Nowe linie produktowe SKF! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
8 8 8 8
2 2 2 2
0 0 0 0
5 5 5 5
9 9 9 9

Rozrusznik BOSCH F 042 002 028

Rozrusznik BOSCH  F 042 002 028
Rozrusznik BOSCH F 042 002 028
Powiększ

Producent: BOSCH

Kod produktu: F042002028

Jednostka: szt

Napięcie znamionowe 12

Kierunek obrotów Zgodnie z ruchem wskazówek zegara

EAN 4047024945425

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Rozrusznik

  • Napięcie znamionowe:  12
  • Kierunek obrotów:  Zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Widok karty produktu w PDF: Rozrusznik (BOSCH F 042 002 028)
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ACDELCO 336 1208
AES 17751N
ARROWHEAD SBO0086
AUDI 000 110 706 8
AUDI 053 911 023
AUDI 053 911 023 A
AUDI 058 911 023 B
AUDI 058 911 023 BX
AUDI 06B 911 023
BOSCH 0 001 108 002
BOSCH 0 001 108 009
BOSCH 0 001 108 010
BOSCH 0 001 110 002
BOSCH 0 986 016 330
BOSCH 0001107012
BOSCH 0001107013
BOSCH 0001107017
BOSCH 0001107018
BOSCH 0001107054
BOSCH 0001107055
BOSCH 0001107068
BOSCH 0001107069
BOSCH 0001107073
BOSCH 0001107074
BOSCH 0001112005
BOSCH 0001112006
BOSCH 0001112013
BOSCH 0001112014
BOSCH SR0404X
BOSCH SR0408X
BOSCH SR0412X
BOSCH SR0416X
BOSCH SR0421X
BOSCH SR0483X
BOSCH SR10X
BOSCH SR33X
BOSCH SR34X
DELCOREMY DRS6330
FAE 6786
HC-CARGO 112321
HC-PARTS CS612
HELLA 8EA730182001
RELIA 61557
REMY-CN DRS6330
SEAT 036 911 023 S
SKODA 06B 911 023
TRW LRS00990
TRW LRS990
UNIPOINT STR-2035
UNIPOINT STR2035A
VW 000 110 706 8
VW 020 911 023
VW 020 911 023 F
VW 020 911 024 A
VW 02A 911 023 A
VW 02A 911 023 D
VW 02A 911 023 E
VW 02A 911 023 L
VW 02A 911 024 D
VW 02B 911 023 B
VW 035 911 023 N
VW 053 911 023
VW 053 911 023 A
VW 053 911 023 B
VW 05391123
VW 058 911 023 A
VW 058 911 023 B
VW 058 911 023 BX
VW 068 911 023 G
VW 068 911 024 K
VW 06B 911 023
VW 06B 911 023 X
VW 06B91123
WAI 17751N
WAI 2137
WAI 21945BO
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (13)

Opinie o Rozrusznik

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2019-07-24
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Samochód zapala jak tylko zobaczy kluczyk,polecam rozrusznik BOSCH
opinie puchar
2017-10-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
zdecydowanie bardzo opłaca się kupić ten nowy rozrusznik niż próbować reanimować stary... nigdy nie wiadomo co się okaże w starym a tutaj w tej samej cenie jest nowy
opinie puchar
2017-06-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Nie ma co wydawać tyle pieniędzy na oryginalny rozrusznik. Według mnie sprawuje się wręcz identycznie co ten z markowego salonu. Jak dotąd nie miałem problemu z uruchomieniem silnika. xD
opinie puchar
2017-06-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bosch to jedna z najlepszych marek i nie myliłem się wybierając rozrusznik z ich firmy. Jestem bardzo zadowolony z produktu. Samochód zaczął działać jak nowy. Na dodatek muszę podziękować obsłudze firmy iParts.pl, która mi go doradziła.
opinie puchar
2016-12-21
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
bardzo dobry rozrusznik marki Bosch. Polecił mi go mój znajomy mechanik i działa bez zarzutów. bardzo fajny sklep z częściami. Polecam zakupy tutaj.
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Kupiłem niedawno rozrusznik Boscha i jestem zadowolony z zakupu. Bardzo dobry rozrusznik i to już kolejny zakup w tym sklepie z uwagi na bardzo duży wybór części. Zawsze znajde to czego szukam także bardzo polecam raz jeszcze.
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Silnik w moim samochodzie chodzi bardzo dobrze z tym rozrusznikiem. Zdecydowanie polecam . Moi znajomi często kupują tutaj części i polecili mi ten sklep i faktycznie mają bardzo dobre części.
opinie puchar
2016-11-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
sprawdzony rozrusznic także jak najbardziej mogę go dalej polecac innym i do tego dobra cena.
opinie puchar
2016-11-07
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
WSZYSTKO OTRZYMALEM ELEGANCKO ZAPAKOWANE. pOLECAM
opinie puchar
2015-09-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
POLECAM. CENA BARDZO DOBRA. DOWIEZLI KURIEREM BEZ KOSZTA
opinie puchar
2015-07-29
3/5
Jakość:
3/5
Precyzja:
3/5
Ocena działania
3/5
Ocena użytkownika
3/5
Ogólne wrażenia
3/5
Rozrusznik to nigdy nie była tania część, ale na ten z Boscha wcale nie żałuję, że wydałem tyle. Świetna jakosć mówi sama za siebie. Polecam !
opinie puchar
2015-07-29
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Są tańsze zamienniki rozruszników, ale zdecydowanie wybrałbym ten ponownie. Bosch to najwyższa jakość. Polecam!
opinie puchar
2015-02-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
4/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
ROZRUSZNIK TRAKI SAM JAK TEN MONTOWANY ORYGINALNIE W SAMOCHODZIE. NIE MA CO PRZEPŁACAĆ I KUPOWAĆ W SALONIE. POZDRAWIAM

