-10% NA FILTRY SAMOCHODOWE! ODBIERZ KOD!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
7 7 7 7
0 0 0 0
2 2 2 2
0 0 0 0
8 8 8 8

Sonda lambda BOSCH Uniwersalny 0 258 986 615

Sonda lambda BOSCH Uniwersalny 0 258 986 615
Sonda lambda BOSCH Uniwersalny 0 258 986 615
Powiększ
BOSCH

Producent: BOSCH

Seria: Uniwersalny

Kod produktu: 0258986615

Jednostka: szt

Ilość przewodów 4

Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] 160000

EAN 3165144056461

224,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Sonda lambda 0258986615 BOSCH

  • Ilość przewodów:  4
  • Zalecany okres międzyprzeglądowy [km]:  160000
Część znajduje się w kategorii: Sonda lambda
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALFA 46447510
ALFA 46760863
ALFA 46760865
ALFA 46762182
ALFA 46764207
ALFA 46786048
AUDI 06A 906 262 AG
AUDI 077 906 265 J
BOSCH 0 258 006 010
BOSCH 0 258 006 014
BOSCH 0 258 006 015
BOSCH 0 258 006 017
BOSCH 0 258 006 020
BOSCH 0 258 006 022
BOSCH 0 258 006 026
BOSCH 0 258 006 027
BOSCH 0 258 006 028
BOSCH 0 258 006 029
BOSCH 0 258 006 033
BOSCH 0 258 006 034
BOSCH 0 258 006 035
BOSCH 0 258 006 039
BOSCH 0 258 006 040
BOSCH 0 258 006 046
BOSCH 0 258 006 055
BOSCH 0 258 006 056
BOSCH 0 258 006 057
BOSCH 0 258 006 058
BOSCH 0 258 006 063
BOSCH 0 258 006 064
BOSCH 0 258 006 095
BOSCH 0 258 006 096
BOSCH 0 258 006 099
BOSCH 0 258 006 100
BOSCH 0 258 006 117
BOSCH 0 258 006 118
BOSCH 0 258 006 123
BOSCH 0 258 006 124
BOSCH 0 258 006 125
BOSCH 0 258 006 126
BOSCH 0 258 006 127
BOSCH 0 258 006 128
BOSCH 0 258 006 146
BOSCH 0 258 006 155
BOSCH 0 258 006 156
BOSCH 0 258 006 159
BOSCH 0 258 006 160
BOSCH 0 258 006 161
BOSCH 0 258 006 162
BOSCH 0 258 006 163
BOSCH 0 258 006 164
BOSCH 0 258 006 165
BOSCH 0 258 006 166
BOSCH 0 258 006 167
BOSCH 0 258 006 168
BOSCH 0 258 006 170
BOSCH 0 258 006 171
BOSCH 0 258 006 172
BOSCH 0 258 006 173
BOSCH 0 258 006 174
BOSCH 0 258 006 175
BOSCH 0 258 006 176
BOSCH 0 258 006 179
BOSCH 0 258 006 180
BOSCH 0 258 006 181
BOSCH 0 258 006 182
BOSCH 0 258 006 183
BOSCH 0 258 006 184
BOSCH 0 258 006 185
BOSCH 0 258 006 186
BOSCH 0 258 006 189
BOSCH 0 258 006 190
BOSCH 0 258 006 191
BOSCH 0 258 006 193
BOSCH 0 258 006 196
BOSCH 0 258 006 197
BOSCH 0 258 006 199
BOSCH 0 258 006 201
BOSCH 0 258 006 202
BOSCH 0 258 006 203
BOSCH 0 258 006 204
BOSCH 0 258 006 206
BOSCH 0 258 006 207
BOSCH 0 258 006 208
BOSCH 0 258 006 209
BOSCH 0 258 006 210
BOSCH 0 258 006 213
BOSCH 0 258 006 214
BOSCH 0 258 006 215
BOSCH 0 258 006 216
BOSCH 0 258 006 217
BOSCH 0 258 006 218
BOSCH 0 258 006 219
BOSCH 0 258 006 220
BOSCH 0 258 006 221
BOSCH 0 258 006 222
BOSCH 0 258 006 225
BOSCH 0 258 006 226
BOSCH 0 258 006 229
BOSCH 0 258 006 230
BOSCH 0 258 006 231
BOSCH 0 258 006 232
BOSCH 0 258 006 233
BOSCH 0 258 006 234
BOSCH 0 258 006 235
BOSCH 0 258 006 236
BOSCH 0 258 006 237
BOSCH 0 258 006 238
