-10% NA CZĘŚCI SAMOCHODOWE! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
7 7 7 7
2 2 2 2
3 3 3 3
4 4 4 4
0 0 0 0
4 4 4 4

Szczęki hamulcowe - komplet TRW GS8631

Szczęki hamulcowe - komplet TRW  GS8631
Szczęki hamulcowe - komplet TRW GS8631
Powiększ
TRW

Producent: TRW

Kod produktu: GS8631

Jednostka: komplet na oś

Ograniczenia producenta BENDIX

Oznaczenie kontrolne E9 90R 027056

Średnica [mm] 203

Szerokość [mm] 38

EAN 3322936304319

80,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Szczęki hamulcowe - komplet GS8631 TRW

  • Ograniczenia producenta:  BENDIX
  • Oznaczenie kontrolne:  E9 90R 027056
  • Średnica [mm]:  203
  • Szerokość [mm]:  38
Część znajduje się w kategorii: Szczęki hamulcowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
A.B.S. 8136
ALFA 9947106
ALFA 9950814
APEC SHU539
ATE 03.0137-0262.2
BENDIX 362324B
BORG BECK BBS6234
BORG BECK BBS6316
BOSCH 0 986 487 295
BOSCH 0 986 487 872
BRAKE ENG SH1618
BREMBO S23508
DELPHI LS1575
FERODO FSB401
FIAT 0000009950814
FIAT 9947106
FTE BB1109A2
GIRLING 5186313
HELLA 8DB 355 002-061
JURID 362324J
LANCIA 9947106
LANCIA 0000009950814
MAG 360219192171
MAPCO 8026
METELLI 530002
METZGER MG654
MEYLE 214 533 0004
MGA M638
MIN MFR531
NK 2723580
PAGID H9230
PEX 6133
QH BENELUX 1673
QUINTON HA BS819
QUINTON HA BBF819
REMSA 418200
REMSA 4182.04
TEXTAR 84046501
TEXTAR 91046500
TEXTAR 98101046504
TRISCAN 810015580
TRISCAN 810015483
TRISCAN 810010008
TRUSTING 004008
VALEO 562589
ZIMMERMANN 109901048
ZIMMERMANN 109901047
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (10)

Opinie o Szczęki hamulcowe - komplet GS8631 TRW

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2015-07-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Kompletny zestaw szczęk hamulcowych, znakomita jakość
opinie puchar
2015-01-26
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
pasują idealnie, polecam
opinie puchar
2015-01-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam wszystkim zakup szczęk TRW
opinie puchar
2015-01-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam zakupy w tym sklepie. Szybko i sprawnie.
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
najlepsza jakość, polecam
opinie puchar
2014-12-31
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
wszystko ok, szczęki pasują bez problemu
opinie puchar
2014-12-31
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Polecam wszystkim firmę TRW. Szczęki bardzo dobre
opinie puchar
2014-12-27
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szczęki pasowały idealnie, polecam
opinie puchar
2013-12-11
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownia
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Rewelacyjna cena jak za firmowy komplet, miałem do wymiany sam napinacz ale okazało się, że niewiele drożej wyjdzie kupno tego kompletu ;)
opinie puchar
2013-05-20
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobrze zapakowany i znakomicie wykonany komplet szczęk, jak zwykle firma TRW pokazuje klasę. polecam!

Szczęki hamulcowe - komplet GS8631

Szczęki hamulcowe

Układ hamulcowy to bez wątpienia najważniejszy system bezpieczeństwa w każdym samochodzie. Proces hamowania samochodu na drodze nie mógłby się odbyć, gdyby nie szereg współpracujących ze sobą części samochodowych. Za jedne z najbardziej istotnych w układzie hamulcowym należy uznać szczęki hamulcowe.

Szczęki hamulcowe to bardzo popularne części samochodowe, które montuje się nawet w nowszych typach pojazdów. Ich zasada działania jest niezwykle prosta. Niestety tego samego nie można powiedzieć jeżeli dojdzie do konieczności ich wymiany - oprócz demontażu koła, trzeba zdjąć także bęben hamulcowy.

Z reguły w przypadku szczęk hamulcowych zwracamy uwagę na ich stan oraz grubość okładzin ciernych. Zbyt cienkie lub wręcz odklejające się trzeba będzie wymienić na nowe. Bardzo ważnym jest, by nie bagatelizować tej kwestii i nie odwlekać wymiany w czasie. Uszkodzona okładzina cierna może niestety zablokować koło samochodu i tym samym uniemożliwić kontynuację jazdy.

Układ oparty na bębnach hamulcowych i szczękach bardzo wielu kierowców oraz specjalistów z branży motoryzacyjnej uważa za archaiczny i co najgorsze zbyt skomplikowany w budowie. Okazuje się jednak, że mimo rzeczywiście stosunkowo skomplikowanej budowy układ bębnowy jest bardzo trwały, a ewentualna naprawa nie sprawia większych trudności.

Podstawa bezproblemowego funkcjonowania układu hamulcowego bębnowego jak i w przypadku pozostałych systemów w samochodzie, sprowadza się do regularnej kontroli i używania podczas okresowych wymian części zamiennych tyko najwyższej jakości.

TRW

TRW to marka części samochodowych znana niemal na całym świecie. Firma jest aktualnie jednym z liderów w branży motoryzacyjnej. Ogromne zakłady produkcyjne położone w 186 lokalizacjach pozwoliły na produkcję szerokiej gamy oryginalnych części samochodowych, a także części zamiennych dedykowanych na rynek wtórny.

Produkcję części zamiennych TRW rozpoczęło seryjnie w latach 60. Najpierw duży nacisk położony został na podzespoły elektroniki samochodowej, ale z czasem konsekwentnie uzupełniano katalog w części dedykowane kolejnym systemom i układom samochodowym.

Dzięki doskonałej jakości, części samochodowe TRW zyskały uznanie branży motoryzacyjnej na całym świecie. Według statystyk branżowych magazynów motoryzacyjnych jeden na trzy samochody w Europie, a także jeden na dwa samochody w Japonii jest wyposażony w części marki TRW. Części dedykowane są nie tylko samochodom osobowym, dostawczym, sportowym, ale także ciężarowym.

Obsługa klienta