DNI DARMOWEJ DOSTAWY OD 99 PLN! KOD: DARMOWA
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
3 3 3 3
3 3 3 3
1 1 1 1
2 2 2 2
1 1 1 1

Rozrusznik HC-CARGO 115875

Rozrusznik HC-CARGO  115875
Rozrusznik HC-CARGO 115875
Powiększ
HC-CARGO

Producent: HC-CARGO

Kod produktu: 115875

Jednostka: szt.

Napięcie [V]: 24

Moc znamionowa [kW]: 5.5

Kierunek obrotów: Zgodnie z ruchem wskazówek zegara

Średnica flanszy [mm]: 92.00

Ilość zębów: 12

Liczba otworów do mocowania: 3

Ilość otworów gwintowanych: 0

Jakosć: OE

Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: 47.00

Stan: Fabrycznie nowy

3,00 Cena zawiera VAT
Zapytaj o dostępność

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Do darmowej dostawy brakuje: 359 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Rozrusznik 115875 HC-CARGO

Parametry
Napięcie [V]:  24
Moc znamionowa [kW]:  5.5
Kierunek obrotów:  Zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Średnica flanszy [mm]:  92.00
Ilość zębów:  12
Liczba otworów do mocowania:  3
Ilość otworów gwintowanych
Jakosć:  OE
Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]:  47.00
Widok karty produktu w PDF: Rozrusznik (HC-CARGO 115875)
Część znajduje się w kategorii: Rozrusznik
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AD KUHNER 255259
BOSCH 0986025460
CASCO CST35631
CASCO CST35669
ERA 220563
HC-PARTS CS1472
HC-PARTS CS1573
HELLA 8EA738259-281
LUCAS LRS02455
MITSUBISHI M009T62172
MITSUBISHI M009T62173
MITSUBISHI M009T64171
MITSUBISHI M009T64171ZT
MITSUBISHI M009T66371
MITSUBISHI M9T62172
MITSUBISHI M9T62173
MITSUBISHI M9T64171
MITSUBISHI M9T64171ZT
MITSUBISHI M9T66371
PSH 811.516.123
RENAULT 5001866293
RENAULT 7420714203
RENAULT 7421632125
UNIPOINT STR-7903
VALEO 438241
VALEO FS60PR172
VOLVO 20572417
VOLVO 20714203
VOLVO 20891242
VOLVO 21632125
VOLVO 21632127
VOLVO 22602940
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Rozrusznik 115875 HC-CARGO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Rozrusznik 115875

Rozrusznik

Rozrusznik to podstawowy element osprzętu silnika spalinowego, którego praca jest bardzo krótka, ale pozwala na bardzo ważną czynność, czyli na odpalenie samochodu. To część samochodowa, która jest de facto silnikiem prądu stałego. Rola rozrusznika sprowadza się do wprawienia silnika spalinowego w ruch.

Budowa rozrusznika samochodowego jest stosunkowo prosta. To zaledwie kilka elementów składowych: zewnętrzna obudowa, mechanizm sprzęgający, wirnik, cewka i szczotki oraz elektromagnes, który odpowiada za załączanie.

Rozrusznik to element, który po jakimś czasie ulega usterkom. Najprostszy sposób rozpoznania awarii rozrusznika to problem z rozruchem silnika. Jeżeli po przekręceniu kluczyka w stacyjce rozrusznik nie rozpoczyna pracy a silnik nie odpala, to diagnoza może być tylko jedna – awaria rozrusznika samochodowego. Usterkę można rozpoznać po charakterystycznym odgłosie pukania.

Naprawa rozrusznika polega na jego wymianie na nowy. To najprostszy i zarazem najbardziej skuteczny sposób. Koszt być może nie należy do najniższych, ale nie jest to element, który wymienia się regularnie, ze wskazaniem na interwały podane w instrukcji obsługi samochodu. Rozruszniki samochodowe wytrzymują bowiem długie lata, dlatego warto zainwestować w fabrycznie nowy, dobrej jakości produkt.

Rozrusznik to bardzo ważna część samochodowa od której zależy to, czy w ogóle wyjedziemy samochodem z garażu. Po sprawdzone auto części, w tym rozruszniki wielu znanych marek, zapraszamy do naszej oferty.

Obsługa klienta