BOSCH 0 258 006 239
BOSCH 0 258 006 240
BOSCH 0 258 006 241
BOSCH 0 258 006 242
BOSCH 0 258 006 243
BOSCH 0 258 006 244
BOSCH 0 258 006 245
BOSCH 0 258 006 246
BOSCH 0 258 006 247
BOSCH 0 258 006 248
BOSCH 0 258 006 249
BOSCH 0 258 006 250
BOSCH 0 258 006 255
BOSCH 0 258 006 256
BOSCH 0 258 006 257
BOSCH 0 258 006 258
BOSCH 0 258 006 259
BOSCH 0 258 006 260
BOSCH 0 258 006 261
BOSCH 0 258 006 262
BOSCH 0 258 006 263
BOSCH 0 258 006 264
BOSCH 0 258 006 268
BOSCH 0 258 006 269
BOSCH 0 258 006 270
BOSCH 0 258 006 271
BOSCH 0 258 006 272
BOSCH 0 258 006 273
BOSCH 0 258 006 274
BOSCH 0 258 006 275
BOSCH 0 258 006 276
BOSCH 0 258 006 277
BOSCH 0 258 006 281
BOSCH 0 258 006 282
BOSCH 0 258 006 283
BOSCH 0 258 006 284
BOSCH 0 258 006 285
BOSCH 0 258 006 286
BOSCH 0 258 006 287
BOSCH 0 258 006 288
BOSCH 0 258 006 289
BOSCH 0 258 006 290
BOSCH 0 258 006 291
BOSCH 0 258 006 292
BOSCH 0 258 006 294
BOSCH 0 258 006 295
BOSCH 0 258 006 296
BOSCH 0 258 006 297
BOSCH 0 258 006 305
BOSCH 0 258 006 306
BOSCH 0 258 006 307
BOSCH 0 258 006 308
BOSCH 0 258 006 309
BOSCH 0 258 006 310
BOSCH 0 258 006 311
BOSCH 0 258 006 312
BOSCH 0 258 006 313
BOSCH 0 258 006 314
BOSCH 0 258 006 315
BOSCH 0 258 006 316
BOSCH 0 258 006 317
BOSCH 0 258 006 318
BOSCH 0 258 006 319
BOSCH 0 258 006 320
BOSCH 0 258 006 321
BOSCH 0 258 006 322
BOSCH 0 258 006 323
BOSCH 0 258 006 324
BOSCH 0 258 006 325
BOSCH 0 258 006 326
BOSCH 0 258 006 327
BOSCH 0 258 006 328
BOSCH 0 258 006 329
BOSCH 0 258 006 332
BOSCH 0 258 006 333
BOSCH 0 258 006 334
BOSCH 0 258 006 335
BOSCH 0 258 006 336
BOSCH 0 258 006 337
BOSCH 0 258 006 338
BOSCH 0 258 006 339
BOSCH 0 258 006 340
BOSCH 0 258 006 341
BOSCH 0 258 006 342
BOSCH 0 258 006 343
BOSCH 0 258 006 346
BOSCH 0 258 006 347
BOSCH 0 258 006 348
BOSCH 0 258 006 349
BOSCH 0 258 006 350
BOSCH 0 258 006 351
BOSCH 0 258 006 352
BOSCH 0 258 006 353
BOSCH 0 258 006 354
BOSCH 0 258 006 355
BOSCH 0 258 006 356
BOSCH 0 258 006 359
BOSCH 0 258 006 360
BOSCH 0 258 006 361
BOSCH 0 258 006 362
BOSCH 0 258 006 363
BOSCH 0 258 006 364
BOSCH 0 258 006 369
BOSCH 0 258 006 370
BOSCH 0 258 006 371
BOSCH 0 258 006 372
BOSCH 0 258 006 375
BOSCH 0 258 006 376
BOSCH 0 258 006 377
BOSCH 0 258 006 378
BOSCH 0 258 006 379
BOSCH 0 258 006 382
BOSCH 0 258 006 383
BOSCH 0 258 006 384
BOSCH 0 258 006 385
BOSCH 0 258 006 386
BOSCH 0 258 006 387
BOSCH 0 258 006 388
BOSCH 0 258 006 389
BOSCH 0 258 006 390
BOSCH 0 258 006 392
BOSCH 0 258 006 393
BOSCH 0 258 006 394
BOSCH 0 258 006 395
BOSCH 0 258 006 396
BOSCH 0 258 006 397
BOSCH 0 258 006 398
BOSCH 0 258 006 399
BOSCH 0 258 006 404
BOSCH 0 258 006 405
BOSCH 0 258 006 406
BOSCH 0 258 006 407
BOSCH 0 258 006 411
BOSCH 0 258 006 420
BOSCH 0 258 006 421
BOSCH 0 258 006 422
BOSCH 0 258 006 423
BOSCH 0 258 006 429
BOSCH 0 258 006 430
BOSCH 0 258 006 431
BOSCH 0 258 006 432
BOSCH 0 258 006 442
