-10% na wszystkie filtry! SPRAWDŹ
Do końca promocji pozostało:
3 3 3 3
3 3 3 3
2 2 2 2
1 1 1 1
0 0 0 0
7 7 7 7

Reflektor TYC 20-5488-18-2 (z lewej)

Reflektor TYC 20-5488-18-2 (z lewej)
Reflektor TYC 20-5488-18-2 (z lewej)
Powiększ
TYC

Producent: TYC

Kod produktu: 20-5488-18-2

Jednostka: szt

Lokalizacja w aucie z lewej

Rodzaj lampy H7/HB3

Rodzaj rejestracji skontrolowane typ E

Wyposażenie pojazdu dla poj. z regulacją ustawienia reflektorów (elektryczną)

Kolor obudowy czarny

Artykuł oraz informacja uzupełniająca bez silnika elektrycznego

EAN 8717475046113

159,00 Cena za sztukę. Zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Reflektor 20-5488-18-2 TYC

  • Lokalizacja w aucie:  z lewej
  • Rodzaj lampy:  H7/HB3
  • Rodzaj rejestracji:  skontrolowane typ E
  • Wyposażenie pojazdu:  dla poj. z regulacją ustawienia reflektorów (elektryczną)
  • Kolor obudowy:  czarny
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  bez silnika elektrycznego
Widok karty produktu w PDF: Reflektor (TYC 20-5488-18-2)
Część znajduje się w kategorii: Reflektor
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALKAR 2751437
DJ AUTO HOP123-1L00EB
HELLA 1EG 007 640-391
KLOKKERH 50510153
LORO 442-1116L-LDEM2
MAG 718121602562
OPEL 1216289
OPEL 1216106
OPEL 1216102
OPEL 1216089
PRASCO OP0174826
SCHLIECKMA 50182111
SCHLIECKMA 50329121
WEZEL 3742967
WEZEL 0657995
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Zamienniki

Zamienniki TYC 20-5488-18-2

Dostępność: dostępny
180,00 zł
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Reflektor 205488182 TYC

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Ocena 0/5
0 opinii
Reflektory w iParts.pl!

iParts.pl posiada szeroką gamę reflektorów do wszystkich marek samochodów. W trosce o bezpieczeństwo Klienta reflektory dostępne na naszej stronie pochodzą tylko od renomowanych producentów i są w 100% oryginalne!

ReflektorReflektor samochodowy ...

Czytaj więcej o Reflektor

Oświetlenie samochodowe TYC

TYC to lider w zakresie produkcji lamp samochodowych wykonanych w technologii LED z przeznaczeniem na rynek części zamiennych. Ponadto TYC jest stałym dostawcą części wykorzystywanych przy seryjnej produkcji wielu producentów samochodowych w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Główna produkcja części TYC odbywa się w miejscowości Tanian na Tajwanie, a europejska siedziba firmy zlokalizowana jest w ...

Czytaj więcej o TYC

Obsługa klienta