Rozrusznik F 042 002 028

Rozrusznik

Rozrusznik to podstawowy element osprzętu silnika spalinowego, którego praca jest bardzo krótka, ale pozwala na bardzo ważną czynność, czyli na odpalenie samochodu. To część samochodowa, która jest de facto silnikiem prądu stałego. Rola rozrusznika sprowadza się do wprawienia silnika spalinowego w ruch.

Budowa rozrusznika samochodowego jest stosunkowo prosta. To zaledwie kilka elementów składowych: zewnętrzna obudowa, mechanizm sprzęgający, wirnik, cewka i szczotki oraz elektromagnes, który odpowiada za załączanie.

Rozrusznik to element, który po jakimś czasie ulega usterkom. Najprostszy sposób rozpoznania awarii rozrusznika to problem z rozruchem silnika. Jeżeli po przekręceniu kluczyka w stacyjce rozrusznik nie rozpoczyna pracy a silnik nie odpala, to diagnoza może być tylko jedna – awaria rozrusznika samochodowego. Usterkę można rozpoznać po charakterystycznym odgłosie pukania.

Naprawa rozrusznika polega na jego wymianie na nowy. To najprostszy i zarazem najbardziej skuteczny sposób. Koszt być może nie należy do najniższych, ale nie jest to element, który wymienia się regularnie, ze wskazaniem na interwały podane w instrukcji obsługi samochodu. Rozruszniki samochodowe wytrzymują bowiem długie lata, dlatego warto zainwestować w fabrycznie nowy, dobrej jakości produkt.

Rozrusznik to bardzo ważna część samochodowa od której zależy to, czy w ogóle wyjedziemy samochodem z garażu. Po sprawdzone auto części, w tym rozruszniki wielu znanych marek, zapraszamy do naszej oferty.

BOSCH

Bosch to prawdopodobnie najbardziej znana marka części samochodowych na całym świecie. Produkcja firmy skupia się na kilku segmentach. Każda z części zamiennych Bosch charakteryzuje się doskonałą jakością i niezawodnością. Zarówno rynek części zamiennych, jak i producenci popularnych samochodów zaufali częściom Bosch m.in. z powodu ich stosunkowo niskiej awaryjności.

Części zamienne Bosch to czołowe pozycje w branży motoryzacyjnej. Podzespoły niemieckiej marki można znaleźć nie tylko na niezależnym rynku części zamiennych, ale także na pierwszym montażu wielu marek samochodów, w tym także pojazdów klasy premium. Katalog części Bosch jest mocno rozbudowany i dedykowany większości samochodów osobowych.

Niemiecka marka słynie przede wszystkim z wysokiej jakości oferowanych części samochodowych. Przed opuszczeniem linii produkcyjnych, części poddaje się wielokrotnym testom. Rygorystyczne podejście do procesów produkcyjnych pozwala uzyskać jedne z najlepszych części zamiennych do aut na rynku motoryzacyjnym.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X