BOSCH 0 258 006 443
BOSCH 0 258 006 444
BOSCH 0 258 006 445
BOSCH 0 258 006 465
BOSCH 0 258 006 466
BOSCH 0 258 006 467
BOSCH 0 258 006 468
BOSCH 0 258 006 469
BOSCH 0 258 006 470
BOSCH 0 258 006 471
BOSCH 0 258 006 472
BOSCH 0 258 006 484
BOSCH 0 258 006 485
BOSCH 0 258 006 486
BOSCH 0 258 006 525
BOSCH 0 258 006 526
BOSCH 0 258 006 527
BOSCH 0 258 006 528
BOSCH 0 258 006 535
BOSCH 0 258 006 536
BOSCH 0 258 006 544
BOSCH 0 258 006 545
BOSCH 0 258 006 563
BOSCH 0 258 006 564
BOSCH 0 258 006 578
BOSCH 0 258 006 579
BOSCH 0 258 006 582
BOSCH 0 258 006 583
BOSCH 0 258 006 584
BOSCH 0 258 006 585
BOSCH 0 258 006 588
BOSCH 0 258 006 609
BOSCH 0 258 006 610
BOSCH 0 258 006 621
BOSCH 0 258 006 622
BOSCH 0 258 006 623
BOSCH 0 258 006 624
BOSCH 0 258 006 654
BOSCH 0 258 006 655
BOSCH 0 258 006 656
BOSCH 0 258 006 657
BOSCH 0 258 006 722
BOSCH 0 258 006 723
BOSCH 0 258 006 751
BOSCH 0 258 006 752
BOSCH 0 258 006 753
BOSCH 0 258 006 754
BOSCH 0 258 006 773
BOSCH 0 258 006 774
BOSCH 0 258 006 775
BOSCH 0 258 006 782
BOSCH 0 258 006 783
BOSCH 0 258 006 847
BOSCH 0 258 006 848
BOSCH 0 258 006 953
BOSCH 0 258 006 964
BOSCH 0 258 006 970
BOSCH 0 258 006 971
BOSCH 0 258 006 978
BOSCH 0 258 006 979
BOSCH 0 258 006 980
BOSCH 0 258 006 981
BOSCH 0 258 006 988
BOSCH 0 258 006 991
BOSCH 0 258 010 046
CADIL 24402859
CHRYS 05099817AA
CHRYS 05099821AA
CHRYS 05269868AB
CHRYS 5099 817AA
CHRYS 5099 821AA
CHRYS 5269 868AB
CITRO 1628 QY
DACIA 77 00 103 504
DELPHI ES11069
DELPHI ES20011
DELPHI ES20108
DELPHI ES20115
DELPHI ES20162
DELPHI ES20165
DELPHI ES20167
DELPHI ES2031212B1
DELPHI ES2031811B1
DELPHI ES2034412B1
DENSO DOX0109
DENSO DOX0119
DENSO DOX-0150
FERRA 180915
FORD F5MF 9F472 BA
FORD F5MF 9F472 BB
FORD F5MF 9F472 B1B
FORD F5MF 9F472 B2B
FORD F5MF 9F472 DB
FORD F5MF 9F472 DC
FORD F5MZ 9F472 DB
FORD XL3Z 9F472 BA
FORD XL3Z-9F472-AA
FORD 1035595
GAUSS GO8416
GAUSS GO8454
GAUSS GO8462
GMC 24402859
GMC 24402860
GMC 24403860
GMC 9120293
GMC 9182000
HONDA 36531-P1R-004
HONDA 36531-P3F-G01
LAND ROVER MHK 0000 60
MAG 502 041 02
MAG 502 400 02
MERCEDES-BENZ A 001 540 05 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 07 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 37 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 38 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 46 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 47 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 50 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 51 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 60 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 70 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 71 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 73 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 74 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 75 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 76 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 80 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 85 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 87 17
