Rozrusznik MAHLE MS 375

Rozrusznik MAHLE  MS 375
Rozrusznik MAHLE MS 375
Powiększ
MAHLE

Producent: MAHLE

Kod produktu: MS375

Jednostka:

Napięcie [V] 12

Moc znamionowa [kW] 0,9

Ilość zębów 10

Podział zębów 10,48

Średnica flanszy [mm] 65,5

Kąt mocowania [stopień] -32,0

Liczba otworów do mocowania 4

Dla głębokożci koła zamachowego [mm] 2,0

Wymiar gwintu M 10

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Rozrusznik MS375 MAHLE

  • Napięcie [V]:  12
  • Moc znamionowa [kW]:  0,9
  • Ilość zębów:  10
  • Podział zębów:  10,48
  • Średnica flanszy [mm]:  65,5
  • Kąt mocowania [stopień]:  -32,0
  • Liczba otworów do mocowania:  4
  • Dla głębokożci koła zamachowego [mm]:  2,0
  • Wymiar gwintu:  M 10
Widok karty produktu w PDF: Rozrusznik (MAHLE MS 375)
Część znajduje się w kategorii: Rozrusznik
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
BOSCH 0001208515
BOSCH 0001208526
BOSCH 0001208528
BOSCH 0001208717
BOSCH 0986010310
BOSCH 0986010311
BOSCH 0986015010
BOSCH 0986015011
DELPHI LRS00436
DELPHI LRS00505
DUCEL 453052
DUCEL 534029
DUCEL 534031
DUCEL 534042
DUCEL 534043
MAG 9432 511 07
MAG 9432 514 54
MAG MSR 364
MAG MSR 435
PAR 100 714 U
PAR 104 326 H
PAR 310 146 G
PAR D 9 E 39
PAR D 9 E 52
PAR D 9 E 72
PAR D 9 E 76
PAR D 9 E 77
PAR D 9 E 771
PAR D 9 E 772
PAR D 9 E 773
PAR D 9 E 774
RENAULT 00 00 434 120
RENAULT 77 00 703 490
RENAULT 77 00 758 217
RENAULT 77 01 349 264
RENAULT 77 01 351 027
RENAULT 77 01 499 247
RENAULT 77 01 499 467
RENAULT 77 09 758 174
VALEO 432 510
VALEO 432 566
VALEO 432 581
VALEO 432 590
VALEO 433 249
VALEO ND 058
VALEO ND 073
VALEO ND 114
VOLVO 3412455
VOLVO 3430012
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Rozrusznik MS375 MAHLE

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Rozrusznik MS 375

Rozrusznik

Rozrusznik to podstawowy element osprzętu silnika spalinowego, którego praca jest bardzo krótka, ale pozwala na bardzo ważną czynność, czyli na odpalenie samochodu. To część samochodowa, która jest de facto silnikiem prądu stałego. Rola rozrusznika sprowadza się do wprawienia silnika spalinowego w ruch.

Budowa rozrusznika samochodowego jest stosunkowo prosta. To zaledwie kilka elementów składowych: zewnętrzna obudowa, mechanizm sprzęgający, wirnik, cewka i szczotki oraz elektromagnes, który odpowiada za załączanie.

Rozrusznik to element, który po jakimś czasie ulega usterkom. Najprostszy sposób rozpoznania awarii rozrusznika to problem z rozruchem silnika. Jeżeli po przekręceniu kluczyka w stacyjce rozrusznik nie rozpoczyna pracy a silnik nie odpala, to diagnoza może być tylko jedna – awaria rozrusznika samochodowego. Usterkę można rozpoznać po charakterystycznym odgłosie pukania.

Naprawa rozrusznika polega na jego wymianie na nowy. To najprostszy i zarazem najbardziej skuteczny sposób. Koszt być może nie należy do najniższych, ale nie jest to element, który wymienia się regularnie, ze wskazaniem na interwały podane w instrukcji obsługi samochodu. Rozruszniki samochodowe wytrzymują bowiem długie lata, dlatego warto zainwestować w fabrycznie nowy, dobrej jakości produkt.

Rozrusznik to bardzo ważna część samochodowa od której zależy to, czy w ogóle wyjedziemy samochodem z garażu. Po sprawdzone auto części, w tym rozruszniki wielu znanych marek, zapraszamy do naszej oferty.

MAHLE

Niemiecki producent części samochodowych – Mahle – to korporacja, której działalność dociera niemal do wszystkich części świata. Słynące z wydajności silniki Mahle pojawiają się w pojazdach na każdym kontynencie. Części silnika marki Mahle są cenione za wysoką odporność termiczną, lekkość oraz wytrzymałość mechaniczną. W ostatnich latach producent coraz większy nacisk kładzie również na kwestie środowiska, tworząc silniki ograniczające emisję spalin. Korporacja motoryzacyjna Mahle produkuje również przygotowane do znoszenia skrajnych obciążeń, turbosprężarki. Pomimo działania na najwyższych obrotach, pracę turbosprężarki Mahle cechuje relatywnie niewielki hałas.

Producent części samochodowych Mahle uchodzi również za przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji elementów układów filtracyjnych. W asortymencie znajdują się zarówno filtry paliwa i oleju, jak również filtry powietrza i kabinowe. Nie rezygnując ze skuteczności filtrów, eksperci pracujący dla Mahle stale zwiększają także ich wydajność. Osobną gałąź działalności firmy Mahle stanowią części układu chłodzenia oraz elementy kategoryzowane w obszarze elektroniki/mechatroniki.

Niemiecki producent Mahle dysponuje około 170 fabrykami na całym świecie, natomiast inżynierowie pracujący dla marki udoskonalają podzespoły w 30 centrach badawczych. Części zamienne Mahle dostępne na rynku wtórnym wyróżnia najwyższa jakość, ponieważ powstają według tego samego wzorca, co części oryginalne, zamawiane przez takich producentów, jak np. Skoda, Suzuki, Mercedes czy Audi.

Obsługa klienta