Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
6 6 6 6
2 2 2 2
4 4 4 4
3 3 3 3
9 9 9 9

Rozrusznik MAHLE MS 482

Rozrusznik MAHLE MS 482
Rozrusznik MAHLE MS 482
Powiększ
MAHLE

Producent: MAHLE

Kod produktu: MS482

Jednostka: szt

Napięcie [V] 12

Moc znamionowa [kW] 3,6

Ilość zębów 9

Średnica flanszy [mm] 89,0

Kąt mocowania [stopień] 45,0

Liczba otworów do mocowania 3

Średnica punktów mocowania [mm] 127,0

Otwór - śr. 1 [mm] 11,0

Zacisk 31

Artykuł oraz informacja uzupełniająca Nieprzepuszczający oleju

Dla głębokożci koła zamachowego [mm] 51,0

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Rozrusznik MS482 MAHLE

 • Napięcie [V]:  12
 • Moc znamionowa [kW]:  3,6
 • Ilość zębów:  9
 • Średnica flanszy [mm]:  89,0
 • Kąt mocowania [stopień]:  45,0
 • Liczba otworów do mocowania:  3
 • Średnica punktów mocowania [mm]:  127,0
 • Otwór - śr. 1 [mm]:  11,0
 • Zacisk:  31
 • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  Nieprzepuszczający oleju
 • Dla głębokożci koła zamachowego [mm]:  51,0
Widok karty produktu w PDF: Rozrusznik (MAHLE MS 482)
Część znajduje się w kategorii: Rozrusznik
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AVF IM 408
BOSCH 0001401069
BOSCH 0001413014
BOSCH 0001418008
VOLVO 240525
VOLVO 6643901
VOLVO 7240525
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Rozrusznik MS482 MAHLE

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Rozrusznik MS 482

Rozrusznik

Rozrusznik to podstawowy element osprzętu silnika spalinowego, którego praca jest bardzo krótka, ale pozwala na bardzo ważną czynność, czyli na odpalenie samochodu. To część samochodowa, która jest de facto silnikiem prądu stałego. Rola rozrusznika sprowadza się do wprawienia silnika spalinowego w ruch.

Budowa rozrusznika samochodowego jest stosunkowo prosta. To zaledwie kilka elementów składowych: zewnętrzna obudowa, mechanizm sprzęgający, wirnik, cewka i szczotki oraz elektromagnes, który odpowiada za załączanie.

Rozrusznik to element, który po jakimś czasie ulega usterkom. Najprostszy sposób rozpoznania awarii rozrusznika to problem z rozruchem silnika. Jeżeli po przekręceniu kluczyka w stacyjce rozrusznik nie rozpoczyna pracy a silnik nie odpala, to diagnoza może być tylko jedna – awaria rozrusznika samochodowego. Usterkę można rozpoznać po charakterystycznym odgłosie pukania.

Naprawa rozrusznika polega na jego wymianie na nowy. To najprostszy i zarazem najbardziej skuteczny sposób. Koszt być może nie należy do najniższych, ale nie jest to element, który wymienia się regularnie, ze wskazaniem na interwały podane w instrukcji obsługi samochodu. Rozruszniki samochodowe wytrzymują bowiem długie lata, dlatego warto zainwestować w fabrycznie nowy, dobrej jakości produkt.

Rozrusznik to bardzo ważna część samochodowa od której zależy to, czy w ogóle wyjedziemy samochodem z garażu. Po sprawdzone auto części, w tym rozruszniki wielu znanych marek, zapraszamy do naszej oferty.

MAHLE

Niemiecki producent części samochodowych – Mahle – to korporacja, której działalność dociera niemal do wszystkich części świata. Słynące z wydajności silniki Mahle pojawiają się w pojazdach na każdym kontynencie. Części silnika marki Mahle są cenione za wysoką odporność termiczną, lekkość oraz wytrzymałość mechaniczną. W ostatnich latach producent coraz większy nacisk kładzie również na kwestie środowiska, tworząc silniki ograniczające emisję spalin. Korporacja motoryzacyjna Mahle produkuje również przygotowane do znoszenia skrajnych obciążeń, turbosprężarki. Pomimo działania na najwyższych obrotach, pracę turbosprężarki Mahle cechuje relatywnie niewielki hałas.

Producent części samochodowych Mahle uchodzi również za przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji elementów układów filtracyjnych. W asortymencie znajdują się zarówno filtry paliwa i oleju, jak również filtry powietrza i kabinowe. Nie rezygnując ze skuteczności filtrów, eksperci pracujący dla Mahle stale zwiększają także ich wydajność. Osobną gałąź działalności firmy Mahle stanowią części układu chłodzenia oraz elementy kategoryzowane w obszarze elektroniki/mechatroniki.

Niemiecki producent Mahle dysponuje około 170 fabrykami na całym świecie, natomiast inżynierowie pracujący dla marki udoskonalają podzespoły w 30 centrach badawczych. Części zamienne Mahle dostępne na rynku wtórnym wyróżnia najwyższa jakość, ponieważ powstają według tego samego wzorca, co części oryginalne, zamawiane przez takich producentów, jak np. Skoda, Suzuki, Mercedes czy Audi.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X