MERCEDES-BENZ A 001 540 92 17
MERCEDES-BENZ 001 540 05 17
MERCEDES-BENZ 001 540 07 17
MERCEDES-BENZ 001 540 37 17
MERCEDES-BENZ 001 540 38 17
MERCEDES-BENZ 001 540 46 17
MERCEDES-BENZ 001 540 47 17
MERCEDES-BENZ 001 540 50 17
MERCEDES-BENZ 001 540 51 17
MERCEDES-BENZ 001 540 60 17
MERCEDES-BENZ 001 540 70 17
MERCEDES-BENZ 001 540 71 17
MERCEDES-BENZ 001 540 73 17
MERCEDES-BENZ 001 540 74 17
MERCEDES-BENZ 001 540 75 17
MERCEDES-BENZ 001 540 76 17
MERCEDES-BENZ 001 540 80 17
MERCEDES-BENZ 001 540 85 17
MERCEDES-BENZ 001 540 87 17
MERCEDES-BENZ 001 540 92 17
MERCEDES-BENZ 15400517
MERCEDES-BENZ 15400717
MERCEDES-BENZ 15403717
MERCEDES-BENZ 15403817
MERCEDES-BENZ 15404617
MERCEDES-BENZ 15405017
MERCEDES-BENZ 15405117
MERCEDES-BENZ 15406017
MERCEDES-BENZ 15407117
MERCEDES-BENZ 15407317
MERCEDES-BENZ 15407417
MERCEDES-BENZ 15407517
MERCEDES-BENZ 15407617
MERCEDES-BENZ 15408017
MERCEDES-BENZ 15408517
MERCEDES-BENZ 15408717
MERCEDES-BENZ 15409217
MERCEDES-BENZ 5406017
MITSUBISHI MD319788
MITSUBISHI MN158997
MOTAQUIP VOS615
NTK 0375
NTK 0376
NTK 0377
NTK 0378
NTK 0379
NTK 0380
NTK 0381
NTK 0382
NTK 0383
NTK 0384
NTK 0386
NTK 0387
NTK 0388
NTK 0389
NTK 0390
NTK 0391
NTK 0392
NTK 0394
NTK 0395
NTK 0396
NTK 0397
NTK 0398
NTK 0399
NTK 0400
NTK 1523
NTK 1593
NTK 1609
NTK 1610
NTK 1611
NTK 1612
NTK 1613
NTK 1614
NTK 1617
NTK 1618
NTK 1619
NTK 1620
NTK 1624
NTK 1626
NTK 1627
NTK 1629
NTK 1630
NTK 1704
NTK 1820
NTK 5747
NTK 5748
NTK 5750
NTK 5752
NTK 5753
NTK 5754
NTK 7864
NTK 7903
NTK 90356
OMNICRAFT 2376217
OPEL 24402859
OPEL 24403860
PEUGEOT E144004
PEUGEOT 1628 QY
PSA E 144 004
RENAULT 77 00 107 561
SAAB 45 70 909
SAAB 45 70 917
SAAB 45 71 477
SAAB 55353148
SAAB 55353149
SATUR 09182000
SATUR 24402859
SATUR 24403860
SATUR 9182000
SEAT 021 906 262 C
SEAT 06A 906 262 AG
SEAT 06A 906 262 AS
SEAT 06A 906 262 P
SEAT 06A 906 265 N
STEYRMOTOR 001 540 50 17
VW 021 906 262 C
VW 023 906 262
VW 030 906 262 L
VW 058 906 265 B
VW 058 906 265 C
VW 058 906 265 V
VW 06A 906 262 AG
VW 06A 906 262 AH
VW 06A 906 262 AJ
VW 06A 906 262 AK
VW 06A 906 262 AL
VW 06A 906 262 AS
VW 06A 906 262 BB
VW 06A 906 262 F
VW 06A 906 262 G
VW 06A 906 262 N
VW 06A 906 262 P
VW 06A 906 262 Q
VW 06A 906 262 R
VW 06A 906 265 M
VW 06A 906 265 N
VW 06C 906 265
VW 06C 906 265 A
VW 06C 906 265 E
VW 077 906 262 B
VW 077 906 262 C
VW 077 906 262 G
VW 077 906 265 AA
VW 077 906 265 AD
VW 077 906 265 AE
VW 077 906 265 AF
VW 077 906 265 H
VW 077 906 265 J
VW 077 906 265 K
VW 077 906 265 L
VW 077 906 265 R
VW 077 906 265 T
VW 078 906 265 AA
VW 078 906 265 N
VW 078 906 265 P
VW 078 906 265 T
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (30)

