Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 104-391

Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 104-391
Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 104-391
Powiększ
HELLA PAGID

Producent: HELLA PAGID

Seria: PRO

Kod produktu: 8DD355104-391

Jednostka: szt

Typ tarczy hamulcowej pełny Najczęściej wykonana z żeliwa tarcza hamulcowa składająca się z pojedynczego pierścienia części ścieralnej, która rozgrzewa się podczas hamowania. Najprostszej budowy typ tarczy hamulcowej, dostępnej na rynku części zamiennych w niskich cenach.
dowiedz się więcej...

Średnica [mm] 280

Grubość tarczy hamulcowej [mm] 18

Minimalna grubość [mm] 15,9

Wysokość [mm] 65,5

Wzór otworów/Ilosć otworów 05/07

Średnica otworu [mm] 118

Średnica otworu centrującego [mm] 73

Ciężar [kg] 7,5

Dodatkowe Elementy oraz Informacje bez sworznia mocującego koła

Powierzchnia pokryty dodatkową warstwą

Techniczny numer informacyjny 50616PRO

EAN 4082300369052

133,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa 8DD355104-391 HELLA PAGID

  • Typ tarczy hamulcowej:  pełny Najczęściej wykonana z żeliwa tarcza hamulcowa składająca się z pojedynczego pierścienia części ścieralnej, która rozgrzewa się podczas hamowania. Najprostszej budowy typ tarczy hamulcowej, dostępnej na rynku części zamiennych w niskich cenach.
    dowiedz się więcej...
  • Średnica [mm]:  280
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]:  18
  • Minimalna grubość [mm]:  15,9
  • Wysokość [mm]:  65,5
  • Wzór otworów/Ilosć otworów:  05/07
  • Średnica otworu [mm]:  118
  • Średnica otworu centrującego [mm]:  73
  • Ciężar [kg]:  7,5
  • Dodatkowe Elementy oraz Informacje:  bez sworznia mocującego koła
  • Powierzchnia:  pokryty dodatkową warstwą
  • Techniczny numer informacyjny:  50616PRO
Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
APEC DSK654
ATE 24011801081
ATE 418108
AUGRO 5290202P
BARUM BAR18108
BENDIX 561992B
BOSCH 0986478843
BOSCH 986478843
BOSCH BD743
BRADI 1152414
BREMBO 08590510
BREMBO 08590511
BREMBO 08590514
BREMBO 8960414
CITRO 1606308980
CITRO 4246J8
CITRO 4246J9
CITRO 4249C9
CITRO 4249H6
CITRO E169015
COMLINE ADC1534
DELPHI BG2845
FEBI 10563
FERODO DDF758
FERODO DDF7581
FIAT 1300500080
FTE BS4363
FTE BS4398
HELLAPAGID 355104381
HELLAPAGID 355104391
JURID 561992J
JURID 561992JC
MAPCO 15024
MGA D1139
MIN MDC993
NATIONAL NBD745
NK 209944
NK 319944
OBTEC 815272735
OPTIMAL BS4730
PAGID 50616
PAGID 50616PRO
PEUGE 1606308980
PEUGE 4246J8
PEUGE 4246J9
PEUGE 4249C9
PEUGE 4249H6
PEUGE E169015
QUINTON HA BDC4363
QUINTON HA BDC4398
REMSA 647300
ROADHOUS 647300
SBS 1815209944
SEBRO 5269
SKF 92073700
TEXTAR 92073700
TEXTAR 92073703
TRISCAN 812010139
TRISCAN 812010140
TRW DF2728
VALEO 186417
VALEO 197217
WAGNER WGR07581
ZIMMERMANN 180301000
ZIMMERMANN 180301020
ZIMMERMANN 180301070
ZIMMERMANN 180301072
ZIMMERMANN 180301075
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Tarcza hamulcowa 8DD355104391 HELLA PAGID

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie najpopularniejszy rodzaj hamulców wykorzystywany ...

Sprawdź Tarcze hamulcowe

Systemy hamulcowe marki Hella Pagid

Firma HELLA PAGID jest jedną z wiodących marek na rynku motoryzacyjnym. Zastosowane innowacyjne technologie oraz obecność na rynku międzynarodowym sprawia, że HELLA PAGID dąży skutecznie do osiągnięcia pozycji lidera w przemyśle samochodowym. 

Łączenie nowinek technologicznych z technologiami inżynieryjnymi sprawiło, że firma HELLA PAGID jest czołowym światowym dostawcą systemów hamulcowych na niezależnym rynku. 

Systemy ...

Szukaj cześci HELLA PAGID

Obsługa klienta