Tarcza hamulcowa BORG & BECK BBD4006

Tarcza hamulcowa BORG & BECK BBD4006
Tarcza hamulcowa BORG & BECK BBD4006
Powiększ
BORG & BECK

Producent: BORG & BECK

Kod produktu: BBD4006

Jednostka: szt

Średnica [mm] 266

Typ tarczy hamulcowej wentylowany Typ tarczy hamulcowej, w której pomiędzy dwoma talerzami części ścieralnej, znajduje się odstęp, dzięki któremu tarcza jest chłodzona podczas jazdy, a w przypadku hamowania gorące powietrze wyrzucane jest na zewnątrz podzespołu dzięki ułożonym pomiędzy talerzami, słupkom kierunkowym.
dowiedz się więcej...

Minimalna grubość [mm] 18,5

Wzór otworów/Ilosć otworów 4H

Średnica otworu centrującego [mm] 66,1

Wysokość zabudowy 27

Dla grubości tarczy hamulcowej [mm] 20,5

89,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa BBD4006 BORG & BECK

  • Średnica [mm]:  266
  • Typ tarczy hamulcowej:  wentylowany Typ tarczy hamulcowej, w której pomiędzy dwoma talerzami części ścieralnej, znajduje się odstęp, dzięki któremu tarcza jest chłodzona podczas jazdy, a w przypadku hamowania gorące powietrze wyrzucane jest na zewnątrz podzespołu dzięki ułożonym pomiędzy talerzami, słupkom kierunkowym.
    dowiedz się więcej...
  • Minimalna grubość [mm]:  18,5
  • Wzór otworów/Ilosć otworów:  4H
  • Średnica otworu centrującego [mm]:  66,1
  • Wysokość zabudowy:  27
  • Dla grubości tarczy hamulcowej [mm]:  20,5
Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
APEC DSK519
ATE 24.0120-0133.1
ATE 24032001331
ATE 420133
ATE 520133
BENDIX 561364B
BENDIX 561364BC
BENDIX 562045B
BOSCH 0 986 478 268
BOSCH 0 986 478 895
BOSCH 0986478268
BOSCH 0986478895
BOSCH 986478268
BOSCH BD214
BRAKE ENG 952580
BRAKE ENG DI952350
BRAKE ENG DI952580
BRAKE ENG DI955597
BREMBO 09.4987.10
BREMBO 09.4987.24
BREMBO 09.4987.76
BREMBO 09498710
BREMBO 09498720
BREMBO 09498721
BREMBO 09498724
BREMBO 09498776
CITRO 169002
CITRO 424697
CITRO 4246B1
CITRO 4246R3
CITRO 4246R5
CITRO 4246W5
CITRO 4246W6
CITRO 4249.F0
CITRO 4249F0
CITRO 95632048
CITRO 95667809
CITRO E169002
COMLINE ADC 1504V
DELPHI BG2387
DELPHI BG387
FEBI 10318
FEBI 10321
FERODO DDF192
FERODO DDF192-1
FERODO DDF1921
FERODO DDF192C-1
FERODO DDF192C1
FERODO DRF192
JURID 561364J
JURID 561364JC
JURID 562045J
JURID 82 904 40
JURID 8290440
LPR C1141V
MEYLE 11155210011
MIN MDC423
MIN MDC990
MOTAQUIP LVBD1403
MOTAQUIP VBD353
NK 209915
NK 319915
OPTIMAL BS-2400
PEUGE 424697
PEUGE 4246B1
PEUGE 4246R3
PEUGE 4246R5
PEUGE 4246W5
PEUGE 4246W6
PEUGE 4249F0
PEUGE 95632048
PEUGE 95667809
PEUGE E169002
PSA 00004246W6
PSA 4246.97
PSA 4246.B1
PSA 4246.R3
PSA 4246.R5
PSA 4246.W5
PSA 4246.W6
QUINTON HA BDC3508
QUINTON HA BDC3508P
QUINTON HA BDC4334
QUINTON HA BDC4342
SBS 1815209915
SBS 319915
SBS 3815209915
TEXTAR 92048100
TEXTAR 92048103
TEXTAR 98200 0481
TEXTAR 982000481
TEXTAR 98200048101
TRISCAN 812010113
TRW DF1220
TRW DF1220BP
TRW DF2811
UNIPART GBD523
ZIMMERMANN 180 2018 00
ZIMMERMANN 180.2018.00
ZIMMERMANN 180201800
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Tarcza hamulcowa BBD4006 BORG & BECK

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie najpopularniejszy rodzaj hamulców wykorzystywany ...

Sprawdź Tarcze hamulcowe

Poznaj produkty firmy Borg & Beck

Marka Borg & Beck to brytyjskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które funkcjonuje na rynku od ponad 100 lat. Charles Borg i Marshall Beck w roku 1903 założyli firmę, która specjalizowała się w produkcji narzędzi. Zaledwie kilka lat później marka stworzyła pierwsze sprzęgła przesuwne na kilkunastu rynkach samochodowych. Części firmy Borg & Beck szybko okazały się ogromnym sukcesem, a marka stała się znana na cały świat.

Od samego ...

Szukaj cześci BORG & BECK

Obsługa klienta