Opinie o Sonda lambda 0258986615 BOSCH

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-04-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Ostatnio miałem dość dziwny problem ze swoim samochodem. Chodziło o to, że auto miało mało mocy do 2000 obrotów. Na tyle mało, że ledwo się rozpędzał. Odczuwałem to szczególnie, gdy wolno wchodziłem w zakręt na dwójce i po wyjściu z zakrętu mam powiedzmy 1500 obrotów. Wzrost do tych 2000 obrotów trwał bardzo długo, a jak już go osiągnął był nagły strzał mocy i dalej już wszystko ok. Podpięcie pod komputer u mechanika pokazało, że wykres z sondy nie jest prawidłowy. Zdecydowałem się na ten model, bo wiem, że BOSCH to sprawdzona od lat marka, a kupując z wiadomego źródła, jakim jest iParts, mam pewność, że posłuży długie lata. Jeśli chodzi o wysyłkę, to nie mam zastrzeżeń, przesyłka dotarła szybko i była dobrze zabezpieczona. Obsługa w sklepie również na duży plus, chętnie udzielają odpowiedzi na pytania i są naprawdę profesjonalni.
opinie puchar
2019-03-05
5/5
Jakość:
4/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
4/5
Ogólne wrażenia
5/5
polecam. cena bdb
opinie puchar
2017-06-16
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Po zamontowaniu nie mam problemów z sondą lambda. Działa bez zarzutów. Skład mieszanki jest idealny.
opinie puchar
2017-06-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jak dla mnie ok. Użytkuję już kilka lat i nie ma z nią żadnych problemów. Byle działała jak najdłużej.
opinie puchar
2017-06-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Nie mogę o niej powiedzieć nic złego. Po sprowadzeniu auta z Niemiec pierwsze co zrobiłem to wymieniłem sondę lambda. Przejechałem na niej prawie 100 000km i sprzedałem auto. Ani raz mi się nie zepsuła.
opinie puchar
2017-06-12
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wart swej ceny sonda lambda. Nie miałem z nią żadnych problemów. Działa doskonale jako zamiennik.
opinie puchar
2017-06-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Doskonale działa jak na zamiennik. Spalanie spadło do zadowalającej wartość. Wszystko bezproblemowo działa :)
opinie puchar
2017-06-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Niedawno zakupiłem i nie mam żadnych problemów z sondą lambda. Kabel jest dość gruby i szczelny, okres międzyprzeglądowy jest bardzo długi Jak dla mnie 10/10.
opinie puchar
2017-06-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Nie mogę nic złego powiedzieć o firmie BOSCH. Sonda lambda sprawuje się bez najmniejszych problemów. Komputer jej nie odrzucił jak to się zdarza z niektórymi zamiennikami.
opinie puchar
2017-06-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Miałem problemy z samochodem- nierówno pracował silnik i okazało się że jest to wina sondy lambda. Po wymianie chodzi celująco. Okres między przeglądowy jest bardzo długi co jest na +
opinie puchar
2017-06-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Super chodzi już od dłuższego czasu. Jak dla mnie niezawodna firma. Zalecany okres przeglądowy wynosi 160k km u mnie działa już 200k km i nie mam z nią żadnych problemów.
opinie puchar
2017-03-27
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
sonda działa ok. wymieniłem jakieś pół roku temu.
opinie puchar
2017-02-28
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownia
