ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 20 PLN NA PIERWSZE ZAKUPY!
Do końca promocji pozostało:
5 5 5 5
9 9 9 9
1 1 1 1
3 3 3 3
5 5 5 5
0 0 0 0

Rozszerzenie, błotnik KLOKKERHOLM 5023597 (Z tyłu z lewej)

Rozszerzenie, błotnik KLOKKERHOLM  5023597 (Z tyłu z lewej)
Rozszerzenie, błotnik KLOKKERHOLM 5023597 (Z tyłu z lewej)
Powiększ
KLOKKERHOLM

Producent: KLOKKERHOLM

Kod produktu: 5023597

Jednostka: szt.

Lokalizacja w aucie: Z tyłu z lewej

Nie dla wariantu wyposażenia: Sport, GSI

EAN: 5714270136219

Stan: Fabrycznie nowy

52,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Rozszerzenie, błotnik 5023597 KLOKKERHOLM

Parametry
Lokalizacja w aucie:  Z tyłu z lewej
Nie dla wariantu wyposażenia:  Sport, GSI
Część znajduje się w kategorii: Błotnik i części montazowe
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
KARL/TONGY OP01002MALV
OPEL 01 72 890
OPEL 09227305
WEZEL 3777523
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Rozszerzenie, błotnik 5023597 KLOKKERHOLM

Opinie użytkowników nt. części:

Co sądzisz o produkcie: Rozszerzenie, błotnik?

Jakość:
Precyzja:
Ocena działania
Ocena użytkownika
Ogólne wrażenia
Twój nick:
Opinia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Rozszerzenie, błotnik 5023597

Błotnik i części montazowe

Błotnik to część samochodowa odpowiedzialna za ochronę elementów podwozia. Dobry błotnik uchroni wszelkie elementy podwozia przed uszkodzeniem, jak również nadmiernym zanieczyszczeniem, które może prowadzić do rozmaitych awarii i niesprawności. Ponadto, błotnik ma za zadanie nadać nadwoziu właściwego kształtu. Jest to zatem element w znacznym stopniu wpływający na estetykę pojazdu.

Sam montaż błotnika nie jest trudny, o ile element ten oraz części montażowe zostaną odpowiednio dobrane. Konieczne jest dostosowanie wymiarów błotnika do danego modelu pojazdu. Rzecz w tym, iż poszczególne części nadwozia i podwozia w każdym samochodzie przyjmują nieco inne rozmiary i kształty, przez co również błotniki muszą być do nich dopasowane.

Kupując błotnik i części montażowe, warto zwrócić uwagę na ich jakość wykonania. Zróżnicowanie pod tym względem jest bowiem na rynku bardzo duże. Obok najwyższej jakości trwałych części pojawiają się również błotniki o nierównomiernych kształtach, podatne na uszkodzenia mechaniczne i nie tylko. Jakość części montażowych jest nie mniej ważna, aby uniknąć poluzowania błotnika lub też jego całkowitego odpadnięcia, które jest nie tylko kłopotliwe, ale wręcz niebezpieczne.

Zawsze wtedy, gdy błotnik ulegnie uszkodzeniu lub zużyciu, należy go wymienić. Zadrapania czy odkształcenia to główne powody wymiany błotnika. Warto również zwracać uwagę na części montażowe, gdyż korozja bądź ścięcie śruby mogą oznaczać, iż ze względu na długi czas eksploatacji cały błotnik jest do wymiany.

KLOKKERHOLM

Klokkerholm to duńskie przedsiębiorstwo dystrybuujące części samochodowe. Firma przez lata budowała swoją pozycję, aby stać się jedną z marek dominujących w krajach Europy Północnej. W ofercie firmy znajdują się rozmaite autoczęści. Obecne są wśród nich najważniejsze podzespoły samochodowe, w tym elementy układu napędowego, zawieszenia czy układu hamulcowego. Ponadto, w asortymencie znajdują się również części silnika Klokkerholm.

Firma produkuje również wysokiej jakości chłodnice zarówno wody, jak i oleju oraz klimatyzacji. Chłodnice Klokkerholm są cenione za efektywność, jak również długi czas eksploatacji. Dzisiaj oferta firmy Klokkerholm jest w zasadzie kompleksowa. Katalog produktów Klokkerholm zaspokaja potrzeby niemal wszystkich kierowców w Europie. Warto podkreślić, że oferta dystrybutora stale jest poszerzana o nowe pozycje.

Dystrybutor części samochodowych Klokkerholm starannie dobiera autoczęści, które włącza do swojej oferty. Zanim zostaną one wystawione na sprzedaż, podlegają szeregowi testów kontrolnych. Restrykcyjna ocena produktów pozwala utrzymać najwyższą ich jakość, co przekłada się na docenienie ze strony klientów. Nie bez powodu z początku niewielka duńska firma z czasem stała się liderem regionu oraz zaczęła pojawiać się na innych rynkach. Obecnie autoczęści Klokkerholm są dostępne nie tylko w krajach skandynawskich, ale również w innych częściach Europy, w tym w Polsce.

Obsługa klienta