Weekend darmowej dostawy! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 102-051

Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 102-051
Tarcza hamulcowa HELLA PAGID 8DD 355 102-051
Powiększ
HELLA PAGID

Producent: HELLA PAGID

Seria: PRO

Kod produktu: 8DD355102-051

Jednostka: szt

Typ tarczy hamulcowej wentylowany zewnętrznie Wentylowana wersja tarczy hamulcowej, w której dodatkowo prócz wentylacji wewnętrznej, znajdują sie otwory wentylujące na mocowaniu tarczy do piasty koła, dzięki czemu podczas hamowania tarcza ma lepszą wentylacje, a gorące powietrze szybciej ucieka z obrębu hamulców.
dowiedz się więcej...

Średnica [mm] 266

Grubość tarczy hamulcowej [mm] 20,5

Minimalna grubość [mm] 18,5

Wysokość [mm] 27,4

Wzór otworów/Ilosć otworów 04/06

Średnica otworu [mm] 108

Średnica otworu centrującego [mm] 66

Ciężar [kg] 4,7

Dodatkowe Elementy oraz Informacje bez sworznia mocującego koła

Powierzchnia pokryty dodatkową warstwą

Techniczny numer informacyjny 52511PRO

EAN 4082300366716

120,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa 8DD355102-051 HELLA PAGID

  • Typ tarczy hamulcowej:  wentylowany zewnętrznie Wentylowana wersja tarczy hamulcowej, w której dodatkowo prócz wentylacji wewnętrznej, znajdują sie otwory wentylujące na mocowaniu tarczy do piasty koła, dzięki czemu podczas hamowania tarcza ma lepszą wentylacje, a gorące powietrze szybciej ucieka z obrębu hamulców.
    dowiedz się więcej...
  • Średnica [mm]:  266
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]:  20,5
  • Minimalna grubość [mm]:  18,5
  • Wysokość [mm]:  27,4
  • Wzór otworów/Ilosć otworów:  04/06
  • Średnica otworu [mm]:  108
  • Średnica otworu centrującego [mm]:  66
  • Ciężar [kg]:  4,7
  • Dodatkowe Elementy oraz Informacje:  bez sworznia mocującego koła
  • Powierzchnia:  pokryty dodatkową warstwą
  • Techniczny numer informacyjny:  52511PRO
Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
APEC DSK519
ATE 24012001331
ATE 24032001331
ATE 420133
ATE 520133
AUGRO 5294616P
BARUM BAR20133
BENDIX 561364B
BENDIX 561364BC
BOSCH 0986478268
BOSCH 0986478895
BOSCH 986478268
BOSCH BD214
BOSCH BD794
BRADI 1091624
BRADI 1091625
BRAKE ENG DI952580
BREMBO 09498720
BREMBO 09498721
BREMBO 09498724
BREMBO 9498721
BREMBO 9498724
CITRO 424697
CITRO 4246B1
CITRO 4246R3
CITRO 4246R5
CITRO 4246W5
CITRO 4246W6
CITRO 4249F0
CITRO 95632048
CITRO 95667809
CITRO E169002
COMLINE ADC1504V
DELPHI BG2387
DELPHI BG387
FEBI 10321
FERODO DDF192
FERODO DDF192C1
FTE BS3508
GALFER B1G22001331
HELLAPAGID 355102041
HELLAPAGID 355102051
JURID 561364J
JURID 561364JC
JURID 8290440
MAPCO 15415
MGA D991
MIN MDC990
NATIONAL NBD121
NK 209915
NK 319915
OBTEC 815272709V
OPTIMAL BS2400
PAGID 52511
PAGID 52511PRO
PEUGE 424697
PEUGE 4246B1
PEUGE 4246R3
PEUGE 4246R5
PEUGE 4246W5
PEUGE 4246W6
PEUGE 4249F0
PEUGE 95632048
PEUGE 95667809
PEUGE E169002
PIM P004
QUINTON HA BDC3508
REMSA 624010
ROADHOUS 624010
SBS 1815209915
SEBRO 3023
SEBRO 5290
TEXTAR 92048100
TEXTAR 92048103
TRISCAN 812010113
TRW DF1220
TRW DF2811
UBD 3403
VALEO 185084
VALEO 186027
VALEO 186198
WAGNER WGR01921
WUERTH 980820027
ZIMMERMANN 180201800
ZIMMERMANN 180201820
ZIMMERMANN 180201870
ZIMMERMANN 180201872
ZIMMERMANN 180201875
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Zamienniki
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Tarcza hamulcowa 8DD355102051 HELLA PAGID

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Ocena 0/5
0 opinii
Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie najpopularniejszy rodzaj hamulców wykorzystywany ...

Czytaj więcej o Tarcze hamulcowe

Systemy hamulcowe marki Hella Pagid

Firma HELLA PAGID jest jedną z wiodących marek na rynku motoryzacyjnym. Zastosowane innowacyjne technologie oraz obecność na rynku międzynarodowym sprawia, że HELLA PAGID dąży skutecznie do osiągnięcia pozycji lidera w przemyśle samochodowym. 

Łączenie nowinek technologicznych z technologiami inżynieryjnymi sprawiło, że firma HELLA PAGID jest czołowym światowym dostawcą systemów hamulcowych na niezależnym rynku. 

Systemy ...

Czytaj więcej o HELLA PAGID

Obsługa klienta