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Ta sonda lambda jest zdecydowanie lepsza od tej co kupiłem poprzednio w innym sklepie. teraz wszystko działa naprawdę sprawnie i zadowolony jestem z tego zakupu i polecam ten sklep iparts każdemu.
opinie puchar
2016-11-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
pierwszy raz zrobiłem tutaj zakup części, kupiłem sonde lambda i działa bez zarzutów, jest wporządku i polecam ten sklep . Dobry wybór części samochodowych mają tutaj.
opinie puchar
2016-11-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobra sonda. Wcześniej kupiłem inną w innym sklepie i żaluje że odrazu nie wszedłem n aiParts bo ta sonda sprawdza się bardzo dobrze. Polecam te sonde lambda w tym sklpeie.
opinie puchar
2016-11-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobra sonda lambda. Śmiało możecie ją kupować w tym sklepie . jakościowo bardzo dobra a co do zakupu w Iparts to mistrzostwo. Zdecydowanie zachęcam
opinie puchar
2016-11-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Sonda sprawdza się bez zarzutów. Jest w pełni sprawna. Polecam tą sonde marki Bosch bo nie słyszałem złych opini jeszcze o niej a rozmawiałem z różnymi ludzmi ktorzy też ją mają.
opinie puchar
2016-11-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
sprawdzona sonda i polecam ją każdemu kto szuka dobrej jakościowo sondy do auta. Bosch ogólnie produkuje naprawdę dobre części do samochodów. Zdecydowanie polecam ten sklep znimi.
opinie puchar
2016-11-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Kumpel polecił mi ten sklep z częściami i kupiłem sonde lambda i jestem mile zaskoczony szybką realizacją zakupu noi sam produkt sprawdza się bardzo dobrze. Mogę polecić sklep dalej innym śmiało :)
opinie puchar
2016-11-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Sonda, którą kupiłem osttanio sprawuje się genialnie Sklep sprawdzony przezemnie już 3 razy także polecam śmialo zakupty tutaj.
opinie puchar
2016-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
BARDZO polecam! szybka obsługa , sprawdzona sonda. Pozdrawiam
opinie puchar
2016-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
produkt dobry. już go kiedyś miałm okazje sprawdzić dlatego zamowiłęm go ponownie
opinie puchar
2016-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
jestem zadowolony z zakupu takze polecam innym zakupy w tym sklepie?
opinie puchar
2015-07-31
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
wszystko ok. Zamówiłem i działa bez jakichkolwiek zarzutów
opinie puchar
2015-07-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bosch jest znany z wysokiej jakości i potwierdzam, jakość super, działanie i trwałość bardzo dobre
opinie puchar
2015-03-09
4/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
4/5
bardzo dobra czesc
opinie puchar
2015-01-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
działa polecam
opinie puchar
2014-12-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
POLECAM TE SONDĘ. TANIEJ NIŻ NA ALLEGRO !!!!!!!!! WYSYŁKA SUPER SZYBKA I WIEM OD KOGO KUPUJĘ !!
opinie puchar
2013-06-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wszystko w porządku. Polecam zakupy w tym sklepie.
opinie puchar
2013-04-30
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownia
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Wszystko OK!!!! PolecaM!!!

