WEEKEND DARMOWEJ DOSTAWY! OD 99 PLN!
Do końca promocji pozostało:
4 4 4 4
6 6 6 6
3 3 3 3
5 5 5 5
1 1 1 1
3 3 3 3

Tarcza hamulcowa ALANKO 10305483 (Oś tylna)

Tarcza hamulcowa ALANKO  10305483 (Oś tylna)
Tarcza hamulcowa ALANKO 10305483 (Oś tylna)
Powiększ
ALANKO

Producent: ALANKO

Kod produktu: 10305483

Jednostka: szt

Felga - ilosć śrub 5

Lokalizacja w aucie Oś tylna

Ograniczenia producenta BREMBO

Średnica [mm] 245

Wysokość [mm] 39,5

Typ tarczy hamulcowej Pełny

Grubość tarczy hamulcowej [mm] 9,9

Minimalna grubość [mm] 8

Średnica piasty 1 [mm] 68

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Tarcza hamulcowa 10305483 ALANKO

  • Felga - ilosć śrub:  5
  • Lokalizacja w aucie:  Oś tylna
  • Ograniczenia producenta:  BREMBO
  • Średnica [mm]:  245
  • Wysokość [mm]:  39,5
  • Typ tarczy hamulcowej:  Pełny
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]:  9,9
  • Minimalna grubość [mm]:  8
  • Średnica piasty 1 [mm]:  68
Część znajduje się w kategorii: Tarcze hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 08.9136.10
A.B.S. 08.9136.11
A.B.S. 1.0106.5.6
A.B.S. 100124300
A.B.S. 100124320
A.B.S. 100331400
A.B.S. 100331420
A.B.S. 562192J
A.B.S. 6753.00
A.B.S. 815421042
A.B.S. 8E0.615.601B
A.B.S. 8E0615601B
A.B.S. 8E0615601P
A.B.S. BDC5307
A.B.S. BG3673
A.B.S. BS5307
A.B.S. BSF5307
A.B.S. HP57977
ABS 08.9136.10
ABS 08.9136.11
ABS 1.0106.5.6
ABS 100124300
ABS 100124320
ABS 100331400
ABS 100331420
ABS 17332OE
ABS 562192J
ABS 6753.00
ABS 815421042
ABS 8E0.615.601B
ABS 8E0615601B
ABS 8E0615601P
ABS BDC5307
ABS BG3673
ABS BS5307
ABS BSF5307
ABS HP57977
ALANKO 305483
ATE 24.01100261.1
ATE 410261
ATE_CN 24.01100261.1
ATE_CN 410261
H.HESS/ATE 24.01100261.1
H.HESS/ATE 410261
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Tarcza hamulcowa 10305483 ALANKO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Tarcza hamulcowa 10305483

Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe to typowy eksploatacyjny element samochodowego układu hamulcowego, który wymaga okresowej wymiany. Stan tarcz hamulcowych należy sprawdzać możliwe jak najczęściej z zachowaniem odpowiedniej regularności, ponieważ ich sprawność przekłada się na bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Nagła awaria układu hamulcowego może z kolei doprowadzić do bardzo groźnych konsekwencji.

Najczęstszym objawem zużytych tarcz hamulcowych jest tzw. bicie tarcz podczas hamowania samochodem, które da się wyczuć mocnymi drganiami na kierownicy. Taki objaw jest już stosunkowo niebezpieczny i to w zasadzie ostateczny znak dla kierowcy, by jak najszybciej wymienić tarcze na nowe. Zużycie tarcz dyktowane jest przede wszystkim stylem jazdy kierowcy. Im bardziej agresywny styl, tym szybsze zużycie się tarcz.

Producenci części do układów hamulcowych zalecają, by tarcze hamulcowe wymieniać w przedziale 60 000 a 80 000 kilometrów przebiegu. Nie jest to jednak sztywna reguła, bo wiele nadal zależeć będzie od stylu jazdy kierowcy. Dlatego najlepszym sposobem nadal pozostaje regularna kontrola stanu technicznego samochodu i sprawdzanie grubości oraz stanu tarcz.

Wybór nowych tarcz hamulcowych do samochodu nie należy do łatwych. Rynek części zamiennych do samochodów oferuje bardzo dużą ilość modeli tarcz do układu hamulcowego, dedykowanych wielu popularnym markom samochodów. Podczas wyboru najlepiej unikać kupowania zamienników nieznanych producentów i wybrać produkty znanych i cenionych marek. Tylko takie tarcze hamulcowe znajdziecie na iParts.pl.

Obsługa klienta