-10% NA WSZYSTKIE AKCESORIA ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
2 2 2 2
0 0 0 0
6 6 6 6
2 2 2 2
8 8 8 8

Świeca żarowa SWAG 70 92 4483

Świeca żarowa SWAG  70 92 4483
Świeca żarowa SWAG 70 92 4483
Powiększ
SWAG

Producent: SWAG

Kod produktu: 70924483

Jednostka: szt

Długość [mm] 30

Rozmiar klucza 9

Napięcie [V] 11

Ciężar [kg] 0,030

Konstrukcja świec żarowych zdolny do nagrzewania wtórnego

EAN 4044688514592

54,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Świeca żarowa 70924483 SWAG

  • Długość [mm]:  30
  • Rozmiar klucza:  9
  • Napięcie [V]:  11
  • Ciężar [kg]:  0,030
  • Konstrukcja świec żarowych:  zdolny do nagrzewania wtórnego
Widok karty produktu w PDF: Świeca żarowa (SWAG 70924483)
Część znajduje się w kategorii: Świece żarowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALFA 46792355
ASHIKA B125
ASHIKA 01-00-021
AUTOMEGA 150095510
BERU GN 059
BOSCH 0 250 203 001
BREMI 26047
BRISK S559
BSG BSG 65-870-002
CHAMPION CH224
DELPHI HDS409
DENSO DG-170
DIPASPORT CND031N
DJ PARTS GP1197
DÜRER DG34151
ERA 886010
EUROREPAR 1616057080
EYQUEM 0911101190
FAE 74226
FAST FT82707
FEBI 24483
FIAT 46792355
GM 093178411
GM 93178411
HIDRIA H1 816
HKT B125
JAPANPAR B125
JAPANPAR CE-021
JAPKO B125
JAPKO 01021
KAGER 65-2107
KLAXCAR 41204z
LANCIA 46792355
LUCAS LP101
MAG 060900790606
MAG 062407170312
MAG 062900030304
MAPCO 7006
MAXGEAR 66-0047
MDR MGP-6021
METZGER H1 816
MEYLE 614 860 0004
MGA BP727
MOTAQUIP LVGP232
MOTAQUIP LVGP237
MOTAQUIP VGP232
MOTAQUIP VGP237
NGK 6092
OPEL 12 14 034
PEMEBLA JAPB125
PEMEBLA JAPCE-021
PEMEBLA JAPDG-170
SAAB 93 178 411
SMPE W654
STELLOX 201 103-SX
TOPRAN 207 143
VALEO 345131
VAUXH 93178411
VEMO V99-14-0016
WILMINK WG1054889
WILMINK WG1444219
WILMINK WG1461093
WILMINK WG1486154
WILMINK WG1497008
WILMINK WG1499347
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (2)

Opinie o Świeca żarowa 70924483 SWAG

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2015-07-30
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownia
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
bardzo dobry jakościowo produkt, cenowo też wypada fajnie, polecam
opinie puchar
2014-03-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
4/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Swag robi chyba najlepsze świece, miałem już różne i teraz wiem ze nie ma co kominować, bo te mnie nigdy nie zawiodły. Bezproblemowe palenie i rozruch gwarantowane

Świeca żarowa 70 92 4483

Świece żarowe

Osprzęt wysokoprężnej jednostki napędowej składa się z wielu elementów. Za jedne z kluczowych dla działania silnika Diesla należy uznać świece żarowe. To właśnie dzięki ich pracy dochodzi do rozruchu silnika, niezależnie od warunków atmosferycznych. Niestety świece, szczególnie w nowoczesnych samochodach, bardzo szybko ulegają zużyciu.

Awaria świec żarowych jest łatwa w diagnozie. Nowsze samochody wyposażono w odpowiedni sygnał informacyjny – kontrolka na desce rozdzielczej, która powiadamia kierowcę, że doszło do usterki świec żarowych. Niestety takiej kontrolki nie znajdziemy w starszych modelach samochodów i awarię należy zdiagnozować samodzielnie lub u mechanika.

Typowe objawy uszkodzonych świec żarowych to przede wszystkim nierówna praca silnika (pierwsze kilka minut od uruchomienia). Ponadto da się zauważyć szarpanie jednostki napędowej, wyraźny spadek mocny oraz problemy z rozruchem. Czarny dym z układu wydechowego podczas odpalania samochodu może być także zwiastunem uszkodzonych świec.

Z reguły uszkodzeniu ulega najpierw tylko jedna ze świec żarowych, dlatego niekiedy ciężko zauważyć poszczególne nieprawidłowości. Awaria kolejnej ze świec jednak wyraźnie pogorszy funkcjonowanie silnika i powyższe symptomy będą bardziej widoczne.

Do usterki świec żarowych dochodzi zwykle na skutek co najmniej kilku czynników. Za najczęstsze podaje się przegrzanie świec oraz kiepski stan układu wtryskowego. Ponadto za istotne należy uznać warunki eksploatacji. Jazda na krótkich odcinkach w dużym stopniu obciąży świece żarowe i skróci ich żywotność.

Wymiana świec żarowych to podstawowa z czynności obsługowych pojazdów z silnikiem Diesla.
Wybór świec żarowych nie należy do łatwych ze względu na obszerny wybór części zamiennych. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zapoznać się z opiniami na temat poszczególnych producentów.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X