106100
TEXTAR 92106103
TEXTAR 92106105
TRW DF4262
TRW DF4262S
TRW DF7128
VALEO 186758
VW 3B0615301B
VW 4B0615301A
VW 4B0615301C
VW 8D0615301J
VW 8E0615301R
WAGNER WGR17071
WOKING D659610
ZIMMERMANN 100124200
ZIMMERMANN 100124220
ZIMMERMANN 100124252
ZIMMERMANN 100124270
ZIMMERMANN 100124272
ZIMMERMANN 100124275
ZIMMERMANN 100332520
ZIMMERMANN 100332552
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (1)

Opinie o Tarcza hamulcowa 8DD355127571 HELLA PAGID

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2015-07-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam tę tarczę! Kupiłem i jest mega dobra! Cena jak najbardziej adekwatna do jakości!
Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie najpopularniejszy rodzaj hamulców wykorzystywany ...

Sprawdź Tarcze hamulcowe

Systemy hamulcowe marki Hella Pagid

Firma HELLA PAGID jest jedną z wiodących marek na rynku motoryzacyjnym. Zastosowane innowacyjne technologie oraz obecność na rynku międzynarodowym sprawia, że HELLA PAGID dąży skutecznie do osiągnięcia pozycji lidera w przemyśle samochodowym. 

Łączenie nowinek technologicznych z technologiami inżynieryjnymi sprawiło, że firma HELLA PAGID jest czołowym światowym dostawcą systemów hamulcowych na niezależnym rynku. 

Systemy ...

Szukaj cześci HELLA PAGID

Obsługa klienta