Reflektor PRASCO FD3504803 (Z prawej)

Reflektor PRASCO  FD3504803 (Z prawej)
Reflektor PRASCO FD3504803 (Z prawej)
Powiększ
PRASCO

Producent: PRASCO

Kod produktu: FD3504803

Jednostka: szt

Rok modelowy do 2002

Ruch lewo-/prawostronny Dla ruchu prawostronnego

Lokalizacja w aucie Z prawej

Kierunkowskaz-kolor Biały

Ciężar [kg] 1,79

Tryb pracy Elektryczny

Artykuł oraz informacja uzupełniająca Z silnikiem elektrycznym

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR

Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 Bez pokrywy żarówek

Rodzaj lampy H4 Lampy H4 to rodzaj oświetlenia samochodowego korzystającego z mocy tradycyjnych żarówek halogenowych oznaczonych symbolem H4. Żarówki te stworzone zostały z myślą o obsłudze świateł drogowych i świateł mijania lub świateł drogowych wraz ze światłami przeciwmgłowymi. Żarówki halogenowe H4 to bardzo popularny rodzaj żarówek samochodowych wykorzystywanych z dużym powodzeniem w motoryzacji.
dowiedz się więcej...

Funkcja lampy Z kierunkowskazem

Rodzaj rejestracji Skontrolowane typ E

Dostępność towaru: zapytaj o termin realizacji   

Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Reflektor FD3504803 PRASCO

  • Rok modelowy do:  2002
  • Ruch lewo-/prawostronny:  Dla ruchu prawostronnego
  • Lokalizacja w aucie:  Z prawej
  • Kierunkowskaz-kolor:  Biały
  • Ciężar [kg]:  1,79
  • Tryb pracy:  Elektryczny
  • Artykuł oraz informacja uzupełniająca:  Z silnikiem elektrycznym
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Z silniczkiem do regulacji wys. położenia reflektorów LWR
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:  Bez pokrywy żarówek
  • Rodzaj lampy:  H4
  • Funkcja lampy:  Z kierunkowskazem
  • Rodzaj rejestracji:  Skontrolowane typ E
Widok karty produktu w PDF: Reflektor (PRASCO FD3504803)
Część znajduje się w kategorii: Reflektor
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
ALKAR 2742389
DIEDERICHS 1475080
DIEDERICHS 1475082
FORD 1224749
FORD 1251802
FORD 1360528
JOHNS 3261102
KLOKKERH 25760142
SCHLIECKMA 50237102
TYC 200359052
WEZEL 1810964
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (4)

Opinie o Reflektor FD3504803 PRASCO

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2020-01-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Mam BMW 3 i szukałem dobrych reflektorów do tego modelu. Spodobał mi się model Prasco i zdecydowałem się na jego zakup. Pasują idealnie! ;-) a do tego dają bardzo dobrej jakości światło. Zdecydowanie polecam!
opinie puchar
2020-01-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szukałem reflektora do swojego samochodu i zadzwoniłem do iParts. Okazało się, że mają tu właśnie taki dopasowany do mojego auta. Po zamontowaniu pasuje idealnie, nie ma sie do czego przyczepic. Sklep świetny, polecam
opinie puchar
2020-01-13
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Szukałem reflektora do swojego samochodu i zadzwoniłem do iParts. Okazało się, że mają tu właśnie taki dopasowany do mojego auta. Po zamontowaniu pasuje idealnie, nie ma sie do czego przyczepic. Sklep świetny, polecam
opinie puchar
2020-01-08
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Długo szukałem takiego reflektora, ale dopiero tutaj znalazłem go w dobrej cenie. Duzo tez pomogła mi obsługa sklepu, która doradziła w doborze i pasuje idealnie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Reflektor FD3504803

Reflektor

Reflektory samochodowe to podstawowe elementy oświetlenia każdego auta. To od nich zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przede wszystkim w starszych samochodach warto przemyśleć zmianę starych, zmatowiałych reflektorów na nowe, tak by jakość oświetlenia stała na wyższym poziomie, a jazda samochodem była bezpieczna.

Zapewne każdy kierowca, który podróżował kiedyś samochodem po zmroku lub w nocy, zastanawiał się jak zwiększyć efektywność reflektorów, by droga była jeszcze lepiej oświetlona. Najlepszym ze sposobów jest wymiana reflektorów na nowe. Ponadto nie zapominajmy, że jazda z nieprawidłowym oświetleniem w nocy lub w przypadku złych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu lub gęsta mgła) jest bardzo męcząca i wymaga bardzo dużego skupienia uwagi.

Rzecz jasna dotyczy to głównie starszych modeli samochodów. W przypadku nowych pojazdów, zastosowane reflektory oraz innowacyjny system oświetlenia drogi gwarantują idealne doświetlenie drogi. Taka jazda jest komfortowa i bezpieczna. Zmatowiałe, porysowane reflektory będą z kolei nieco gorzej rozpraszać światło i tym samym oświetlać drogę. Ponadto po prostu źle będą prezentować się wizualnie.

Dlatego bardzo ważne jest, by po pewnym czasie wymienić przednie reflektory na nowe, tak by oświetlenie samochodu działało kompleksowo. Koszt zakupu kompletu reflektorów do samochodu nie należy do wysokich, a więc warto zastanowić się nad ich wymianą.

PRASCO

Prasco to włoska firma produkująca samochodowe części zamienne. Firma specjalizuje się w produkcji zderzaków oraz innych części nadwozia. Wśród nich warto wymienić drzwi i pokrywy Prasco oraz zbiorniki paliwa czy lusterka. Drugą z najistotniejszych gałęzi działalności firmy jest produkcja oświetlenia samochodowego i wszystkiego, co z nim związane. Słynne w Europie i na Świecie są reflektory Prasco, jak i lampy oraz odblaski tej marki.

Firma Prasco uchodzi za wysoko wyspecjalizowaną. Rzeczywiście wciąż większą część oferty stanowią produkty z wymienionych powyżej kategorii. Niemniej jednak producent autoczęści Prasco ma dziś do zaoferowania o wiele więcej. Asortyment od lat jest sukcesywnie powiększany o części do układu chłodzenia i układu kierowniczego. Ponadto, doceniane są również części klimatyzacji Prasco. Producent dysponuje również coraz większą liczbą referencji odnoszących się do części zawieszenia, w tym do wahaczy, stabilizatorów czy łożysk kół.

Przedsiębiorstwo Prasco pojawiło się na rynku w 1988 roku. Od początku osią działalności firmy była produkcja części nadwozia oraz elektryki samochodowej. W pierwszych latach liczba referencji była niewielka, a produkty dystrybuowano głównie na terenie Włoch. Dzisiaj części samochodowe Prasco cieszą się renomą w wielu krajach europejskich, a także na innych kontynentach. Siedziba firmy niezmiennie mieści się we Włoszech, jednak duży oddział firmy otworzono również w Niemczech.

Cechy Cześci

Lampa halogenowa H4 - Lampy H4 to rodzaj oświetlenia samochodowego korzystającego z mocy tradycyjnych żarówek halogenowych oznaczonych symbolem H4. Żarówki te stworzone zostały z myślą o obsłudze świateł drogowych i świateł mijania lub świateł drogowych wraz ze światłami przeciwmgłowymi. Żarówki halogenowe H4 to bardzo popularny rodzaj żarówek samochodowych wykorzystywanych z dużym powodzeniem w motoryzacji.

Obsługa klienta