Sonda lambda 0 258 986 615

Sonda lambda

Sonda lambda to czujnik jakości spalin, który dostarcza szczegółowych informacji do układu sterowania silnikiem, czyli do tak zwanego systemu ECU, który montuje się w każdym nowym samochodzie. Warunki pracy tego elementu trzeba uznać za dosyć ciężkie – gorące spaliny, położenie narażone na kontakt z błotem i wodą, przyczyniające się procesów korozyjnych.

Sonda lambda to element, który psuje się jak każdy inny podzespół w samochodzie. Określenie żywotności sondy jest trudne. Zależy to od wielu czynników – m.in. od jakości paliwa oraz czystości silnika spalinowego. Sonda lambda jest podatna na spaliny, dlatego im brudniejsze spaliny, tym do szybszego jej zużycia dochodzi. Z reguły przyjmuje się, że element ten wytrzymuje przebieg w przedziale 50 – 100 tys. kilometrów.

Przy usterce sondy lambda z reguły zapala się kontrolka na desce rozdzielczej. To znak, ze trzeba wybrać się do mechanika, który sprawdzi przy pomocy komputera, na czym polega awaria. Trzeba mieć jednak na uwadze, że sonda lambda często psuje się w sposób nieco ukryty dla sterowników silnika i kontrolka wówczas się nie zapala. Objawem, który wtedy nastąpi będzie jednak znaczny wzrost zużycia paliwa i spadek mocy silnika.

Sondę lambda zaleca się wymienić w wyspecjalizowanym warsztacie. Samodzielna wymiana jest możliwa, ale wymaga dużej wiedzy motoryzacyjnej i konkretnych narzędzi. Zakupu Sondy lambda można z kolei dokonać na własną rękę. Podczas zakupu warto porzucić chęć oszczędności i kupić zamiennik od jednej ze znanych i cenionych w branży firm.

BOSCH

Bosch to prawdopodobnie najbardziej znana marka części samochodowych na całym świecie. Produkcja firmy skupia się na kilku segmentach. Każda z części zamiennych Bosch charakteryzuje się doskonałą jakością i niezawodnością. Zarówno rynek części zamiennych, jak i producenci popularnych samochodów zaufali częściom Bosch m.in. z powodu ich stosunkowo niskiej awaryjności.

Części zamienne Bosch to czołowe pozycje w branży motoryzacyjnej. Podzespoły niemieckiej marki można znaleźć nie tylko na niezależnym rynku części zamiennych, ale także na pierwszym montażu wielu marek samochodów, w tym także pojazdów klasy premium. Katalog części Bosch jest mocno rozbudowany i dedykowany większości samochodów osobowych.

Niemiecka marka słynie przede wszystkim z wysokiej jakości oferowanych części samochodowych. Przed opuszczeniem linii produkcyjnych, części poddaje się wielokrotnym testom. Rygorystyczne podejście do procesów produkcyjnych pozwala uzyskać jedne z najlepszych części zamiennych do aut na rynku motoryzacyjnym.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X