DARMOWA DOSTAWA OD 99PLN
Do końca promocji pozostało:
2 2 2 2
9 9 9 9
0 0 0 0
1 1 1 1
4 4 4 4
7 7 7 7

Reflektor PRASCO TY3254803 (z prawej)

Reflektor PRASCO  TY3254803 (z prawej)
Reflektor PRASCO TY3254803 (z prawej)
Powiększ
PRASCO

Producent: PRASCO

Kod produktu: TY3254803

Ruch lewo-/prawostronny dla ruchu prawostronnego

Lokalizacja w aucie z prawej

Kierunkowskaz-kolor przezroczysty

Ciężar [kg] 2,33

Artykuł oraz informacja uzupełniająca z silnikiem elektrycznym

Rodzaj lampy H4 Lampy H4 to rodzaj oświetlenia samochodowego korzystającego z mocy tradycyjnych żarówek halogenowych oznaczonych symbolem H4. Żarówki te stworzone zostały z myślą o obsłudze świateł drogowych i świateł mijania lub świateł drogowych wraz ze światłami przeciwmgłowymi. Żarówki halogenowe H4 to bardzo popularny rodzaj żarówek samochodowych wykorzystywanych z dużym powodzeniem w motoryzacji.
dowiedz się więcej...

Funkcja lampy z kierunkowskazem Kierunkowskazy to lampy obrysowe, których podstawową funkcją jest informowanie innych uczestników ruchu (zarówno innych kierowców, jak i pieszych) o zamiarach kierowcy samochodu względem zmiany kierunku ruchu. Kierunkowskazy montowane są zarówno w segmencie lamp przednich, jak i lamp tylnych. W przypadku kierunkowskazów podstawowym źródłem światła są tradycyjne żarówki i niskiej mocy.
dowiedz się więcej...

nie dla wariantu wyposażenia TS

Rodzaj rejestracji skontrolowane typ E

EAN 8033533133640

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Reflektor TY3254803 PRASCO

  • Ruch lewo-/prawostronny:  dla ruchu prawostronnego
  • Lokalizacja w aucie:  z prawej
  • Kierunkowskaz-kolor:  przezroczysty
  • Ciężar [kg]:  2,33
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  z silnikiem elektrycznym
  • Rodzaj lampy:  H4
  • Funkcja lampy:  z kierunkowskazem
  • nie dla wariantu wyposażenia:  TS
  • Rodzaj rejestracji:  skontrolowane typ E
Widok karty produktu w PDF: Reflektor (PRASCO TY3254803)
Część znajduje się w kategorii: Reflektor
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
DIEDERICHS 6606980
JOHNS 815610
KLOKKERH 81550122A1
SCHLIECKMA 50850122
TOYOT 811300D120
TYC 2010270121
WEZEL 5432962
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (0)

Opinie o Reflektor TY3254803 PRASCO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Opinie użytkowników nt. części:

Reflektor TY3254803

Reflektor

Reflektory samochodowe to podstawowe elementy oświetlenia każdego auta. To od nich zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przede wszystkim w starszych samochodach warto przemyśleć zmianę starych, zmatowiałych reflektorów na nowe, tak by jakość oświetlenia stała na wyższym poziomie, a jazda samochodem była bezpieczna.

Zapewne każdy kierowca, który podróżował kiedyś samochodem po zmroku lub w nocy, zastanawiał się jak zwiększyć efektywność reflektorów, by droga była jeszcze lepiej oświetlona. Najlepszym ze sposobów jest wymiana reflektorów na nowe. Ponadto nie zapominajmy, że jazda z nieprawidłowym oświetleniem w nocy lub w przypadku złych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu lub gęsta mgła) jest bardzo męcząca i wymaga bardzo dużego skupienia uwagi.

Rzecz jasna dotyczy to głównie starszych modeli samochodów. W przypadku nowych pojazdów, zastosowane reflektory oraz innowacyjny system oświetlenia drogi gwarantują idealne doświetlenie drogi. Taka jazda jest komfortowa i bezpieczna. Zmatowiałe, porysowane reflektory będą z kolei nieco gorzej rozpraszać światło i tym samym oświetlać drogę. Ponadto po prostu źle będą prezentować się wizualnie.

Dlatego bardzo ważne jest, by po pewnym czasie wymienić przednie reflektory na nowe, tak by oświetlenie samochodu działało kompleksowo. Koszt zakupu kompletu reflektorów do samochodu nie należy do wysokich, a więc warto zastanowić się nad ich wymianą.

Cechy Cześci

Lampa halogenowa H4 - Lampy H4 to rodzaj oświetlenia samochodowego korzystającego z mocy tradycyjnych żarówek halogenowych oznaczonych symbolem H4. Żarówki te stworzone zostały z myślą o obsłudze świateł drogowych i świateł mijania lub świateł drogowych wraz ze światłami przeciwmgłowymi. Żarówki halogenowe H4 to bardzo popularny rodzaj żarówek samochodowych wykorzystywanych z dużym powodzeniem w motoryzacji.

Kierunkowskaz - Kierunkowskazy to lampy obrysowe, których podstawową funkcją jest informowanie innych uczestników ruchu (zarówno innych kierowców, jak i pieszych) o zamiarach kierowcy samochodu względem zmiany kierunku ruchu. Kierunkowskazy montowane są zarówno w segmencie lamp przednich, jak i lamp tylnych. W przypadku kierunkowskazów podstawowym źródłem światła są tradycyjne żarówki i niskiej mocy.

Obsługa klienta